Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyógyszerek a teherbeeséshez fórum

Gyógyszerek a teherbeeséshez (beszélgetős fórum)


8. bared (válaszként erre: 6. - Meli0114)
2010. jan. 4. 20:10
ha ennyire stresszelsz, az is meggátolhatja a terhességet((
2010. jan. 4. 18:58

Tényleg fiatal vagy még és valószínű, hamarosan terhes leszel! :)) Ne sürgesd a hormonkezeléseket, nem annyira jó dolog az!

Mondjuk annyit megtehetsz, hogy elmész orvoshoz és kérsz egy teljes hormonvizsgálatot. Abból azért már lehet kapizsgálni, hogy van-e gond, vagy csak pihen még a szervezeted.

Addig is keresd a természetes gyógymódokat, mert ha egyszer elkezded a hormonkezeléseket, nem tudhatod, hol a vége!

Nem tudom, kineziológusban hiszel-e, nekem többet ért és használt néhány kezelés nála, mint 8 év az orvosoknál...

6. meli0114 (válaszként erre: 4. - Bared)
2010. jan. 4. 17:51

az igen...

most megijedtem, mert én nem szeretnék éveket várni, miért nem lehet kivizsgálni most, és ha gond van akkor kezelni...

lassan egy éve volt az előző terhességem, azóta nem estem teherbe, ez nem elég ok arra hogy valamit kezdjenek velem...?

olyan sok modern módszerről hallani,ami sok nőnek segített...csak lesz valami megoldás

5. dbf5b0f9ef (válaszként erre: 3. - Meli0114)
2010. jan. 4. 17:46
nem, először kivizsgálnak és csak ha kell, akkor utána van hormonkezelés
2010. jan. 4. 17:45

nem akarlak elkeseríteni, de egyenlőre nem fogsz kapni semmit... és ez így van jól!

fiatal vagy, teherbe estél, tehát fogamzóképes vagy....

nem tudom miért nem mondták el, hogy ilyenkor nem árt egy évet regenerálódni....

csak és kizárólag akkor kezdik el a stimulációt, ha minimum 1, de inkább 2 éve sikertelenül!!!!! próbálkoztok... akkor megcsinálják a vizsgálatokat, van-e valamilyen probléma..

3. meli0114 (válaszként erre: 2. - Dbf5b0f9ef)
2010. jan. 4. 17:44
köszi,hogy válaszoltál. Tehát ha a doktor kezelni fog az mindenképp hormonkezelést jelent?
2010. jan. 4. 17:36
szia, ha odafigyelsz akkor nem fogsz hízni!hormonkezeléseim vannak, diétázom közben és nem hízom el
2010. jan. 4. 17:30

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a teherbeesés segítő gyógyszerek amiket az orvos felír, a hormon háztartás felbomlásával járnak e, vagy elhízással...még nem tudom hogy milyen kezelést fog javasolni a dokim de kíváncsi vagyok hogy ezek a bogyók, injekciók nagyon megbolygatnak e?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook