Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Győriek ide gyertek! fórum

Győriek ide gyertek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2016. márc. 8. 10:14
Jó lenne Győriekkel barátkozni ismerkedni. :)
2015. nov. 27. 19:35
Buli érdekel valakit?
2015. nov. 4. 18:11
Német nemzetiségi: Vitézek, Dánielek, Freundok és Véghek családokból is van ott még bőven oldalágon.
2015. nov. 4. 18:08
Jelen, bár most Bécsben élek. Oldal ágról sok Győri van még. És a szüleim is ott élnek még, és a Nagyi is.
233. Kantara (válaszként erre: 227. - Bosziii)
2013. dec. 6. 07:22

visszatérve...

a párja anyukájával való kijövés kétoldalú. Van, hogy anyuka a hunyó, van, hogy csak valami feszültség van, amit oldani kell. Vagy átugorni. Ilyen helyzetben nem voltam, párom anyukája sajnos már nem él, de nagyon nagyon jó asszony volt. Anyukám pl. más tészta, szeretem meg aranyos meg satöbbi, de sokszor olyan feszültség van körülötte. A beszélgetések is olyan irányt vesznek sokszor, ami jellegzetes magyar találmány lehet, hogy kitárgyalni a kellemetlen élményeket, betegségeket, ami úgy kezdődik, hogy képzeld el, már nem is kecsegtet semmi jóval.

232. Kantara (válaszként erre: 231. - Bosziii)
2013. dec. 6. 07:18
köszi, belekukkantottam. Hálistennek nekem ezek már nem mondanak semmi újat. Valahogy úgy alakultak a dolgok, "véletlenül" sok év alatt, hogy olyan olvasmányok keveredtek a kezembe, amikből tudtam fejlődni, észrevétlenül. Teljesen megváltozott a gondolkodásom, talán az aurám is :) Először Popper Péter könyveit gyűjtöttem kupacba és faltam, közben volt 1-2 Müller Péter is, de vele kapcsolatban úgy érzem, nem mindig a saját gondolatait írja le, nem épületes számomra. Aztán jött Osho. Ma is hálás vagyok annak az ismerősömnek, aki megbízott bennem annyira hogy egyszerr 8 db könyvet a kezembe nyomott, én meg szinte egyszuszra kiolvastam mindet, és mire a végére értem, valami megváltozott bennem is és körülöttem is. Aztán Buddha, de az elég nehéz olvasmány, aztán a Dalai Láma. Most, hogy a lelkünk megértésén valamelyest túlvagyok, a test működését kutatom. Illetve ez rossz szó. Ezek az infoban gazdag irományok valahogy maguktól találnak rám. De hát ennek így kellett lennie.
231. Bosziii (válaszként erre: 230. - Kantara)
2013. dec. 5. 23:15
[link] Most csak egy gyors link, de majd kifejtem.
230. Kantara (válaszként erre: 227. - Bosziii)
2013. dec. 4. 13:30
olyan sokszor belebotlok ebbe az önmegvalósítás szóba meg hogy keresem önmagam meg satöbbi... semmiféle önmegvalósításra nincsen szükség, csak azt tenni amiben örömedet leled, ez már fél önmegvalósítás, a másik fele meg az, amikor nem hagyod, hogy más erőltesse rád hogy te mit is akarjál tenni. (most nem munkahely meg ilyesmire gondolok, hanem személyes kapcsolatokra)
229. Kantara
2013. dec. 4. 13:26
na még ilyen összevonódást se láttam :)
228. Bosziii
2013. dec. 4. 09:27
Sziasztok, "összevonódtam" veletek :-)
227. Bosziii (válaszként erre: 223. - Akác56)
2013. dec. 4. 08:37
Szia Akác! Szeretek mozogni pl. Ha van kivel, az még egy plusz dolog. Aztán érdekel az is ki hogy jön ki a párja anyujával, mert most épp egy ilyen helyzetbe vagyok. Van pár ilyen fórum, hát ott nagyon durva dolgokat olvasok. Érdekel az önmegvalósítás, a nőiességem megélése, a jóga, egyéb spirituális témák. Szóval sok-sok téma iránt nyitott vagyok :-)
226. Bosziii (válaszként erre: 222. - Kantara)
2013. dec. 4. 08:31
Szia. A kettő között nincs, vagy nem feltétlenül kell legyen összefüggés. Én itt élek. És beszélgetni is szeretek. Az eddigi összefüggés (ha mindenáron azt akarok keresni)annyi, hogy ismerkedtem már meg így egykét emberkével. De teljesen kötetlen a dolog! :-)
225. Bosziii (válaszként erre: 224. - 9ad44cf752)
2013. dec. 4. 08:25
Hű! Tényleg? Azt a fórumot még nem fedeztem fel. :-)
2013. dec. 4. 06:44
Van egy hasonló fórum a "győriek ide gyertek".
223. akác56 (válaszként erre: 220. - Bosziii)
2013. dec. 4. 06:43
Szia Boszi! ....és mi az érdeklődési köröd?
222. Kantara
2013. dec. 4. 06:32

jó reggelt.

Az hogy győri, hol fedi le az érdeklődési körödet? meg gondolataidat meg életedet. Mi az összefüggés? Tudod, mennyi győri van Győrben és Győrön kívül? És mind mind más. Az azonos lakhely nem garantál hasonlóságot. Nekem pl. sokkal hozzám közelibb ismerőseim lettek fészen, akik akár országhatáron kívül élnek, vagy az ország másik felében. Több hasonlóság mutatkozott vele, mint egy győrivel vagy kollégával akár. Szerintem a lakhely nem feltétlenül közös pont az érdeklődésben sem. :D

221. Bosziii
2013. dec. 4. 06:08
Jó reggelt! :-)
220. Bosziii
2013. dec. 4. 06:07
Sziasztok, azért hoztam létre ezt a fórumot, hátha lelek köztetek olyat, aki akinek hasonló az érdeklődési köre, gondolatai, vagy akár az élete, mint nekem. Vagy egyszerűen szeret beszélgetni :-) Így akár fórumon belül, akár privátban megoszthatjuk örömünket-bánatunkat, segíthetjük egymást, tanácsokat adhatunk egymásnak.
219. auerhelga (válaszként erre: 217. - Vereske)
2012. szept. 26. 20:52
Nem igazán aktívak a Győriek adelusz84-en kívül! Neked nagyon szépen köszönjük:)!! Hát az albérlet dolog engem is érdekel, mert mi is ott fogunk kezdeni, nekem elsősorban a jó környék fontos, és a biztonság. Felvettem a kapcsolatot egy rég nem látott ismerőssel , aki Győrben lakik :). Ha bármi hasznos infót tudok, akkor írok mindenképp! És adelusz84 is nagyon sok mindenben segít nekem:)!! Ti mikor fogtok költözni? Mi valószínű h március környékén, de ez persze a munkától is függ. Én védőnő vagyok, és még nem tudni h lesz-e jó állás. Párod hol fog dolgozni? Nem programozó véletlenül:)? Mert az én páromnak egy olyan állás kellene:) További szép estét nektek!!
218. adelusz84 (válaszként erre: 217. - Vereske)
2012. szept. 24. 17:07
Látom nem szól,hozzá senki.Mi Szabadhegyen lakunk győrben.Jó,mert minden ott van a szánkban.Van 2 bolt,patika,Rossmann,zöldséges,orvos,2 általános iskola,az egyikben azt hiszem szakközép is működik.2 ovi is van,szóval nekem ott nagyon testszik.Buszközlekedés is szuper,mármint a városi.
217. Vereske
2012. aug. 29. 17:19

Sziasztok!


Hogy-hogy nem mi is most kacsingatunk Győr felé, a párom kapott egy állás ajánlatot, de Győrt max. az állatkert és az Árkád erejéig ismerjük. Mi egy 5 és egy 8 éves sráccal mennénk, szóval érdekelne ovi-suli tekintetben is a téma. Úgy néz ki az albérletre lenne valami támogatás is, de auerhelgához hasonlóan azt se tudom/tudnám, hogy hol érdemes belekezdeni. (életemben nem laktam még albérletbe :D ) Minden tanács érdekel, különös tekintettel a közbiztonságra, a nyugodt természet közeli (?) környékre!

2012. aug. 11. 17:06
????
2012. aug. 6. 19:50
???? Győriek hol vagytok???
214. auerhelga (válaszként erre: 213. - Adelusz84)
2012. júl. 31. 20:23
Köszi adelusz84 :) Várom a többieket is :)!!
2012. júl. 31. 18:25

Halihó! Senki más nincs itt Győri rajtam kívül??

auerhelga szeretne tanácsot kapni...:-)

212. adelusz84 (válaszként erre: 211. - Auerhelga)
2012. júl. 20. 09:27

Szia! Én Győr-Szabadhegyen lakom panelban.Családi házat venni hááááát nem is tudom,ahhoz lehet nyerni kéne a lottón. :-) De ha mindenképp házban gondolkodtok,akkor Győr-Szigetet és Újvárost azt nem ajánlom.Nagyon nem.Sok a barna egyén. :-) Szabadhegyet nagyon szeretem,itt is van családi házas övezet,tehát vannak nyugodt utcák.Meg minden itt van helyben.Van Coop bolt,Már van CBA is.Gyógyszertár,Rossmann,Posta,Busz,Ovi,orvos is és iskola is van.Minden egy helyen ez a jó ezen a részen.:-)Tó is van,lehet futni körbe,úgy van kialakítva. Győr-Marcalvárosba se mennék,mert panel,panel hátán van,nekem az nem tetszik.Gyerek is van vagy csak ketten jöttök? Ja és Szabadhegyhez közel van az Ipari Park is. :-))

Remélem tudtam kicsit segíteni.

2012. júl. 19. 19:34
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni, mert valószínűleg Győrbe fogunk költözni a párommal, és én egyáltalán nem ismerem a várost, még igazából a megyét sem. Tudnátok ajánlani olyan környéket ami családiasabb, biztonságosabb? Még egyelőre albérletet keresünk, de családi házat szeretnénk majd. Kérlek titeket, hogy segítsetek mely környékeket nézzem lakás ill. családi ház téren? Köszönöm előre is!!!
210. dzsetta
2012. jún. 8. 10:57
Bár látom, hogy nem nagyon aktív ez a fórum, de én is szívesen barátkoznék győriekkel!
2012. máj. 10. 20:39
Sziasztok :) Van itt valaki? :)
208. adelusz84 (válaszként erre: 206. - Erszebet4)
2012. ápr. 6. 20:14

Szia!

Én Győri vagyok,miben segíthetek?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook