Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)


501. klaribaba22 (válaszként erre: 500. - Icu70)
2012. márc. 31. 17:30

Szia Icu!

Lehet,hogy akit már műtöttek,nem is tudja,hogy van ez a fórum,ezért is várjuk a ti műtéteteket nagyon,hogy betudjatok számolni mindenről!:)Timcsi és Prod műtétjét már nagyon várom,utánna jössz te!:):)

500. icu70
2012. márc. 31. 17:19

Sziasztok!

Tényleg fejöhetne valaki a forumra akit már megműtöttek.Érdekelne,hogy van?milyen gyors volt nála a fogyás?milyen a bőre?stb.stb.stb.

499. gbabi50
2012. márc. 31. 17:17
Klaribaba,en ertem amit mondasz,hisz en is ebben a cipoben jarok,lehet hogy meg tobb a plusszom mint neked,most szamoltam ki a BMI-met,43,a multevben meg 49 volt.Az a nagy gond hogy a doki sem latja a helyzetet csak amikor mar bekukucskalt a hasadba,nallam meg az a baj hogy halo van beultetve a tobszori hasfali servem miatt,meg volt egy epemutetem is ,szoval kivulrol nem klehet latni hol vannak az osszenovesek es lehet e laparoszkoposan vagy sem.Most olvasgatom a dolgokat,ugyis megint nekiallok dietazni,augusztusig itt vagyok a lanyomeknal akik kulfoldon elnek,amig haza nem megyek nem tudok konzultalni a sebesszel,adig marad a dieta,aztan meglatom hogyan tovabb,na meg az anyagiak sem egyszeru,nekem nagyon pici a nyugdijam,meg igy is tamogatasra szorulok,de eppen azert szeretnek normalis lenni,mert konyebben tudnek valamit dolgozni,igaz hogy ahol en lakom ott nincsen munka meg fiataloknak sem:(Addig is figyelemmel kiserem a forumot,remelem lesznek akik visszajeleznek.
498. klaribaba22 (válaszként erre: 497. - Foki Kata)
2012. márc. 31. 16:44

Szia Kata!

Nem hiszem,hogy bármit is alá kellene írni,hiszen nekik ez reklám,csak akit már műtöttek nem érdekli ez a fórum.Viszont akik itt megismerkedtünk,biztosan tartani fogjuk a kapcsolatot.:)

2012. márc. 31. 16:33
Nagyon várom, hogy megszólaljon az is, akit már megműtöttek, csak a weblapon található kisfilmekből hallottunk róluk és a két riportból (Tv2 Napló, Mokka) remélem nem iratnak alá velünk titoktartási nyilatkozatokat. Én kérném, ha már műtött sorstársunk olvassa a fórumot, kapcsolódjon be. Nagyon köszönöm.
496. klaribaba22 (válaszként erre: 494. - Gbabi50)
2012. márc. 31. 16:02
Nekem a fiaim látják,hogy mennyit kínlódok,és azt mondták,hogy anyuci csináltasd meg!:)Biztosan kell később plasztikai műtét is,csak ettől a 30 kilótól megszabaduljak!:)Nem akarom megvárni,hogy a duplája rámjöjjön.Szinte évente 5-10kilót hízok,az egyre kevesebb mozgástól.
495. klaribaba22 (válaszként erre: 494. - Gbabi50)
2012. márc. 31. 15:51

Szia!

Ne hagyd magad lebeszélni a műtétről!Én 56éves leszek,mégis úgy döntöttem,hogy megcsináltatom.Nekem is voltak hasi műtétjeim,a doki úgysem vállal el olyan beteget,aki rizikós.Aki vékonyabb testben él,az el sem tudja képzelni,hogy min megyünk keresztül.Sokunknak vannak már társbetegségeik is,de a többieknek is fog lenni előbb-utóbb.Nekem már egy fölmosás is sok,annyira fulladok.Fáj mindenem,nincsen semmi energiám.Magasvérnyomás,cukorbetegség,izületi gondok,és még sorolhatnám.

494. gbabi50 (válaszként erre: 493. - Klaribaba22)
2012. márc. 31. 15:33
szia Klaribaba,koszi az infot,mindjart megnezem.Ma delelott beszeltem a vejemmel,azt mondja van egy olyan betege amelyik atesett a muteten de azota panaszai vannak,csak a korhazakat jarja,valami laborja nem jo az aminosav vagy mi 30,helyett 10,es nem tudnak mit kezdeni vele,na de minden mutetnek megvan a rizikoja es nem vagyunk egyformak,de a koversegnek is megvan a rizikoja,sajnos a lanykam nekem inkabb azert nem javasolja mert sok hasi mutetem volt es nem biztos hogy laparoszkoposan megtudjak csinalni,es ha ki kell nyitni akor az eleg nagy mutet,de akinek nincsen ilyen problemaja annak lonyebb,az az igazsag hogy 30 ev fogyozas utan mar nagyon elegem van,egyszeruen nincsen minddig lelkierom hozza,igaz hogy sok even keresztul hulye modon fogyoztam,eheztettem magam es a szervezetem es meg nagyobb hizas lett a vege:(Olyan jo lenne egyszer es mindenkorra megszabadulni ettol az 50kg zsirtol!!!Nagyon varom a Timi jelentkezeset a mutet utan.Igen ,nagyon sok embernek vannak suly problemai,es nagyon sokan fogyoztak,de aztan hizas lett a vege,szerintem emiatt is talaltak ki ezt a mutetet,nem csak en vagyok gyenge akaratu:(
2012. márc. 31. 08:41
Üdvözlöm az újonnan hozzánk csatlakozókat,Maci1979,Gombóc66,Gbabi50!:):)Ennyi csajt,hol vannak a pasik?:)Prod kivételével,úgy látszik ők még hezitálnak!:)
2012. márc. 31. 08:14

Sziasztok sorstársaim!:)

Én is örülök neki,hogy nap mint nap többen leszünk.:)Látszik,hogy milyen sokan küzdünk a súlyunkkal,és mindenki a műtétben reméli a kiutat a testünk börtönéből!Sok ember még csak olvasgatja a fórumot,és csak idő kérdése,hogy mikor jelentkezik be.Én is így voltam ezzel.Jó lenne,ha olyan is jelentkezne,aki már túl van a műtéten,de Timcsi jövőhéten megy,és kapunk tőle friss infókat!:)Én is díjaznám,ha 1év múlva taliznánk valahol személyesen is!!:)De addig is virtuálisan bátorítsuk egymást!!:)

2012. márc. 31. 01:07

Sziasztok csajok!

Látom jó sokan lettünk, üdv az újaknak!

Végre más is benne van a találkozóban, jó lenne, ha nem Veszprémre fókuszálnátok, mert akkor jó páran kiesünk ebből.

Bp-iek vagyunk javarészt, vagy ide sokan járunk.

Itt kéne találkozni.

Ahogy régebben is írtam, nekem Kelenföldi pályaudvar-ig, vagy max a Móricz környékéig tökéletes lenne, egészségügyi okok miatt nem megyek tovább.

Gbabi nézd meg a fogyasmutettel.hu honlapot, ez a dokié, ott minden infót, tel. számot megtalálsz.

Sajnos a műtétek nagyon csúsznak, a heti kettővel jutott előbbre prod, és én is októberről augusztusra. Ti szerintem valahol szeptember-december között lesztek, hacsak a doki nem vállal be még több műtétet egy héten.Eddig csak szerda-csütörtök van, és én a 1.5 héttel ezelőtti konzin kaptam augusztusra időpontot.

490. gbabi50
2012. márc. 30. 23:20
En a tv-ben lattam,mar nem tudom melyik musor,nem magyar,ezt a mutetet,es emlitettem lanyomnak mert nagyon aggodik a sulyom miatt,a mult evben egyutt csinaltuk a fogyit mert o szules utan volt es sokat felszedett,de szerencsere le is adta a nagyjat,de en meg nagyon sokat kene fogyjak,na es o azt mondta hogy a gyomorsav nagyon sok bacit megol,es ha olyan kicsi lesz a gyomor nem ugy mukodik majd mint amikor rendes,de mondom o nincsen olyan nagyon benne a dolgokban,nem beszelve hogy egymassal is menyit vitaznak az orvosok,a vejem is az es mikor valami nyavalyam van,ossze dugjak a fejuket hogy mi a legjobb gyogymod,aztan van amikor osszeszolalkoznak es mindenki ervel,mondja a maga verziojat,aztan a vegen csak kiegyeznek,igaz a vejemet meg nem kerdeztem mi a velemenye,mondjuk o gasztroenterologusnak kepezi magat,na majd holnap feldobom a temat hatha mond valami okosat,persze o sem foglalkozik ilyen mutetekkel de hatha hallott rolla,az az igazsag hogy most mar az orvos tudomany anyira tag,es olyan rohamosan fejlodik hogy igazan csak az tud velemenyt mondani aki pontosan ezzel foglalkozik .Erdekelne hogy milyen mertekbe kell legyen valaki tulsulyos ahoz hogy elvegezzek a mutetet,es meg az is erdekelne hogy hol talalhato az orvos,lattam a tv-ben hogy Veszpremben,de hogyan lehet kapcsolatban lepni vele,van honlapjuk?Jo ejszakat es olvado kilokat:)
489. gbabi50
2012. márc. 30. 23:06
Bernibej nagyon koszonom:)
488. Maci1979 (válaszként erre: 487. - Gombóc66)
2012. márc. 30. 22:10

A csoportkép jó ötlet! Én megvettem :)

Természetesen ezt "előtte-utána" stílusban megismételjük a műtét után 1 évvel!

2012. márc. 30. 22:00

A találkozó nekem is tetszik. Majd csinálunk csoportképet panoráma beállítással,egy év múlva meg makróval.


Én se bánnám nagyon, ha felgyorsulna egy kicsit a dolog, nem szeretek várni.

2012. márc. 30. 21:50

Nem lehetne mondjuk jövőhéten a műtétem? :)

Na jó, tudok várni.

Elég ha rögtön a konzultáció után sort keríthetünk rá. ;)

485. Gombóc66 (válaszként erre: 484. - Gombóc66)
2012. márc. 30. 21:33
Úgy lesz!
484. Gombóc66 (válaszként erre: 464. - Bernibej)
2012. márc. 30. 21:27

Próbáltam visszakeresni a naptáramban, hogy pontosan mikor, de nem találom.

A felépülés nem ezen múlik. Péter 2 hét múlva már dolgozott, semmi panasza nincs. 1 hónap alatt 23 kiló ment le róla. Ez szép.

2012. márc. 30. 21:26

Gombóc, légyszíves majd mindet ossz meg amit a belgyógyász kérdezett és a válaszokat is.

Nagyon érdekel, hogy orvosok egymásközt hogy beszélik meg. Ja és ne hagyd hogy mindenféle latin nevekkel dobálózzanak ;)


Berni

482. Gombóc66 (válaszként erre: 470. - Gbabi50)
2012. márc. 30. 21:23
Ez nálam is így van. Orvos barátaim nagyon vegyes véleményen vannak. A traumatológus nem tart normálisnak, hogy ilyenre adom a fejem,ő is a gyomorsavval érvel. A belgyógyász meg a műtét mellett van. Annyira, hogy jön velem a konzultációra is. Neki is vannak kérdései.Majd kiderül.Ha kiokosodok, majd megosztom veletek.
481. Maci1979 (válaszként erre: 479. - Bernibej)
2012. márc. 30. 20:59
Nagyon remélem, hogy őszig nem kell várni és több műtéti nap lesz egy héten! Mi lesz velünk nyáron? Olyan nehéz "bálnaméretben" fürdőruhát találni, főleg úgy, hogy ha az ember méretet kér a cicababa eladó csak annyit kérdez, hogy "ekkora méretben???!"
480. Maci1979 (válaszként erre: 476. - Gbabi50)
2012. márc. 30. 20:55
Nem tudom milyen böngészőben vagy, de kell lennie egy "kedvencek" menüpontnak (jele ált. egy csillag), ahol rögtön hozzá tudod adni ezt az oldalt és ha legközelebb megnyitod a böngészőt és rámész a kedvencekre, onnan rögtön idetalálsz.
2012. márc. 30. 20:55

Maci, Nos én Február 17én kértem konzultációs időpontot és akkor kaptam Május 2, de és már akkor mondta a doktor, hogy őszi időpont a legkorábbi ami lehet.

Viszont azt is mondta, hogy ha több mint heti 1 műtéti nap lesz akkor hamarabb is lehet, de ezt még nem lehet tudni.


Berni

2012. márc. 30. 20:53

Beixeled a kis négyzetet itt egy kisit feljebb .

Piros kis csillagocska mellett azt látod: Bejelölöm kedvencként


Ezután egyből eléred majd a Kedvencek re kattintva a bal oldali menuben.

477. Maci1979 (válaszként erre: 475. - Bernibej)
2012. márc. 30. 20:52

Erről jut eszembe!

Van arra nézve valamiféle tapasztalat, hogy mikorra várható műtét az első konzultáció időpontjától számolva? (Olvastam rémisztő híreket őszi műtéti időpontokról, de ugye nem?!!!)

476. gbabi50 (válaszként erre: 473. - Bernibej)
2012. márc. 30. 20:49

Azt kivanom teljesuljon az almod:)

Megint kerdezek,ha erre a Hoxa portalra lepek,a sok forum kozul hogyan lehet idetalalni egyszeruen, mert en a google -n keresztul ertkeztem ide,gondolom megy az egyszerubben is,koszi.

2012. márc. 30. 20:49
De legyünk vidámabbak. Hiszen lassan mindenkinek be kell szereznie egy naptárt, hogy ki ikszelhesse a napokat amik már elteltek a műtétig. :)
474. Maci1979 (válaszként erre: 473. - Bernibej)
2012. márc. 30. 20:48
Hidd el, valóra fog válni!!!
2012. márc. 30. 20:43

Tudjátok mi az én álmom?

Az hogy tudok majd futni, ha nem is maratont, de egy kis kocogásfélét.

Szerintem 14 éves korom óta nem futottam (20 éve).

Meg az is az álmom, hogy el tudjak menni túrázni, vagy beleférjek a vidámparki játékokba.

Meg hogy úgy vegyek ruhát hogy közben az eladó cicuskák nem végig rajtam röhögjenek.

472. Maci1979 (válaszként erre: 471. - Bernibej)
2012. márc. 30. 20:42
Látod! Már megérné a dolog! Egyébként ez is csak egy plusz, amit a mérlegelés során fel lehet írni az előnyök rovatba :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook