Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyomorpanaszokra, emésztési gondokra gyógynövények, gyógteák fórum

Gyomorpanaszokra, emésztési gondokra gyógynövények, gyógteák (beszélgetős fórum)


2010. júl. 11. 21:39
Antiox méregtelenítő tea, ami lúgosít és segít a fogyásban, jó hatással van a gyomorra.
2010. júl. 11. 19:12

kösz a tippeket... ezek mennyire komoly problémákon segitenke, mert mondjuk a páromnál rendszeres gondok vannak, és most próbálunk valami gyógynövényes verziót keresni, mert a gyógyszer sem sokat segitett (rabypex ha jól irtam )

állandó jellegel is lehet fogyasztani ?

2010. júl. 11. 13:18
nekem a cickafark tea szokott segíteni gyomorfájás esetén
2010. júl. 11. 13:14

Gyomorfájásra én kamillateát szoktam inni,nekem általában segít(gyomorégésnél is egy kis keksszel. Amúgy....Szamóca (Fragaria vesca L.):

Felhasznált része: levél.

Fontosabb hatásai: összehúzó.

Alkalmazás: krónikus hasmenéses állapotok kiegészítő kezelése.

Felhasználás formái: gyógytea.


Szeder (Rubus sp.):

Felhasznált része: levél.

Fontosabb hatásai: összehúzó.

Alkalmazás: krónikus hasmenéses állapotok kiegészítő kezelése.

Felhasználás formái: gyógytea.

3. renibaba25 (válaszként erre: 2. - Lanu)
2010. júl. 11. 11:59

szia

köszi, én még soha nme használtam.. igaz most sem nekem vannak ilyen gondjaim hanem a páromnak....

hogy készíted házilag, megosztod a receptet, és hogan kell használni?

2. lanu
2010. júl. 11. 11:56

Szia! A Svédkeserű minden problémára jó,hidd el..! Én sem hittem volna el,de mindent meggyógyít.

Kicsit rossz az íze,de kilehet bírni. :)

Mi már házilag készítjük,olcsóbb. És hatásosabb is.

2010. júl. 11. 11:52

Rendszeres gomorpanaszok, emésztési gondok kezelésére várok megoldási javaslatokat...

tünetek állandó gyomorfájdalom, bélmozgás, és nagyon gyakori hasmenés.

a gyógyteák , természtes módsuerek most jobban érdekelnek, gyógyszererl már próbálkoztunk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook