Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győr, Győr környéki nevelőszülők, jövendőbeli nevelőszülők fórum

Győr, Győr környéki nevelőszülők, jövendőbeli nevelőszülők (beszélgetős fórum)


2010. jan. 3. 21:10
Krajczar várom a válaszod:)
9. nanettike (válaszként erre: 8. - B52d3380ac)
2009. dec. 11. 20:29

háááát , sok és régóta....:)

de nyugodtan kérdezz én szivesen válaszolok:))

8. b52d3380ac (válaszként erre: 7. - Nanettike)
2009. dec. 11. 13:36
Szia! Okés rendben akkor mesélj magadról? Hány gyermeked van?mióta vagy nev.szülő:))))))))))))))))))))))))))))))
2009. dec. 11. 12:36
szia és nem Györ mellett lakom, de azért szivesen beszélgetek veled.:)))
2009. nov. 29. 20:00
Szia! Én nevelőszülő vagyok, azaz olyan gyerekeket nevelek akikről nem mondtak le a szülei(még) vagy a szülőknek kell egy kis idő hogy rendbe tegyék az életüket és visszakapják a gyermekeiket! A kisfiú akit kiírtam ö volt az első akit kaptam mint nevelőszülő, és miközben neveltem lemondtak a szülők róla, igy örökbeadhatóvá nyilvánították! Ilyenkor fogadnom kell a lakásomon az örökbefogadó szülőket, akik döntenek és ha igen a válasz akkor látogatják a kicsit és ha a gyámhatóságon határozat születik erről akkor elvihetik! Természetesen a férjemmel neveljüka gyerekeket! Igazából vélettlenszerűen lettem nevelőszülő! Örökbefogadással kapcsolatban akartam érdeklődni(nálunk sajnos egészségügyi okoból nem lehet saját baba) de aki az örökbefogadással foglalkozik ügyintéző épp szabadságon volt és akkor kérdeztem rá erre a nevelőszülőségre! A gyerekeknek megmarad a teljes nevük tehát a család és utónevei egyaránt, csak annyi hogy ide kell bejelentenem öket ideiglenes lakhelyévé! És ugyanugy mint a sajátomat nevelnem kell! Ha esetleg van még ezzel kapcsolatban kérdésed szívessen válaszolok!:)
5. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 4. - B52d3380ac)
2009. nov. 29. 14:57

Szia Zsanett!

Csak érdekességből kattintottam ide. Nekem nem tiszták ezek a fogalmak. Mármint most nem tudom hova tenni, hogy te nevelőszülő vagy, de a fiadat örökbefogadták.... Akkor ez a nevelőszülőség olyan átmeneti dolog és tőled továbbmennek a gyerkőcök egy végleges örökbefogadóhoz?

Nagyon fiatal vagy, hogyan döntöttél emellett a feladat mellett? Van párod vagy egyedül vállalod a kicsiket?

2009. nov. 29. 12:58
Szia! Én vagyok, csak azóta változott a nicknevem! Nagyon örülök hogy végre találtam valakit! Amikor inditottam a topicot akkor még a tanfolyamot kezdtem és azóta már a 3. babámat várom és már volt egy örökbeadásom! Teszek majd képeket ki hogy te is láss minket! Ha gondolod gyere a "nevelőszülők"fórumra ott nagyon kedves mindenki már legtöbjükkel személyessen is találkoztam! Elég régóta vagy nevelőszülő, akkor én elbújhatok az egyenlőre 4 hónapommal:)))))
3. krajczar1961 (válaszként erre: 2. - D4d5c68801)
2009. nov. 28. 21:37

Szia most találtam erre a forumra, én nem messze lakom Győrtől 20.-km kb.

Sajnállom, hogy senki nem talált még rá a forumodra, én szivessen beszélgetek, ha még érdekel a téma Téged.

Üdv Márti

2009. máj. 20. 17:07
Sajnálom, hogy senki nincs Győr környékéről.....Ha valaki van akkor írjon!:)
2009. ápr. 29. 20:31
Olyan házaspárokat keresek akik Győr vagy Győr-környékiek és nevelőszülők vagy jövendőbeli nevelőszülők, esetleg érdeklődnek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook