Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomor bypass lefogyásra fórum

Gyomor bypass lefogyásra (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
17648. eantoni (válaszként erre: 17646. - Schocobanana)
jan. 14. 19:51

Lebuktal, nalad is jart Attila talpig gumikesztyuben a meleg kezeivel es eros karjaval!

😉😉😉

17647. Schocobanana (válaszként erre: 17635. - Gyuri76)
jan. 14. 19:37
Köszi Gyuri! Úgy tettem ahogy írtad. Jól vagyok és tényleg minden nap jobb.😊
jan. 14. 19:24
Sziasztok. Itthon vagyok,minden rendben. Nálam ma indult be igazán a rendszer,de itthon már kényelmesebb. Egyébként a harisnya leráncigálásához is kell egy ügyes pasi. Kezdődik az új élet! Köszönöm a kedves szavakat, Éva sokat segített. Puszi nektek 😊
17645. popimaci (válaszként erre: 17644. - Eantoni)
jan. 14. 15:04

szia

de jo a memoriad,valoban 2 honapos mutott voltam tegnap...

akkor irom is az elmult 2 honap tapasztalatait...

valoban van lelkileg valtozas,ahogy atertekel az ember ,hogy mit valtoztattunk meg es miert..ahogy fogy ugy jon helyre a lelke.eleinte nagyon nehez volt,hogy a csaladtagjaid esznek elotted..de te nem ehetsz..ill.nem is tudsz,mert nem fer beled..es egyebkent is csak az agyad ehes,meg a szemed,mert a gyomor az hallgat.nem korog nem kuld jeleket,hogy adjal enni..csak z agyad.nekem ez volt a leg nehezebb.ez mara mar szunik,bar meg nem nagyon megyunk olyan helyre ahol enni kell.

az ivas;ha megszokod,hogy 3 kortyot ihatsz egyszerre,akkor nincs semmi gond.de ha ezt elfelejted es lenyelsz 4-5 korty vizet,mert eppen szomjas vagy..akkor lehetsz rosszul is.akkor ha ez elofordul inkabb gyorsan ,,visszahanyom,, mert nem szeretem azt a feszito erzest.elvileg nem szabadna ini es enni is eggyutt.de nekem muszaj mert mindentol csuklom,ha nem iszom hozza egy kis vizet.csak annyit,hogy megnedvesitsem a szamban levo etelt.eatoni jol irta a beszamolojaban...en nem is tudom ilyen jol osszefoglalni..

ha megkerdeznek tolem,hogy vallalnam-e ujbol...igent mondanek.

sok fogyast mindenkinek..

17644. eantoni (válaszként erre: 17639. - Popimaci)
jan. 13. 10:06

Szia, koszonom, aranyos vagy! Ha jol emlekszem a minap vagy 2honapos (talan egy hettel kesobb mutottek, mint engem), szoval varom a beszamolod, jo hallani, hogy masok hol tartanak.

Szep napot, Eva

17643. eantoni (válaszként erre: 17641. - Schocobanana)
jan. 13. 09:56

Az jo! Akkor a varras jol sikerult, minden rendben, lehet kerem hazamenni ☺!

Nekem a mai napig nevethetnekem van ettol a kontrolltol es a kovetkezmenyitol. Leven vizualis tipus folyton a karib tenger kalozai film jut eszembe, ahogy megiszunk valami nagyon fura lotyit, majd a kepernyon a csontvazunkat nezve latjuk, ahogy lassan vandorol ez az ize lefele es mi azon drukkolunk, hogy ne eresszunk valahol.

A kovetkezmenyekrol most nem szamolnek be, en megszivtam, de nagyon, eleg rola annyi, hogy iszonyatos hasmarsot okozott, ami teljesen lekototte a tancrendemet meg a kovetkezo nap is.

Tudtatok, hogy a kompresszios harisnya felrancigalasanak a kulcsa egy ugyes pasi talpig gumikesztuben?

17642. Barbi1985 (válaszként erre: 17641. - Schocobanana)
jan. 12. 20:15
Szuper vagy pihengess👍
jan. 12. 19:46
Sziasztok! Megvolt ma a nyeletés. Nem túl jó, de ki lehetett bírni. Az eredmény jó lett. Kűzdök a fél liter vízzel. Holnap már jobb lesz. Köszi mindenkinek hogy gondoltatok rám. Barbi a beugrós lista jó , lehet hogy pár hónapot kell csak várnod
17640. Jupka (válaszként erre: 17636. - Eantoni)
jan. 12. 16:19
Jajjj, ha lehetne lájkolni, ezt a most megtenném. Ezek annyira finom, pozitív gondolatok... :)
17639. popimaci (válaszként erre: 17624. - Eantoni)
jan. 12. 12:58

szia eatoni.

nagyon jo dolgokat irsz,csak gratulalni tudok hozza.elvezettel olvasom az eleted alakulasat...es a fogyasrol szolo informaciokat.mennyire hasonloan illetve mashogy eli meg minden eggyes ember ezeket a valtozasokat.. amik fontosak az eleteben...

17638. Barbi1985 (válaszként erre: 17633. - Schocobanana)
jan. 12. 11:51
Ha jobban van írj milyen volt a nyelettetés gyógyulj hamar👍 Túl vagy a nehezén🤗Nagyon ügyes voltál!! Meg a dr.úr is💙
17637. Barbi1985 (válaszként erre: 17633. - Schocobanana)
jan. 12. 10:36
Szia,örúlök,hogy élsz😊👌Megműt!!! A nyakába ugrottam❤ Nagyon aranyos volt egy év kb.,de vállaltam a beugró listát is majd meglátjuk mi lessz🤗
17636. eantoni (válaszként erre: 17635. - Gyuri76)
jan. 12. 09:35

Szia, orulok, hogy tul vagy a muteten, nagyon drukkoltam! Szoval keszen az alapok, lehet ugyesen es kitartoan epitkezni! Ne siess, szep lassan, lepesrol, lepesre haladj, kortyolgass amennyit tudsz (nekem uvegbol konnyebben ment es igy merni is tudtam), mindig legyen nalad szolocukor az elejen, setalj sokat(az a bennragadt buborekokra is nagyon jo). Mosolyogj sokat es tudd hogy ugyes vagy, de ne ijedj meg, ha remegve fazol, gyenge vagy a megszokotthoz kepest. Sokan depisse is valtak, az is normalis, mindenkinel mashogy alakul, foleg az elso idoszak.

A lenyeg, hogy irany elore, kaptal egy csodalatos mankot az ujrakezdeshez, elj vele!

17635. gyuri76 (válaszként erre: 17633. - Schocobanana)
jan. 11. 20:56

Szia Schocobanana.

Majd ha felkelhetsz próbálj sétálni mászkálni egyre többet,addig se a keszekusza gondolatokkal foglalkozol. Fáj minden de minden nap jobb lesz fizikailag is meg pszichésen is kitartás nemsokára virulni is fogsz csak idő és türelem.

Jobbulást!!!

jan. 11. 16:05
Barbi mi volt a tegnapi megbeszélésen?
jan. 11. 16:04
Sziasztok! Élek,bár még nem virulok,de minden rendben!😊
17632. Lara34
jan. 10. 21:07

Sziasztok,

Még ma csatlakoztam a fórumhoz. Móni vagyok. Engem március elején fognak műteni és arra lennék kíváncsi, hogy mi a történik közvetlenül a műtét előtt és után? Dm-ben lesz. Köszi. Milyen vizsgálatok stb.

17631. Schocobanana (válaszként erre: 17629. - Eantoni)
jan. 8. 18:34
Köszönöm szépen a jótanácsokat!😊
17630. Schocobanana (válaszként erre: 17624. - Eantoni)
jan. 8. 18:32
Szia! Örülök, hogy ezt leírtad, nagyon sokat segítettél vele. Lelkileg nem vagyok éppen a toppon, nagyon sokat várok a műtéttől ezen téren is. Tudom,lesznek nagy csatáim magammal és főleg magammal ☺De úgy érzem felkészültem ,meg fogom nyerni a háborút! Ezúttal végleg!
17629. eantoni (válaszként erre: 17622. - Schocobanana)
jan. 8. 17:32

Szia, sok sikert, biztos, hogy tobben is lesztek, nyugodtan latogasd a felenkebbeket, igy jo kis csapat lesz a vegere. Kisparnat, fulhallgatot feltetlenul vigyel, elobbit az "oldalt" fekveshez, kitamasztashoz, utobbit a remalmodo kiabalo betegek ellen. Nekem jol jott a szolocukor is a hazauthoz!

Az elso 2 nap a tulelesrol szol, de utana ujraeled a rendszer es mar kifele tekingetsz es minden egyre konyebb. Hajra!

17628. eantoni (válaszként erre: 17625. - Molygó)
jan. 8. 17:08

Szia, nalam lelkileg utkereses volt ez az elso idoszak, hullamzo erzelmekkeles gondolatokkal, mikozben nagyomn elveztem, hogy annyi ev utan uj eselyt kaptam. Nokent sikerelmeny, elvezem, hogy parom kezd ujra belemszeretni, ugyanakkor faj belegondolnom milyen kover is voltam, ennyi minusz utan is meg milyen (mar csak) dundi vagyok. Egeszsegileg hihetetlen, hogy nem faj a gerincem es az izuleteim (nalam ez a terulet lazadt fel a sulyomtol), ugyanakkor latom es tudom, hogy innentol nincs mas valasztasom, mint megtartani es meg kedvezobbe tenni az eredmenyeket, a mutet csak egy fantasztikus manko, de nekem is figyelnem kell magamra, sot, idot kell szannom magamra, ha tetszik ha nem, keves kaja, sok mozgas kell legyen az uj modi.

Sok sikert, hivj nyugodtan, ha kerdesed van, amiben tudok szivesen segitek. 30-3219175 Eva

17627. Barbi1985 (válaszként erre: 17626. - Schocobanana)
jan. 8. 16:49
Köszi örülök,hogy jobban vagy!!! Várom a beszámolót kivánom a legjobbakat🤞🏻
17626. Schocobanana (válaszként erre: 17623. - Barbi1985)
jan. 8. 16:21
Magasvérnyomás,térdproblémák. Köszi jobban vagyok. Írok majd 😉
17625. Molygó (válaszként erre: 17624. - Eantoni)
jan. 8. 11:41
Köszi hogy ezt leírtad, nekem ez sokat segít - lelkileg mire készüljek, talán az összes testi változásra való felkészülés (ha lehet) talán a lelki része még nehezebb - főleg nőként.
17624. eantoni
jan. 8. 11:15

Sziasztok,

Tegnap volt pont 2 honapja, hogy mutottek, igy gondoltam bejelentkezem, folytatom az en kis tundermesemet, ami nem mindig az, de szeretnem hinni, hogy hosszu tavon azza valik. Ami a legfontosabb, hogy mostanra majdnem 100%os vagyok,

Kajailag

mar nincs gondom a szilard etellel, bar nem mindent eszem meg, a magyaros, fustolt dolgoktol elszaladok. Megtanultam csipegetni es kelloen megragni az etelt, neha mar kifejezetten ehes is tudok lenni. Inni kb masfel litert iszom, de mernem kell, mert hajlamos vagyok nem inni. Viszont mar van turelmem beosztani, hogy epp eszem, vagy iszom. Persze alapveto kulombseg mindenben a mennyiseg, nekem kistanyerom, salatas talkam es baby kanalam van, es a mogyorot, kesudiot is szemenkent eszegetem, nem marekra...

Fizikailag

Egyre jobban allok, egyre tobbet uszom es mar kellemesen lemegy kb 700 meter. A melegviz jol esik, de a szauna meg nem esik sehohgy sem. Jovo hetre mar szeretnem felvinni, hogy egy heten 3x jussak el uszni, meglatjuk...Reggelente tovabbra is probalkozom az eliptikus lepegetovel, ami itthon van, nem igazan megy, azt hiszem nem sikerult megszeretni egymast. Viszont nyuzsgesben, serteperteben, az itthoni letben szinte teljesen visszanyertem onmagam.

A lelkem

Szepen alakul, bar be kell vallanom ezen a teruleten vivtam a legnagyobb csatakat...magam sem gondoltam volna, hogy ennyi mindent fogok megelni ebben a 2honapaban. Egyreszt felvallaltam, hogy megvaltozott az eletem, tanulok magamra idot szanni es ujratanulni onmagam. Mikozben sikerkent eltem meg a mutet utani idoszakot, idorol idore valamifele szorongas lett rajtam urra, hogy jol csinalom-e a dolgaimat, szabad e ennyire es ily modon akarni a fogyast.

Korabban ugy gondoltam, eros es kiegyensulyozott csaj vagyok, aztan nem ertettem mi tortenik velem, az elejen volt par aprobb panik rohamom, duhos voltam a vilagra, maskor meg elesett es pityergos, megijedtem attol, hogy hogyan tovabb, kileptem a munkahelyemrol, mert nem birtam a napi 12 orat es nem ereztem panikot, vagy buntudatot, csak uresseget es hogy masra vagyom, masok lettek a prioritasaim...aztan szep lassan ujra osszeraktam onmagam, de ebben a tortenben mar en vagyok a foszereplo es persze az almaim...oyan munkahelyet talalni, ahol egy egeszseges kompromisszum mellett tudok rendszeresen uszni, sportolni, fontos, hogy legyen idom, modom egeszsegeset enni minden nap es fontos az is, hogy elerjem a kituzott celjaimat.

Kicsit megijesztett, hogy 2hete all a sulyom, de ez valosziuleg azert van, mert kevesebb a stressz es tobb a mozgas az eletemben. 14 kilonal tartok (113,5rolindultam, most 99,8 vagyok) igy nem panaszkodok, talan lasabban fogyok, mint a tobbiek, viszont azt aranyosan es szerencsere nem rancosodom a hirtelen sulyvesztesegtol sem. Eletemben talan eloszor berletet vettem egy szepsegcentrumba, ahol jol esik, hogy masziroznak es patyolgatnak.

Azt hiszem osszessegeben szepen haladok, bar lehet, hogy fura amit leirtam, de jo megelni ezeket a valtozasokat, nem csak testben, de lelekben is megelni a megujulast.

En egy pillanatig nem bantam meg a mutetem (bypass), alapvetoen sikerkent elem meg mindazt, ami korulottem zajlik, meg akkor is, ha vannak pillanatok, amik ismeretlenek szamomra.

Szep napo mindenkinek, Eva

17623. Barbi1985 (válaszként erre: 17622. - Schocobanana)
jan. 8. 07:11
Jaj ,de akkor már nem is félek és társbetegség az van? Jobbulást kivánok és ahogy eszednél vagy irj,hogy viselted stb. 🤗
17622. Schocobanana (válaszként erre: 17621. - Barbi1985)
jan. 7. 22:08
Szia. Barbi! Nekem is 37 a BMI és szerdán műtét! Legalábbis bízom benne , hogy addig kikeveredek a megfázásból.😊
17621. Barbi1985 (válaszként erre: 17620. - Jupka)
jan. 7. 20:34
Úgy legyen!🤞🏻Köszönöm a választ engem este 7:30 van időpontom remélem nem kell rá várni sokat😊
17620. Jupka (válaszként erre: 17617. - Barbi1985)
jan. 7. 19:05

Én semmit nem vittem. Este 8:30-ra volt időpontom, 10:30-kor már be is kerültem hozzá. (Ha egyedül mentem volna, biztos, hogy nem várok ennyit...) :)

Kb. 10 percet beszéltünk.

De nagyon helyes volt, szerintem nem fog elutasítani...

17619. Barbi1985 (válaszként erre: 17618. - Gyuri76)
jan. 7. 17:57
Nagyon szépen köszönöm a választ remélem igent mond👍
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook