Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyógyszer után kimaradt vérzés fórum

Gyógyszer után kimaradt vérzés (beszélgetős fórum)


11. 9e32886f4a (válaszként erre: 10. - Monika0104)
2011. jún. 17. 08:16

Nem voltál még egy hormon kivizsgáláson? Nekem pl van hormon problémám. Szerintem érdemes lenne megnézettetned. Nekem mikor indítottam a fórumot utána megjött igaz késve mint a gyógyszer előtti időkben, de váltottam gyógyszert azóta nincs gondom az új gyógyszerrel.

Az oké hogy gyógyszer abba hagyása után felborulnak a dolgok mert megszünik a mesterséges hormonadagolás és a szervezetnek vissza kell állnia, de 1 év szerintem az nagyon sok idő.

2011. jún. 17. 07:34
hát ez megint csak az én fórumom én már lassan 1 éve nem szedek gyógyszert és azóta a mestruációm teljesen padlón van 2 havonta jön meg vagy még akkor sem úgy hogy teljesen ki vagyok tőle.
2011. jún. 16. 22:47
Én ugyanígy jártam, mint te! 1 évig szedtem a tabit, április 25-én abbahagytam mert váltani akartam. Most jött meg azóta először június 13-án. De most rendesen! :D
8. 9e32886f4a (válaszként erre: 7. - Panda20)
2010. dec. 11. 15:22

hát én erre nem tudok válaszolni, a gyógyszert nem szedtem nem ismerem.

Nekem még tegnap délután megjött de épp csak valami kis mennyiség. viszont eltudtam kezdeni legalább a symiciát.

2010. dec. 11. 11:32
Sziasztok! Kérlek aki tud, válaszoljon gyorsan, mert sürgős. 5 éve Milligest-et szedek és most először a 7 napos szünetben nem jött meg a vérzésem. Másnak is volt már ilyen?
6. Bcicus (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2010. dec. 10. 19:55
Milyen hormonbetegségre kaptad? Ha hormon gondod van azon csak rontani tud.
2010. dec. 10. 08:38
aggódni annyira nem aggódtam,hogy becsúszott volna a baba,mivel jelenleg alig vagy egyáltalán nincs peteérésem a doki szerint, a progim annyira alacsony hogy hihetetlen és a többi hormoneredményem se a legjobb, legalább is 6 hónappal ezelötti eredményeim szerint, párom volt az aki lekaparta a falat.
2010. dec. 10. 08:34
Detto :(
3. Szamantha Fox (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2010. dec. 10. 08:33
Nekem is hasonlóan reagált a szervezetem,teljes hormonális borulás a gyógyszer miatt,nem is szedtem többet semmiféle fogamzásgátlót.
2010. dec. 10. 08:32

Mikor abbahagytam - én több évig szedtem, nem 6hónapig - akkor volt olyan, hogy 3hónapig nem jött meg. :-(

Most mondhatnám, hogy nyugi, de én is a falat kapartam, aztán a dokim mondta, hogy hormontabival meg tudja hozni, de az se jó megoldás.

Türelem - előbb-utóbb meg fog jönni!

2010. dec. 10. 08:27

6 hónapig szedtem a Dienillét percre pontosan be is állított,kimondottan hormon problémára írták fel, addig minden alkalommal megjött bár elég össze-vissza. Viszont a mellékhatások miatt váltani akartam úgy, hogy a 8. szünetmentes napon már az új gyógyszert tudjam elkezdeni, viszont csak 1 hétre rá kaptam időpontot a nőgyógyászomnál így várnom kell az új gyógyszer elkezdésével a következő mensiig. Most 2.-ka körül kellett volna megjönnie gyógyszer nélkül, viszont már itt van 10.-e és semmi.

2 hete majd leszakadtak a melleim, most pár napja meg fáj a hasam mintha megakarna jönni, de semmi. Ma csináltam 2 tesztet is mindkettő negatív.Tudom hogy sok minden más egyéb dolog is közre játszhat a késésben..

Járt már így más is gyógyszer után? Felborult volna megint a hormonháztartásom, ennyire bekavart volna a fogamzásgátló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook