Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógytornászok! Evezőpadot használhat gerincsérves ember? fórum

Gyógytornászok! Evezőpadot használhat gerincsérves ember? (tudásbázis kérdés)


6. Roni24 (válaszként erre: 5. - A.Kriszta)
2009. júl. 22. 11:17
Nincsmit! :)
5. A.Kriszta (válaszként erre: 4. - Roni24)
2009. júl. 21. 01:36
KÖSZÖNÖM! ;o)
4. Roni24 (válaszként erre: 1. - A.Kriszta)
2009. júl. 20. 22:26
Én úgy tudom az úszást nyugodtan csinálhatják a gerincsérves betegek, bár nem minden esetben! Talán az orvosát kellene erről megkérdezni!
2009. júl. 20. 21:56
Először fogyókúrázzon a túlsúly miatt diétával és utána kezdjen mozogni. Majd a kettőt kombinálja, szerintem így kellene, nem mindegy a gerincnek, hogy 118 vagy 100 kg-ot tart, az a 18 kg meg akarattal 2-3 hónap alatt leadható, olvass fogyis fórumokat ( LINDAXA TAPASZTALATOK, ZUCCARIN TAPASZTALATOK) nem gyógytornász, de eü. főiskolát végeztem, egyébként én se ajánlom
2. gerna (válaszként erre: 1. - A.Kriszta)
2009. júl. 20. 21:39
Nem vagyok gyógytornász, de mivel az evezős mozgás a gerinc nyújtásával-hajlításával jár: nem.
2009. júl. 20. 21:26

Üdvözletem!


Aziránt szeretnék érdeklődni, hogy gerincsérves (még nem volt műtve, nincs olyan stádiumban) beteg

(33 éves férfi, 115kg, és 1,89 magas) szeretne mozogni. Szeretne egy evezőpadot vásárolni!

Á KÉRDÉSEM:

Ajánlja vagy javasolja egy ilyen gép használatát, gerincsérves embernek?


Válaszát előre is megköszönve és várva!


Üdvözlettel:

A.Kriszta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook