Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Győri kórház gyermeksebészet! fórum

Győri kórház gyermeksebészet! (beszélgetős fórum)


16. 70c6cee9f9 (válaszként erre: 15. - Léna 2)
2016. márc. 8. 17:26
Remélem a kicsi már rendben van, ép és egészséges! :)
2015. márc. 20. 13:18
Egy kétéves kisfiú története az édeanyja akut hassal vitte a sürgösségire.2óra várakozás után került últrahangra.A képalkotó vizsgálat során kiderült egy beavatkozást kell alkalmazni.A gyermeksebészetre került felvételre.A nővérek magatartása kívánni valót hagy maga után.Tisztelet a kívételnek!Infuziót kellett,hogy kapjon.Branül szurás következett.A kicsi gyermekeket az anya közelsége megnyugtatja,nem mint egy duvad kiégett ápolónő akinek valahol másutt kellene dolgoznia.Arrol nem is beszélve 2nap mulva a kicsi belázasodott,egy nővérnek kutya kötelessége ellenőrizni a branül állapotát.A branül nem minden esetben lehet hosszú ideig a vénában ez érzékenységtől is függ.Igen kikell cserélni.vénarepedés és a karon jelentkező elváltozáskór.Természetesen az elrendelt injekciót is dúrván nyomták be a gyermek jelzése után is. Jelezte,hogy fáj a karja Ne,-ne fáj.A szülő kérésére is durván viselkedett az mondta 10 napig is bennt lehet.Ez hazugság így úgy gondolom,hogy az ilyen nővéreknek a lakatgyárban van a helyük ahol empátia és hívatás tudat nélküldolgozhatnak a szalagon.
2010. márc. 20. 16:16
szia! A program változott, a csecsemőosztáylra kell befeküdnünk szerdán tesznek be neki egy szondát a hasába, elég komoly táplálási nehézségek vannak, a szája rendben van már kapott rá kréemt, a súlya csak így tud gyarapodni ha szondán kapja a kajót:(
2010. márc. 18. 07:17

Gondolom, szeretnél már túl lenni rajta. De az orvosok biztosan tudják, hogy miért csúsztatják el a műtétet, jó okuk van rá. Tudom, könnyű ezt mondani, de úgysem tudsz mást tenni.

Addig is élvezd ki minden percét a babának, olyan gyorsan megnőnek...

2010. márc. 17. 10:50
igen, majd vissza kell mennem és kb másfél 2 hónap múlva lesz a műtét...most várjuk a gyerekorvost hogy mit mondd a szájára, a súlyára meg egyépként....:(
2010. márc. 17. 10:35
Az mit jelent, hogy elmarad? Csúszik?
2010. márc. 16. 17:22
Hát elmarad a műtét...sajnos nagyon sokminden ellene szól...kicsi még a súlya, tápszerallergia vagy kitudja hogy micsoda...holnap jön a doktornő....
2010. márc. 14. 20:33
Nektek is! Kitartás, szorítok Nektek!
2010. márc. 14. 20:13
Köszi szépen! Majd megírom kedden hogy mi volt mert akkor megyünk aneszteziológushoz és szerdán fekszünk be és akkor műtik! További szép estét és kellemes hétvégét kívánok! Köszönöm hogy válaszoltál! Szia:)
7. Panka1980 (válaszként erre: 6. - 6048dc6b87)
2010. márc. 14. 19:48

Nem ismerem sajnos a dokikat se, nem vagyok győri. Remélem minden szerencsésen alakul, és a körülményekhez képest "jól" fogjátok érezni magatokat.

Engem mindkét alkalommal azzal rémisztgettek, hogy biztosan összeszedünk valamit. Többen is voltak ott, akik előtte voltak benn mondjuk tüdőgyulladással, és aztán pár nap múlva újra vírusos hasmenéssel, hányással. Szrencsére mi nem szedtünk össze semmit, pedig ment a játszóházba, akármennyire is próbáltam visszatartani. Neked ilyen szempontból még "könnyebb", mivel pici a baba, de magadra is nagyon vigyázz, nehogy elkapj valamit.

6. 6048dc6b87 (válaszként erre: 4. - Panka1980)
2010. márc. 14. 19:37
Ajakzárása lesz mert ajak és szájpadhasadékkal született! Vaszary doki műti majd! 7 hónapos lesz de 3 hónaposnak felel meg mert koraszülött volt nagyon! Barátnőm mikor volt a kislányával tavaly akkor a csecsemőosztályon feküdt de ott nem volt műtét csak egy kis tüdőgyulladás! És ott egy ágy volt anyukának meg a picinek és ketten voltak! Remélem nem kell osztozkodni senkivel....
2010. márc. 14. 19:30
Ja, a nővérek kedvesek voltak. Azzal nem volt semmi probléma. De mint mondtam, kb. 3 éve voltunk benn.
2010. márc. 14. 19:29

Hát, amikor mi voltunk, mindkét alkalommal kétágyas szobába kerültünk. Szerintem egyágyas nem volt akkor. De úgy rémlik, külön emeleten volt a csecsemő és a gyerekosztály, mi a gyereken voltunk. Nem tudom, mennyi idős a gyerkőc Nálad, és hova kerültök. Illetve azóta változhattak is a dolgok.

Kértem, hogy ne rácsos ágyba tegyék így oda tudtam bújni mellé. Az anyukának akkor semmit nem biztosítottak. Se fekvőhely, se kaja. Úgy rémlik, volt valami konyhaféle, de én csak a hűtőt használtam onnan. Szerintem vízforralásra biztosan van lehetőség.

Igen, jobb ha egyedül vagytok. Az egyknél így voltunk, a másiknál voltak egy anyuka a kisfiával. Hát nem volt kellemes. Bár aludni úgysem tudtam se a széken, se az ágyon.

Mi baja a Picinek?

2010. márc. 14. 19:23
Jajj Istenem szegény kislányod! És milyenek a nővérek? Mi szerdán fekszünk be! Szobák milyenek? Egyágyágyasak? Ugyértem én úgy gondolom jobb lenne ha csak én meg a babócám lennénk egy szobában? Anyukaként kapok ellátást? Tápszerhez való vizet forralni tudok ott?Bocsánat a kérdésekért de tudnom kell hogyan készüljek!
2010. márc. 14. 19:19

Szia!


Mi már voltunk 2x is sajnos...

5 és fél éves a lánykám. Kb. két és félévesen leesett az anyóséktól a padról hanyatt, agyrázkódásgyanúval 3 napig voltunk benn. Azt amikor 3 éves múlt, a lábát törte el a játszótéren, akkor 2 napot voltunk. Tehát nem mostanában volt, remélem nem is lesz részünk benne többet.

2010. márc. 14. 19:17
Sziasztok! Olyan anyukákkal szeretnék beszélgetni akik a győri kórház gyermeksebészetén már feküdtek bennt a gyermekükkel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook