Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Győriek! A belváros így az árvíz után milyen? fórum

Győriek! A belváros így az árvíz után milyen? (tudásbázis kérdés)


7. kicsimanóci (válaszként erre: 6. - Bc257fd221)
2013. júl. 5. 16:49
Köszi, szépen az infót:) Ez megnyugtató! Akkor tekergünk egy jót a lányommal:)
6. bc257fd221 (válaszként erre: 5. - Kicsimanóci)
2013. júl. 5. 09:09
Nyugodtan mehetsz,sehol semmi nyoma az árvíznek,a szigeten már régen nincs víz.A szúnyogirtás is folyamatos.Jó szórakozást neked.A belváros valóban nagyon hangulatos!:)
5. kicsimanóci (válaszként erre: 4. - Bc257fd221)
2013. júl. 5. 07:26

Bocs, lehet, hogy hülyén fogalmaztam.

Szóval, éltem én Győrben, dolgoztam is ott, Győr volt az álmaim városa. A lányomék pedig ott voltak osztálykirándulni, de ő is beleszeretett, és kevesellte a belvárosi sétát (de ez még az árvíz előtt volt). Ezért szeretnénk egy teljes napon át a belvárosban csatangolni.

Lehet, hogy rosszul gondolom, de nekem a belváros még a Radó sziget is, meg az a Rába parti rész.

Szóval akkor ezek is rendben vannak? Vagy ezeken a helyeken sem volt vész? Nekem úgy tűnt, mintha a Radó is víz alá került volna akkor, ezért fordult meg a fejemben, hogy most ugyanolyan szép-e, mint szokott.

4. bc257fd221 (válaszként erre: 2. - Kicsimanóci)
2013. júl. 5. 07:07
Nyugodtan mehetsz a belvárosban egyébként sem voltak homokzsákok.:)
2013. júl. 5. 07:06
Mire gondolsz? Egyébként pontosan olyan,mint előtte volt.
2013. júl. 5. 07:05

Úgy értem, elmennénk a lányommal egy nagyot sétálni, és hát nyilván a sétáló utca (Baross u.), meg ez a rész rendben van, de pl. a Radó sétány, meg a folyóparti nagyon szép részek most mennyire "mutatják magukat"?

Azért kérdezem, mert ha még nincs rendben, nem utaznánk még oda, várnánk pár hetet.

Köszönöm, ha ír valaki.

2013. júl. 5. 07:04
Győriek! A belváros így az árvíz után milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook