Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti gyomorsav próblémára, mik válnak be? fórum

Terhesség alatti gyomorsav próblémára, mik válnak be? (tudásbázis kérdés)


2022. aug. 28. 09:11

Sziasztok!

Nekem terhesség előtt is volt refluxom. Azt nem tudom hogy pontosan mi az oka, nem vizsgáltattam ki.

Ami nekem segít: este 6 óra után igyekszem már nem enni, ha még is, akkor olyan ételt, ami nem zsíros és fűszeres, inkább száraz pl.: szendvics; ezen kívül citromolaj, homoktövis sűrítmény és citromlé. + gluténmentes ropi

A ropi akkor is jó amikor savra ébredek éjjel. Kb. 5-6 szálat megeszek és ez is segít.

Tudom hogy nem savasat, hanem lúgosat ajánlanak ilyenkor, nekem a fentiek jöttek be eddig.

8. burmin17 (válaszként erre: 4. - Leoborta)
2022. máj. 6. 09:45
Akkor jó,úgy az igazi :-D Akkor még várok.....
7. burmin17 (válaszként erre: 5. - Charlize)
2022. máj. 6. 09:45
Így szedem :-(
6. burmin17 (válaszként erre: 2. - Papája)
2022. máj. 6. 09:44
A szuszpenziót nem próbáltam még,de a tablettáktól azonnal hányingerem lesz (Rennie,Gaviscon).
5. Charlize (válaszként erre: 1. - Burmin17)
2022. máj. 6. 05:28
A Ludeát jól szeded? Reggel, legalább fél órával étkezés előtt…
2022. máj. 5. 21:19
Nekem semmi nem használt. Megszültem, elmúlt.
3. Sütikee (válaszként erre: 1. - Burmin17)
2022. máj. 5. 18:57
Acidogit
2. papája (válaszként erre: 1. - Burmin17)
2022. máj. 5. 18:52
Próbáld meg a Gaviscon szuszpenziót. Azonnal hat, nagyon jó.
2022. máj. 5. 18:44

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem,hogy kinek mi vált be?26 hetes terhes vagyok második babával 34 évesen,elejétől kezdve rosszulléttel.Hol hányinger hol gyomorsav.Sajnos a gyomorsavtól indul,torokfájás,orrdugulás,hányinger.Ludeat írtak fel,szedtem,de nem használ.Salvus vizet ittam,nem jó.Most már bármit eszem,bármennyit,jön fel a sav és hányingerem van.És még hol a vége....Létezik ez ellen valami jó megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook