Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógypedagógia fórum

Gyógypedagógia (beszélgetős fórum)


8. melcsiii (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2014. aug. 29. 14:19

Szia.Én jövőrejelentkeznék Eltére, tudnál listát adni a kötelező tantárgyakról ? Az érdekelne ha utána beiratkoznék a csecsemős szakra is, lenne e olyan tárgy , amiből felmentést kapnék, mert gyógypeden tanultam? Azt esetleg nem tudod, hogy ha 3 éves cscsemő és kisgyermeknevelő OKJ felsőfokú szakképesítésem van(ami azt hiszem az államilag finanszírozott 12 félévből ugye 6), akkor ugyanezt a fősulit is 6 félévben kötelező csinálni vagy beleszámít pár félév és lerövidül? ( neten olvastam ilyet, de nem tudom hogy igaz-e).

Köszi

2011. nov. 12. 11:43
Köszönöm :)
6. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Fortuna79)
2011. nov. 12. 10:47
Privi ment!
2011. nov. 11. 17:19
Privátban megírom és köszönöm :)
2011. nov. 11. 16:40

gyógypedagógus - logopédus vagyok, talán tudok segíteni

mi lenne a kérdés?

3. Fortuna79 (válaszként erre: 2. - Anyuci91)
2011. nov. 11. 16:34

Kedves Ágnes!


Nagyon szépen köszönöm. Kedves Tőled :)

Tudod sokszor produkál az Élet olyan dolgokat, amiket nem értünk, csak később jövünk rá arra, hogy miért is kaptuk azt a feleadatot...

Üdv:Adrienn

2011. nov. 11. 15:56

Kedves fórumindító!

Gyermekekre szól a szakképesítésed elég komoly foglalkozás ez rendkivüli türelmet, kitartást igényel. Remélem fel tudsz keresni egy ilyen szakembert és tud sok mindenben neked segíteni és

fontos tudnivalókkal ellátni. Kívánok sok sikert és

üdvözöl tégedet Ágnes

2011. nov. 11. 15:14

Sziasztok!


Kérem akinek van gyógypedagógiai végzettsége és segítene nekem, jelentkezzen privátban.

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook