Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
18067. katze82 (válaszként erre: 18065. - 212932b6f1)
márc. 24. 08:34
szuper vagy Misa, gratulálok! kell majd plasztika?
18066. mese
márc. 24. 08:05
Honnan tudtátok meg hogy műthetőek vagytok? Légyszííí! Mik azok az ellenérvek amiért nem lehet műteni? Nem kompiláció, hanem ami miatt a műtétet egyáltalán nem lehet elvégezni.
18065. 212932b6f1
márc. 24. 06:41
Sziasztok! Neken 2017 junius 9- èn volt a műtètem Pècsen ma reggel pedig- 94kg a fogyàsom. Sikerüt 70 kg alà mennem. Nagyon jól vagyok sokat biciklizem ès mèg mindig nem vagyok èhes. Nagyon sok kitartàst kìvànok mindenkinek.Misa!
18064. csaba72 (válaszként erre: 18063. - NellyNati)
márc. 24. 00:28
En olyan fázos vagyok,hogy 0c alatt kint nemihatok semmit mert kiremeg a pohárból vagy uvegböl
18063. NellyNati (válaszként erre: 18061. - Csaba72)
márc. 23. 22:33
Köszi ! De parom nem fazik 😁😁 pedig ő mar sokat fogyott. En meg "csak "12. De mar fazok????? Akkor mi lesz ha többet fogyok ??!! 😊😊😊😂😂😂
18062. mese (válaszként erre: 18060. - Elbb)
márc. 23. 22:22
Sajnos nincs... Már olvastam... Nem írják le sehol, hogy milyen betegségek esetén nem műtenek...
18061. csaba72 (válaszként erre: 18058. - NellyNati)
márc. 23. 21:51
Há mindenki fázós lett....nincs fókazsír:-)
18060. elbb (válaszként erre: 18059. - Mese)
márc. 23. 21:37

[link]

ezen az oldalon a gyakori kerdesek alatt van pár info ellenjavallatról.

18059. mese
márc. 23. 21:31
Sziasztok! Mik a gyomor baypass műtét ellenjavaslatai? Mikor nem műthető a páciens? Sehol nem találok erről leírást. Csak gyűrűnél... Májcirózisom van, és pszichés beteg vagyok. Mik a kritériumok?
18058. NellyNati
márc. 23. 21:28
Sziasztok! 4 hetes leszek jövő heten kedden. De en a mutet ota olyan fazos lettem. ❄🙄 most is hosszu pizsama zokni plusz takarok. Elotte egy sima kis polo eleg volt🤔 van még valaki ilyen fazos?
18057. Curvygirl (válaszként erre: 18056. - Eantoni)
márc. 22. 12:46
Nagyon köszönom!! Hasznos volt sok mindenre nem gondoltam :)
18056. eantoni (válaszként erre: 18050. - Curvygirl)
márc. 22. 11:01

Szuper hirek, gratulalok! Mindenkepp vigyel kontost az ejszakai setakhoz, parnat, mert nehez lesz hanyatt fekudni, fulhallgatot, hogy ki tudd zarni a kulso zajokat, egy par szem szolocukrot, ha leesne a vercukrod,2xfel liter mentes vizet,ne 2literest, hogy tudd merni, mennyit sikerult innod, bar az automatagol helyben is lehet venni. En vittem egy pokar takarot is,jol esett, hogy szines, pihe-puha es meleg. Helyben tudsz venni a fsz-ten kompresszios harisnyat, ez kotelezo, amig benn vagy,de hazafele uton is erdemes viselni, ha sojat utazol, ehhez a haloing praktikusabb...

Es termeszetesen az alap korhazi bekeszites, papucs, Wcpapit, pohar, nedves torlokendo, stb

18055. eantoni (válaszként erre: 18038. - Lara34)
márc. 22. 10:47
Szia, izesitett szolocukor, ha birod, egy korty tejeskave, salvus viz segithet. Ha mar szilardabbat eszel,javulni fog.
18054. Tika52 (válaszként erre: 18053. - Curvygirl)
márc. 22. 07:30
Ha nem baj hogy én válaszolok akkor mondom, hogy 5 napot kell benn lenni, én kedden mentem akkor volt a műtét és szombaton délelőtt jöhettem haza.A cső kivétel nem volt kellemes de kibírható utána sokkal könnyebb a mozgás.És látod milyen jó hogy megfogadtad a tanácsom és jelentkeztél!Ha kérdésed van kérdezz akár privátban is.Szívesen válaszolok, engem február 13-án műtöttek tehát friss az élmény.
18053. Curvygirl (válaszként erre: 18052. - Csaba72)
márc. 22. 06:15

Nagyon köszönöm Csaba! Igyekszem megnyugodni... de sokkhatás alatt vagyok.Felfoghatatlan az egész, hogy annyir gondoltam rá és a legmerészebb álmaimban sem hittem, hogy ilyen gyorsan itt lesz!

Még azt megírnád, hogy hány napot kell mindenképp bent lenni, illetve hogy milyen érzés mikor a végén kihúzzák a csövet?

Köszönöm :)

18052. csaba72 (válaszként erre: 18050. - Curvygirl)
márc. 22. 01:19

Elősször is nyugi:-) örülök neki tehát : kivizsgalasok megvannak? Igen! Leadva? Ha nem vidd.magaddal. penz!. Egy részét befizeted a kórhazban kb 350 000 ft.a maradekot a.dokinal ( nalam így volt ) műtet előtti napon keveset enni inni a műteti napon semmit sem. Megerkezel. Elszálasolas,vernyomas méres, borotvalas ha kell,nyugtató szuri es kb 1 fele attól fugg hanyadik vagy mész a műtőbe....ennyi

Vigyel kisparnat olvasni vagy nezni valót. Wifi állitolag már van...tehat bejelentkezhetsz már a műtöttek zárt csoportjaba a facebokon ( ha nincs csak ezert érdemes ) ott rengeteg tanacsot kapsz

....vegyel levegőt megint es nyugodj le...mész már...sok sikert és drukkolol

18051. ikres_anyu (válaszként erre: 18046. - Csaba72)
márc. 21. 22:19
Minden elismerésem, gratulálok, hiszen a műtét csak támogatás, amit elértél az már jórészt az akaraterőd munkája!
18050. Curvygirl
márc. 21. 21:31

Úristen!!! Hívtak!!! Jövő héten műtenek!!! :)

Kérek valakit meséljen el mindent mi, hogy zajlik VESZPRÉMBEN. A lehető legrészletesebben :)

Nem is bírok aludni ;)

18049. Noncsi41 (válaszként erre: 18046. - Csaba72)
márc. 21. 20:22

Szia!

Én még nem tartozom a régiek közé, de folyamatosan olvaslak és tényleg nagy utat jártál be és ezt nagy fegyelemmel tetted! Szívből gratulálok az új életedhez és, hogy egészségesen élsz, s nem utolsó sorban, hogy mindig és mindenkor mindenkinek tudsz és akarsz segíteni. Ezt mindenki nevében azt hiszem megköszönhetem. Köszönöm!

Jó egészséget kívánok Neked!

18048. Curvygirl (válaszként erre: 18047. - Mese)
márc. 21. 14:43
Sajnos itthon nincs rá semmi támogatás így 1,5 millió és 1,9 millió között mozognak nagyjából az árak... És akkor vizsgálatok, kontrolok stb... :(
18047. mese
márc. 21. 12:05
Sziasztok! 30 éves vagyok, és van jó néhány betegségem. 5 éve önerőből 90 kg-tól szabadultam, meg, 150 kg voltam. Másfél évig tartottam a súlyom, de sokat híztam... 180 cm magas vagyok.A kóros soványságból, ismét kórosan elhízott lettem. PCOS-em és cukor problémáim vannak, meg Wilson kórom is van, májcirózissal. Az utóbbi hónapokban nagyon-nagyon hízok. 120 kg felett lehetek..Nem tudok fogyni, bármit is teszek. Gondolkodom egy műtéten, ami segíthetne. Az anyagi vonzata ennek mennyi? Nagyon kevés pénzből élek,megváltozott munkaképességű vagyok. Tényleg tehetetlennek érzem magam... Adtok tanácsot? Köszi!
18046. csaba72
márc. 21. 11:01

Ma születesnapom van!!! Ma 2 éve,hogy életmentő műtetet hajtottak rajtam vegre veszpremben. Nem annak indult csak sima gastricbypassnak lett volna de mivel már előtte is próbalkoztam a fogyással igy a gyomorgyűrü kevert be de nagyon...belerohadt a gyomromba annyira gennyes volt,hogy barmikor kifakadhatott volna és mergezes végzett volna velem...ez mivel mar akkor nagy súlyokkal edzettem csak időkerdese lett volna az operalo orvos szerint az év vége már nemlett volna biztos......igy csak egy 8 óras műtétem volt de sikeres amiert hálaval tartozok Dr. Mohos Elemernek es csapatanak. Hálaval tartozok feleségemnek mert véfig járta velem ezt az utat is es megjarta a poklok poklát..köszönöm és szeretlek. Halaval tartozom barataimnak aki melletem voltak es csaladomnak is akik nehezen bár de elfogadták és belenyugodtak is,hogy közülünk most már en nézek ki jobban😁😁😁😁....a legnagyobb súlyom 165 kg volt a legkisebb 95 kg...jelenlegi súlyom 108 kg es szerintem megteszek mindent azért,hogy tudatossan éljek....van mozgás és van tudatos étkezés is. Tünetmentes a diabetesz 2 sem es elmúlt a magasvernyomásom...orvosilag tudom bizonyitani !

Barkinek segitek tanácsban mert ismerjük el..130 kg felet már lefogyni nem olyan egyszerű jojó efektus nélkül..nemlehetetlen de nagyon nehéz..tehát ha barkinek barmilyen kérdése van és úgy érzi,hogy tudok segiteni forduljon bizalommal hozzám...ja es aki legyint,hogy így könnyű fogyni annak üzenem,hogy jard végig utamat es megbeszeljük

18045. Barbi1985 (válaszként erre: 18037. - P. B. Viki)
márc. 21. 10:13
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Szuper lessz megint utazni😏
18044. P. B. Viki (válaszként erre: 18038. - Lara34)
márc. 21. 08:26
Szia! Engem 02.22. műtöttek Veszprémben bypass és a mai napig keserű ízt érzek a számban, azon kívül állandóan köpködök mert a nyál is keserű... igaz nekem sok a gyomorsavam. De sokan írták, hogy keserű rossz a lehelet. Valaki cukorkát szopogat.
18043. P. B. Viki
márc. 21. 08:22
Sziasztok! Nálatok nem volt olyan, hogy alvásnál rosszul fordultál és felül (bypass) mintha a felső vágásnál belül elszakadt volna valami...pedig most vagyok 4 hetes. Most olyan érzésem van mintha belül valami húzódó csípő érzés lenne. Nem fáj nagyon csak kellemetlen.
18042. Molygó (válaszként erre: 18038. - Lara34)
márc. 21. 00:13

Nekem lepedekes a nyelvem

Hiába mosom sikalom el fog múlni ha már nem pépeset eszünk - állítólag

18041. ikres_anyu (válaszként erre: 18035. - Katicaboglár)
márc. 20. 23:14

Igazából ő a facebook-os csoportban is benne volt, aztán onnan is kilépett ha jól tudom! Itt is volt korábban tag más nick-kel, most meg ezzel, de nem értem hogy miért lépett ki!

Nem tudott sokat fogyni, ezért dühös!

18040. morcz (válaszként erre: 18039. - Katicaboglár)
márc. 20. 21:31
Igen, elértük. :)
18039. Katicaboglár (válaszként erre: 18036. - Morcz)
márc. 20. 21:21
Sziasztok! Igen, hivtatok taxit? Odakiabaltam hogy hivjatok, mert nem tudom megvenni a jegyet. Nem lattalak titeket, elertetek a vonatot?
18038. Lara34 (válaszként erre: 17968. - Eantoni)
márc. 20. 20:41
Szia! Azt szeretnem megkerdezni, higy mutet utan 1-2 hettel kinek volt szajszaga? Ha volt, akkor mikor mulik el? Koszi
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook