Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyszerekről érthetőbben... fórum

Gyógyszerekről érthetőbben... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
105. livepower (válaszként erre: 101. - lolita2112)
febr. 12. 15:34
Reszben igazat adok neked.. De van egy olyan vetulete a gyogyszer elmeletnek,hogy a nagyon hatekony es eros gyogyszereknek,van a legtobb kellemetlen mellekhatasa.. Amelyik gyogyszer amelyik sokmindenre jonak van beallitva,az altalaban semmire sem jo.. Ez sajnos tapasztalat..
104. lolita2112 (válaszként erre: 99. - Guruljka)
febr. 12. 01:47
nagyonis egyertek veled!sok ember konnyen rabolint egy uj gyogyszerre.arra sajnosa nem mindenki gondola ra,hogy a bajat esetleg a gyogyszer mellekhatasa okozza,es meg egy erdekesseg.sok betegseget okoz pl a vitaminhiany,de ezt egy dokitol se hallani sose,hogy szedjen ilyen,olyan vitamin vagy ehhez hasonlok.pl.en esteem,mikor fogamzasgatlo tablettat szedtem,az evek mulasaval egyre tobb mellekhatas jot ki/pl.nehez laberzes,ugy ereztem mintha a labamon beton lenne olyan nehez volt,sose ereztem magma igazan boldognak inkabb savanyu uborkanak,arrol nem is beszelve mikor a havim megjott hogy ereztem magma...stb.na ha en ezzekkel a problemaimmal dokihoz megyek nem mondana,hogy nyugodjon meg ez a gyogyszer mellekhatasa okozza,menjem ilyen-olyan kivizsgalasra,szedje ezt vagy azt a gyogyszert....ami meg tobb gondot okoz kesobb.....
103. lolita2112 (válaszként erre: 97. - Kajati)
febr. 12. 01:42
igazad van!sajnos sokan mar gyerekkorukban is gyogyszerre kenyszerulnek/pl cukorbetegseg 1 tipousanal ,vagy ki tudja meg milyen masfele betegseg eseten...
102. lolita2112 (válaszként erre: 96. - Pipi57)
febr. 12. 01:40
pipi teljesen egyetertek veled!
101. lolita2112 (válaszként erre: 91. - Smirnoff)
febr. 12. 01:39
cask annyit mondok ,hogy egy fejlodo es gazdag orszagban,sajnos nincs 2 egyforma ember,neha meg 2 iker sem egyforma,amugy ilyen kijelentesen en is nagyon ledobbentem-"hogy ennek a gyogyszernek semi mellekhatasa nincsen:.jo is lenne!
100. lolita2112 (válaszként erre: 98. - Panna.33)
febr. 12. 01:37
nem kotelezo tenyezo?de ha szedsz egy gyogyszert annak kivetel nelkul mindnek van mellekhatasa,az mar mas kerdes,hogy nem rogton jon ki.
99. Guruljka (válaszként erre: 97. - Kajati)
febr. 10. 21:35
Engem próbáltak a koromnál fogva a gyógyszeresek közé nyomni, de én erre nem bólintottam rá. A naptárt tőlem függetlenül találták ki, semmi közöm hozzá. :D
98. Panna.33 (válaszként erre: 85. - lolita2112)
febr. 10. 20:57
A mellékhatás, mint olyan, nem kötelező tényező.
97. Kajati (válaszként erre: 96. - Pipi57)
febr. 10. 10:08

Az volna a jó ,ha nem lenne szükségünk rájuk.

Egészségesek lennénk.Csak az idő előrehaladtával rákényszerülünk a gyógyszerekre

96. Pipi57 (válaszként erre: 95. - lovelyly)
febr. 10. 08:44
Ez így igaz,és az sem mindegy hogy mit mivel fogyasztunk...
95. lovelyly (válaszként erre: 94. - Kajati)
febr. 10. 08:39

Nem véletlenül örvendtek akkora tiszteletnek régen a füves asszonyok. Ők pontosan tudták mindennek a mértékét, hogy se sok, se kevés ne legyen.

Sose merném hasamra ütve adagolni a gyógynövényeket sem.

94. Kajati
febr. 10. 07:58
Minden gyógyszer méreg valamilyen mértékben.A májat,vesét károsíthatja.A gyógynövényes,az étrendkiegészítők is ilyenek vajon?
93. lolita2112 (válaszként erre: 91. - Smirnoff)
jan. 25. 08:44
mint vmelyik hozzaszolasomban korabban emlitettem is itt nincs a gyogyszerhez papir mellekelve,miert?ne kerdezd,mert en sem tudom.mindegy dokitol persze meg lehet kerdezni vagy utana nezni a neten.
92. lolita2112 (válaszként erre: 91. - Smirnoff)
jan. 25. 08:43
nem akarok itt mindent nagydobra verni,s jogod van elhinni,vagy nem hinni amit en vagy mas ir itt,de mond miert hazudnek?ertelmetlen lenne!sajnos igy volt igaz!mint irtam is gyogyszert amit o adott valoban joval kevesebb mellekhatassal rendelkezik,mint amiket korabban szedtem.so0k-sok kulombseg van gyogyszer es gyogyszer kozott,s persze az is igaz,hogy mindenkire maskepp hat hisz nem vagyunk egyformak!
91. Smirnoff (válaszként erre: 85. - lolita2112)
jan. 25. 02:47
Nem tudom melyik államban élsz, de a rozsdás bökőt rá, hogy egy FELEFLŐS orvos ilyet nem mond. És a szó elszáll. Nem az számít mit mondott az orvosod, hanem mi van a leírásában.
90. lolita2112 (válaszként erre: 74. - Hmkati)
jan. 25. 01:38
szomoruak a soraid!itt nyilvanosan elismerik ha tevednek,volt ra pelda,
89. lolita2112 (válaszként erre: 60. - ftrap)
jan. 25. 01:34
en is probaltam ki tobbfelet is/pl/kombutcha tea.sokan leszoljak.kik azok?akik sose ittak.tudom ezt otthon is kapni.tobbi dolgot nem sorolom fel.egyetertek veled vannak esetek amikor csakis a gyogyszerszedes segit,de vannak problemak amik siman gyogyithatok termeszetes cucokkal.
88. lolita2112 (válaszként erre: 40. - Böce)
jan. 25. 01:30
sok gyogyszer nemcsak masik gyogyszerrel egyutt szedve/egyidoben/okozhat problemat hanem bizonyos eteleket is el kell kerulni Neha,mert egyuttesen maskepp hat a gyogyszer,ezt sajnos tapasztalatom szerint egy doki se mondta el,mindig magma nezek utana itt a neten.nem tudom,de nekem eddig egy doki se beszelt sose mellekhatasokrol se,de sajnos mar jo par eve megcsak tajekoztato sincs a gyogyszerhez adva./megjegyzem nem otthon elek/.
87. lolita2112 (válaszként erre: 37. - viva70)
jan. 25. 01:26
egyetertek veled!
86. lolita2112 (válaszként erre: 36. - ftrap)
jan. 25. 01:24
a vitaminhiany sok fele tunetet okoz a testben pl almatlansagot is/vashiany/,ha nem hiszel nekem/nem kell!/olvasgass utana a vitaminoknak itt es nagyon megfogsz lepodni!
85. lolita2112 (válaszként erre: 31. - Panna.33)
jan. 25. 01:21
ez igaz,de nem fogod elhinni amit nekem itt/kulfoldon elek/ egy doki mondott nekem,szoszerint ezt mondta-"ennek a gyogyszernek nincs mellekhatasa".elhiszed te ezt?teny kevesebb van,mint mas vernyomascsokkentoknek/mert most vernyomascsokkentogyogyszerrol beszelek/dehogy egy gyogyszernek semi mellekhatasa ne legyen?!amint latod az orvosok sem egyformak.en se teged se mast nem bantani szandekozok itt csak a sajat tapasztalatomat irtam,vagy irom le.
84. lolita2112 (válaszként erre: 27. - gameower)
jan. 25. 01:16
minden egyes szavaddal egyetertek!tudod mit nem ertek?hogy miert tamadjak le rogton a masikat?!valaki talan ebbe leli oromet?szepen,bekeben el lehetne itt a hoxan beszelgetni,velemenyt cserelni barmilyen temaban!
83. lolita2112 (válaszként erre: 25. - Kajati)
jan. 25. 01:11
mar 2szorra egyetertek veled!regen nem szaladtak "egy kis fejfajassal",vagy barmivel dokihoz.
82. lolita2112 (válaszként erre: 20. - Channa*)
jan. 25. 01:09

nem akarlak bantani csak leirom,hogy nalunk/ahol en elek kulfoldon/nem adnak tajekoztatot a gyogyszerek melle.

gyogyszermellekhatasokrol meg annyit,hogy egy ugyanolyan gyogyszertol 2 embernek,mint te is irtad nem biztos hogy ugyanaz a mellekhatasa jon ki.

gyogyszerallergia-ismerosom meghalt.en is allergias vagyok parra s ha uj dokihoz megyek elso dolgom kozolni vele!

roviden nem ertem miert kell bantani a foruminditot hisz itt az nyit forumot es olyan temaban amiben csak akar,akit nem erdekel nem kotelezo olvasni!nem lehetne bekesen elbeszelgetni itt es barmelyik masik forumon anelkel,hogy emberek egymasnak esnenek?!

81. lolita2112 (válaszként erre: 19. - Mezei Virág)
jan. 25. 01:02
ismet teljesen egyetertek veled!
80. lolita2112 (válaszként erre: 14. - Kajati)
jan. 25. 00:59
veled iscsak egyeterteni tudok,hogy jo dolog az imformacio csere!
79. lolita2112 (válaszként erre: 12. - Mezei Virág)
jan. 25. 00:55
egyetertek veled,sok embernek egyszerubb egy bogyot bekapni,minthogy odafigyeljen mit eszik eshogy mozogjon!
jan. 25. 00:48
ja es mikor elmeseltem mit erzek megkaptam ez nem lehetseges,azt mas vmi okozza.
77. lolita2112 (válaszként erre: 75. - Hmkati)
jan. 25. 00:47
erdekes tenyleg,en is elmentem dokihoz/magas vernyomas/,hogy szornyen erzem/mellekhatasok/a gyogyszertol,erre mit akart?dupla dozist felirni!mondtam koszonom akkor megyek masik dokihoz!nem ertem suket volt?vagy annak tetette magat?
76. Kajati (válaszként erre: 73. - gameower)
jan. 23. 18:31
Magam termesztek mentát,citromfűvet,és csipkebogyót is szoktam szedni.
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook