Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyomortükrözés kábitással.... fórum

Gyomortükrözés kábitással.... (beszélgetős fórum)


7. Hedi13 (válaszként erre: 6. - Reniceee)
2012. dec. 5. 19:17
Mindenképp ragaszkodj a bódításhoz. ha nem akarnak adni, egyszerűen sétálj ki. Ne hagyd magad. :)
2012. dec. 5. 17:34
Nagyon édesek vagytok.... hát ha mégse kapok vénásan olyan bóditót, amit a dokim kért...azt tuti nem fognak megtükrözni, egy sima gyógyszert nem birok lenyelni, s pont ezért megyek mert nehezen tudok nyelni, az elmult pár napban, amugy volt már tükrözésem... csak más helyre küldtek..
5. Katalin02 (válaszként erre: 3. - Reniceee)
2012. dec. 5. 13:19
kitartást!remélem minél könnyebben átesel rajta!
2012. dec. 5. 13:08

szia!

Először is ne félj, olyan hamar túl leszel rajta!

Az első lépés, hogy lidokaint fújnak a torkodba-amíg el nem zsibbad. Pár perc. Nem túl kellemes, én öklendeztem tőle. Utána felfektetnek a vizsgálóasztalra, oldalra fordítanak, beadják a gyógyszert vénásan. Nagyon hamar elbódulsz, majd egyszer csak felébredsz. Nekem utána emlékezet kiesésem volt, többször megkérdeztem u.azt. Más nem jött elő, nem volt kába, ilyesmi.

Legyél ügyes, nem tart sokáig és ki fogod bírni. Vannak ennél rosszabb, sokkal rosszabb dolgok is!

2012. dec. 5. 10:53
Iszonyatosan parázok!!!
2012. dec. 5. 09:08
Szerintem megvárják amíg hatni fog.Apukám is volt legalább 4* és azt mondja nagyban függ attól is hogy mennyire kíméletes az orvos aki csinálja.
2012. dec. 5. 09:03
Gyomortükrözésem lesz, de mivel még egy gyógyszert sem tudok lenyelni.... az orvosom megkéri öket hogy adjanak vénásan dormiculumot.... mennyi idö után fog hatni... nem ám elkezdik ugy hogy még nem is hatott....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook