Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyökércsúcs rezekcióról információkat keresek! Tudtok segíteni? fórum

Gyökércsúcs rezekcióról információkat keresek! Tudtok segíteni? (tudásbázis kérdés)

17. tündér74 (válaszként erre: 16. - Chajnalka)
2012. máj. 22. 12:03
Általában olyan árakkal dolgozik, mint a legtöbb magándoki. Pl. esztétikai tömés 5-6 eFt.
16. chajnalka (válaszként erre: 15. - Tündér74)
2012. máj. 22. 10:09
És milyen árakon dolgozik?én is félek rendesen!altatáson gondolkozom,mivel nagyon parázok és hányingerem van fogdokinál is!
15. tündér74 (válaszként erre: 14. - Chajnalka)
2012. máj. 22. 09:36
Igen voltam. Én is nagyon féltem előtte, de a beavatkozás alatt nem éreztem semmit sem. Rendes doki, és nagyon jó szakember.
14. chajnalka (válaszként erre: 9. - Tündér74)
2012. máj. 22. 09:03
szia voltál már nála hasonló dolog miatt?
2012. máj. 22. 08:58

Tejespite:köszi a fórumot elolvastam!


Köszi mindenkinek az infókat azért parázok,meg hát olvas az ember jót rosszat egyaránt,és mivel még nem voltam ilyenen érthető,hogy félek!még egy olyan kérdésem lenne,mondta fogdokim cisztától lehet izületi fájdalmam,az nincs,viszont egy ideje kicsit mintha szédelegnék,de nagyon minimálisat ugy nem szédülök el csak,épp hogy érzem fejembe!meg néha émelygek!lehet ehez köze vagy egészen más lehet az oka?

12. iemma (válaszként erre: 11. - Viva70)
2012. máj. 16. 06:56
Nem itattak, csak öblögetnem kellett valami keserű fertőtlenítővel.
11. viva70 (válaszként erre: 5. - Chajnalka)
2012. máj. 15. 21:51
Tudtam enni utána, azzal nem volt különösebb gondom. Kis dagadás volt, meg gyulladáscsökkentőt is kellett szedni még pár napig utána. Löttyöt viszont velem nem itattak, mint ahogy itt valaki lejjebb írta...
2012. máj. 15. 19:43

Nézz be erre a fórumra is:

[link]

9. tündér74 (válaszként erre: 8. - Chajnalka)
2012. máj. 15. 10:37
Szia! Dr. Rőthy Istvánt ajánlanám, a Malom utcában rendel. Nagyon modern felszerelései vannak, és nem utolsósorban nagyon jó szakorvos.
8. chajnalka (válaszként erre: 6. - Iemma)
2012. máj. 15. 10:14
Köszi az infókat!hát azért eléggé tartok tőle!inem nekem is elől lesz sajna:(meg hát igen a hangok amiktöl tarok meg a hányingertől mi van ha közbe is lesz?akkor mit csinálnak?mikor multkor röngeneztek és számba tették lapot attól hányingerem volt:(akkor ott milesz ha turnak bent:)szombathelyen keresek amugy jó maszek szájsebészt aki ezt megoldja nekem!valaki esteleg nem tud?
2012. máj. 14. 22:51

Ja és valami keserű löttyöt nyomtak műtét előtt a számba, amitől hányingerem lett. Erre mindenki megrémült, kinyitották az összes ablakot, hogy lélegezzek mélyeket, mert nincs több steril műtős cucc.:-)

Az injekció nem vészes, inkább a vésés fura érzés, meg az a fűrészhang nagyon zavart.

2012. máj. 14. 22:47

Közben nagyon kellemetlen, én úgy éreztem magam mintha a Fűrész c. filmben szerepelnék, mint áldozat. De hamar gyógyul és utána nem olyan fájdalmas mint várható. Nekem elől volt és másnap behívtak állásinterjúra. Alig tudtam beszélni, a cérna kilógott a számból, de tetszett nekik, hogy közöltem, gyönyörű a mosolyom, csak most épp nem megy, de ha visszahívnak megvillantom.:-) Megkaptam az állást!:-)

Amúgy nekem már kétszer volt, ne félj tőle. Ha jó a szájsebész viszonylag hamar megvan.

5. chajnalka (válaszként erre: 4. - Viva70)
2012. máj. 14. 22:44
Aha köszi!Gondolom az injekciózás sem kellemes!dagadás ilyesmi?mennyire lehet enni utánna stb.?
2012. máj. 14. 22:41
Nem kellemes, de kibírható. Beinjekciózás után felvágják a fogínyt. Levésik a foggyökér csúcsát, utána összevarják. Kb. egy hét után kiszedik a varratokat.
2012. máj. 14. 22:41
szia igen bocs csucsot szerettem volna irni,és nem tudom hogy kell kijavítani!fogrol van szó:)
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Chajnalka)
2012. máj. 14. 22:40

Oké, de mi az a csúgy?

Gyökéecsúcsot akartál írni? És fogról, vagy növény gyökeréről van szó?

2012. máj. 14. 22:38
Gyökércsúgy rezekcióról információkat keresek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook