Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógymasszőr vizsga fórum

Gyógymasszőr vizsga (beszélgetős fórum)


2013. máj. 13. 19:27

Sziasztok!

Én tavaly nyáron végeztem el az EFEBnél a gyógy-és sportmasszőr tanfolyamot nappalin. A gyógymasszázs tanfolyam nagyon jó volt, jó anatómia és jó masszőroktatóval, de a sportmasszázstanfolyamot nem ajánlanám senkinek. És a nyári gyakorlat se ért semmit.

2012. nov. 24. 18:26
Sziasztok! Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik gyógymasszőrnek tanulnak, tanultak. Én most fogom elkezdeni az EFEB-en.
2012. okt. 20. 12:48
Eladnám kidolgozott és sima jegyzeteimet, tételeimet gyógymasszőr képzésből, tavaly végeztem! Érdeklődni: bodi.bianka2@gmail.com vagy itt üzenetben
2012. jan. 18. 10:58

Hova jársz?


Én az EFEB-hez, a honlapjukon fent van egy csomó vizsgakérdés. De az ETI honlapját is megnézheted, ők szabják a képzési feltételeket, biztos találsz ott is sok hasznos dolgot.

2012. jan. 18. 10:20

Mi meg nem is tanultunk ilyeneket :(

A többiből nem tudja valaki esetleg, hogy miket kérnek?

2012. jan. 12. 12:02

Szia!

Én is most végzem a tanfolyamot. Aszepszisből azt mondták, hogy kipakolják az eszközöket és meg kell mutatni, hogy hogy fertőtlenítenéd a masszázságyat mondjuk. Vagy melyik munkavédelmi eszközt használnád csúszós padlójú helyen.


A másik kettőből sajnos nem volt alkalmam órán ott lenni, az érdekes lenne nekem is.

2012. jan. 12. 11:38

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy van-e itt valaki, aki gyógymasszőrnek tanult? Mennyire nehéz a vizsga?


A szóbeli és írásbeli tételek nagyjából megvannak, és "már csak" megkell tanulni őket :) de a gyakorlati tételekről fogalmam sincs. Masszázsból, gyógymasszázsból nagyjából, gondolom, hogy mik lehetnek. Létezik valamilyen feladatsor róla, hogy mégis a gyakorlati vizsga miből lesz? Főleg interakció, aszepszis, egészségmegőrzés érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook