Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyökérkezelt fog fórum

Gyökérkezelt fog (beszélgetős fórum)


10. 4b04593405 (válaszként erre: 8. - Macs30)
2011. jún. 23. 14:18
Nekem is rendben lett végül :)
2011. jún. 14. 08:23
Útálom a gyökérkezelést :(
8. macs30 (válaszként erre: 7. - Macs30)
2011. jún. 11. 14:28
és ma már nem fáj nem feszül és nem is nyom))))))
2011. jún. 10. 15:54
szia)nekem 7-én kezelte először a fogam érzéstelenítés nélkül azt hittem kigurul a szemem a fájdalomtól...de utána kevésbbé volt érzékeny...tegnap ismét "idegelte" természetesen most is fájdalomcsill. nélkül falat tudtam volna kaparni,de sokkal jobb volt már....aztán "átmosta,szárította" vmi pálcika szerű vmit benne hagyott és kaptam egy ideiglenes tömést...amivel rágni 24 óra után is csak félve merek mert ha rágok érzékeny ill mintha nyomna a tömés de ez normális szerinte majd lenyugszik...20-án megyek vissza akkor még átnézi és valószínű betömi végleg...
2011. jún. 10. 12:28
Írd be a keresőbe, hogy Gyökérkezelt fog, és több fórumot is találsz.
2011. jún. 10. 12:26
Nyitva van hagyva, hogy tisztuljon, ami szerintem működik is, mert érzem. A fogam nem érzékeny (eddig már arra is az volt ha hozzáért a nyelvem) hanem az ínyemnél feszül még és ott is fájt éjjel.
4. r-iett (válaszként erre: 1. - 4b04593405)
2011. jún. 10. 12:22

Szia

Nekem egyszer álltak neki gyulladt fogat gyökér kezelni,a második alkalomnál betömték a gyökerét majd kb egy hét múlva kihúzták... A következő ilyennél gyógyszert kellet szednem majd mikor lement a gyulladás álltak neki gyökér kezelni és kb az 5. alkalomnál tömték a gyökerét addig csak tisztogatták és gyógyszeres cuccot nyomtak bele. A következő alkalom után már tutira nem kellene fájni.

2011. jún. 10. 12:20
Normális,még 1-2 napig az enyhe fájdalom megmarad.De ha felerősödik irány vissza a dokihoz.
2011. jún. 10. 12:19
normális, bár nem értem, hogy miért fáj, ha elvileg már kiidegelték a fogat...a dudorból meg ki kellett volna szívnia a gennyet a dokinak. Próbatömés van most bent?
2011. jún. 10. 12:16
Sziasztok! Olyan gondom van, hogy tegnap gyökérkezelték a gyulladt fogamat (ínyem is dagadt volt már) és fájt amikor kiment az érzéstelenítő hatása, plusz éjjel is egyszer fájt kb úgy mint előtte. Azóta inkább érzékenyebbnek mondanám és szerintem tisztulni is elkezdett. A kérdésem az lenne, hogy normális ha még picit fáj? A fogam maga nem érzékeny ott fáj ahol meg van dagadva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook