Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyorshajtás külföldön, bérautóval fórum

Gyorshajtás külföldön, bérautóval (tudásbázis kérdés)

2014. júl. 26. 13:50
Remélem nem hagyják annyiban és behajtják a büntetést. Nem bírom az ügyeskedőket. A szabályok külföldön is azok, aki nem tartja be az fizessen.
2014. júl. 25. 23:07
ok köszi :-) közben kicsit utánajártam, egyelőre nem teszek semmit. Valószínű nem küldik el MO-ra, csak ha megállitanak, akkor behajtjék. Persze, csak miután lejárt a határidő. Addigra meg nem leszek itt.
8. féknyom (válaszként erre: 7. - WTFISCH)
2014. júl. 25. 12:32
Nem tudom honnan. Franciából pl. nem küldik el Magyarországra, azt hiszem Ausztriából se. Keress rá, vagy kérdezd Panna33-at, lehet tudja.
7. WTFISCH (válaszként erre: 5. - Féknyom)
2014. júl. 25. 09:33
ertem. honnan tudhatom meg, hogy less-e tovabbitva; vagy csinaljak ugy, mintha misem tortent volna. max ha tovabbitjak, megint jon a level. Es azt mondom, nem kaptam elso levelet...
2014. júl. 25. 07:11
hát ez gáz, csak sajnos fordítva meg nem működik.
5. féknyom (válaszként erre: 4. - WTFISCH)
2014. júl. 24. 22:28
Országfüggő, hogy továbbítják-e. Ha nem továbbítják, és abban az országban nincs bejelentett munkád, és sosem igazoltatnak, vagy ha igen, nem ütik be a gépbe az adataidat, akkor sosem bukik ki.
2014. júl. 24. 22:23
És ha úgy teszek, mintha nem kaptam volna meg a levelet? Gondolom 30 nap után kiadják a magyar rendőrségnek? vagy mi történik ilyenkor?Mert akár el is veszhetett volna az a boríték.
2014. júl. 24. 22:18

Szia!

Lehet, befizetni. Ha nem fizeted be, bármilyen ellenőrzéskor kiderülhet, és addig nem engednek el, míg nem fizeted ki.

2014. júl. 24. 22:16
sziasztok, kérdésem, lehet-e vmit tenni, ha bérautóval gyorsan mentem, és az otthoni címemre küldte a rendőrség a büntit?semmi ajánlott levél, semmi, csak egy sima borítékban.
2014. júl. 24. 22:15
Gyorshajtás külföldön, bérautóval

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook