Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Győriek milyen a városotok? Munkát lehet találni könnyen? fórum

Győriek milyen a városotok? Munkát lehet találni könnyen? (beszélgetős fórum)


14. egypt (válaszként erre: 13. - Bea0124)
2013. febr. 14. 19:16
Nagyon sok diplomást megfizetnek, méghozzá remekül. Nézz csak szét az Audiban. nem a melósok keresik ott a legtöbbet. Persze nem mindegy, milyen diploma az a diploma.
2013. febr. 14. 19:12

Hát szerintem nem.Sokan pl.hiába mehetnek gyárba dolgozni de inkább nem mennek stb.ha munka kell akkor vállalja az ember azt ami van.Amúgy a diplomásokat eddig sem és most sem fizetik meg...sokan már túlképzettek.És ha nem lenne olyan magasan az orruk rég dolgoznának.

Sajnos ez van.

12. egypt (válaszként erre: 11. - Bea0124)
2013. febr. 14. 18:54
Inkább a végzettség számít, nem az igények. Megfelelő végzettséggel és nyelvtudással könnyen lehet itt állást találni.
2013. febr. 14. 18:15

Szerintem óvár és környékén azért találni munkát persze kinek mik az igényei.

Rengeteg gyár van a környékén amiket folyamatosan újítanak fejlesztenek...szerintem az ország egyik legjobb helye.

10. brózsa (válaszként erre: 9. - Liduska84)
2013. febr. 14. 12:46
Hm... kevés munka és azért is baromi keveset fizetnek :(
9. Liduska84 (válaszként erre: 8. - Brózsa)
2013. febr. 14. 12:07
Ezt én is olvastam, jót nevettem rajta, hogy akkor mi lehet a többi helyen?!
8. brózsa (válaszként erre: 1. - Mangojuice)
2013. febr. 14. 12:02

Én azt olvastam valahol, hogy Magyarországon Győr-Moson-Sopron megyében a legkisebb a munkanélküliség.

Valóban könnyebb nyugaton munkát találni.

Sokan költöznek ide (pl. Móvár) az ország többi részéről.

2013. febr. 13. 23:29
Könnyen?? Hol lehet ma Maygarországon könnyen munkát találni? Még Budapesten sem.
6. pzm3 (válaszként erre: 1. - Mangojuice)
2013. febr. 13. 18:17
Egyedül jönnél?
5. egypt (válaszként erre: 1. - Mangojuice)
2013. febr. 13. 16:15

Szia!

Némettudás itt mindenképp kell, ha jó állást akar az ember, enélkül nehéz.

Az ingatlanárak nagyon magasak, az egyik legdrágább hely az országban. Albérletet viszont lehet olcsót is kifogni, 50-60 körül is akár egy 2 szobás lakást.

2013. febr. 13. 15:57
Szerintem most sehol nem jo az orszagban.
2013. febr. 13. 15:43
Szia! Nekem a férjem győri, az egész családja ott él. Anyósom elég régóta nem talál munkát, humánerőforráson dolgozott 30 évig. A férjem huga szintén fél éve munkát keres, titkárnői végzettséggel, de semmi. Szerintem, ha valaki jól tud németül, az könnyebben tud elhelyezkedni, de amúgy semmivel nem könnyebb melót találni, mint Pesten. Úgy tudom, a lakásárak is elég magasak, ha vásárolni szeretne az ember, albérletet viszont lehet olcsóbban találni a pesti áraknál. A város amúgy gyönyörű, tiszta, rendezett, de az utóbbi időben úgy hallottam, a közbiztonság nem a legjobb...
2013. febr. 13. 15:36
Debrecent messziről el kell kerülni. Nagyon leszegényedett, és annyi munkanélküli van, hogy a munkáltatók 60-70 ezer forinttal is képesek kiszúrni a diplomás jelentkezők szemét. Vicc az egész hely.
2013. febr. 13. 15:31
Én Debrecenben élek, és elegem van ebből a térségből, külföldre nem vágyom, így inkább csak másik városba költöznék. Győr nagyon szimpatikusnak tűnik, de először is érdekelne az ott lakók véleménye, legyen pozitív-negatív. Munka,és lakhatás szempontjából is érdekelne, itt Debrecenben lehetetlen találni. Diplomás nő vagyok, 5 év titkárnői gyakorlattal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook