Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyógynövényes teák?!?Tapasztalat, vélemény.... fórum

Gyógynövényes teák?!?Tapasztalat, vélemény.... (beszélgetős fórum)


13. rekuczy (válaszként erre: 9. - Pannus22)
2012. ápr. 4. 15:13
koszonom. Nekem is a pulzusom mar szuleetestol fogva mindig 100- 110 kozott van csak nekem nagyon nagyon alacsony a vernyomasom es igy alitolag nem baj. Nekunk is egezseges volt a babank csak az utolso egy heten tortent baj en lattam ot 2 napig es abszolut nem latszot semmi rajta pont olyan volt mint az egezseges babak. Sajnos en sem tudtam errol a dologrol es nem tudtam hogy miket kell megcsinaltatni hogy az ilyen bajt ki lehesen szurni. Remelem hogy minel hamarabb lesz egy kis pocaklakod es enyhiteni fogja a fajdalmadat
2012. ápr. 3. 19:38
Lehet gombától fehérje...Felfázástól is. De ha a vérnyomással gond van, akkor már ++-nél inkább az merül fel.
2012. ápr. 3. 18:07

2.keresztes (++) volt a fehérje a vizeletemben!

A védőnőm Canesten combit javasolt rá,amit volt olyan kedves beírni a terheskiskönyvembe is!

Szóval.........

Megáll az ész........

Csak az a baj h én ittam meg a levét

2012. ápr. 3. 16:58

Málnalevelet csak 36. hét után szabad.

Cicka+palástfű az jó,keress rá, hogy ki hogyan kombinálja.

Nekem is magas volt a vérnyomásom terhesség alatt. Egyedül a Dopegyt jött szóba. Ha magasabb a vérnyomásotok, a védőnő köteles figyelni a tüneteket és tanácsadáson vizeletet!!!!Ha fehérje van benne és vizesedtek, akkor főleg! Naponta egy gyüminap szükséges és sóra nagyon odafigyelni. Valamint dinnye szezonban nem azon élni...Ja és pihenés.

Ha összejön a baba, a védőnővel beszéld meg a gyakori vérnyomásmérést, vagy otthon ellenőrizd, ha van mérőd. Én beszereztem. (Amúgy védőnő vagyok, én a vérnyomásos kismamáimnak minden esetben néztem a vizeletben a fehérjét. )

2012. ápr. 3. 16:46

Örülök teljesz szívemből h neked szerencséd volt!!!!!rekuczy!

Nekem konkrétan a vérnyomásommal volt a gond,szar gyogyszert is adta aminek az volt a mellékhatása h a pulzusom nyugalmi állapotban 112.volt!A vérnyomásom pedig mindíg 140 felett volt gyogyszer mellet,amire szintén szartak rá,én pedig első babaváróként semmit nemtudtam,mármint a vérnyomásos témában,mikor elmondták h nemtalálnak szívhangot majdnem megőrültem,aztán mikor azt is közölték h totál egészséges kisbabánk született volna,azthittem megszakad a szívem.EGÉSZSÉGÜGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. rekuczy (válaszként erre: 7. - Rekuczy)
2012. ápr. 3. 16:32
Es csak akkor jott a baba is
7. rekuczy (válaszként erre: 5. - Pannus22)
2012. ápr. 3. 16:32
szerintem nem art megnezetned a prolaktint ha tudod akkor szolj a dokinak hogy nezenek meg en is rendbe voltam es mi is az eset utan babat akkartuk nagyon hamar de sajnos keson vetek eszre hogy magas mivel nekem csaszar utan beindult a tej termeles a gyogyszerek es minden mas praktikakal szembe. Es 9 honap utan lettem csak rendbe. Ha van ra penzed csak egy vervetel es legalabb az is le van elenorizve.
6. rekuczy (válaszként erre: 5. - Pannus22)
2012. ápr. 3. 16:29
nalam is ez volt a baj az orvosom elbaszta nem neztek meg es mikor kerdeztem hogy van a baba akkor azt mondta hogy ugy ahogy multhonapba es ha nem megyek rogton mas orvoshoz nagyobb baj is lett volna. Rogton egyetemi korhazba vittek ahol a profok kiserleteztek rajtam es a vegen csak annyit mondtak hogy orvendjek hogy engem megmentetek es mindez a balfek orvos hibajabol.
2012. ápr. 3. 15:56

Én pedig úgy tudom h aki 1x átesett már toxémián,az több mint való h még 1x már nemfordulhat elő,szigorú orvosi felügyeletnél!prolaktinomat nem nézték,mert nőgyogy.tilag rendben vok,csak magyarul kimondva elba**tak velem a vérnyomásommal!Ezért vetéltem el,így a baba szövődményt kapott!!

Ezért kapaszkodom most mindenben!

2012. ápr. 3. 15:38
Ezek segíthetnek a peteérésben, a női szervek működésében - azaz az időben történő teherbeesésen, de szerintem a toxémián nem. Viszont toxémia esetén nem árt heti 1 gyümölcsnapot tartani. Málnalevélről én is azt hallottam, hogy szülés előtt 3-4 héttel érdemes elkezdeni az ivását
3. Perpetua T. (válaszként erre: 1. - Pannus22)
2012. ápr. 3. 15:29

Szia, a cickafark+palástfű nekem is eredményt hozott, most 16 hetes terhes vagyok! :)


Málnalevelet viszont úgy tudom, hogy csak a terhesség végén szabad inni, mert méh-összehúzódást okozhat. Cickafarkat pedig a terhesség alatt már egyáltalán nem.

2. rekuczy (válaszként erre: 1. - Pannus22)
2012. ápr. 3. 15:27
szia nekem is 31 hetesen voltsurgossegi csaszarom toxoplazmozis miatt. En ittam cickafark teat + palast fuvet + malna level teat. Nem igazan hasznalt nalam mas problema is volt. magas volt a prolaktinom a szules miat azt neked neztek meg? Mert nekem nagyon keson kezeltek ki. Aztan gyuri bacsi babavaro tearendszeret ittuk a ferjemel az talan jo volt.
2012. ápr. 3. 15:20

A véleményetekre lennék kiváncsi!Tavaly decemberben volt 1 vetélésem(31 hetesen)toxémia miatt,amit nemigazán kezeltek,vagyis nem(akarták)vették észre.Most újra babát szeretnénk,és a gyógynövényboltos pasi cickafark fű teát+palástfű teát ajánlott (2:1ben tehát a kettőt 1ütt)

Emellet másfél hónapja szedek magzatvédőt+folsavat+magnerolt,és vas pezsgőtabit.

A gyógyteákat ma kezdtem el,van valaki akinek bevállt esetleg?Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook