Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógykaparás, és ami utána van fórum

Gyógykaparás, és ami utána van (beszélgetős fórum)


2013. szept. 18. 19:47

Menj másik orvoshoz, aki Rád is odafigyel nem csak a tüneteket kezeli.

Mert a probléma gyökere mélyről fakad.

Ez egy félelem benned, te tudod mitől és miért, de legjobb, ha először magaddal tisztázod a problémádat.

3. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2013. szept. 18. 17:51
A szövettanon kicsi kóros sejtelváltozást találtak. Hormonális probléma vérvétel szerint nincs semmi. A méhnyálkahártyám 15 ml volt bő 4 hét vérzés után, állítólag nem tudott leválni. A gyógyszer után levált (ömlöttem is napokig, meg görcsöltem falat kaparva) ezután volt a vérvétel, majd az újra vérzés és a gyógykaparás. majd most megyek vissza a dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond,meg vizsgálatnál mit lát. Ha nem kielégítő keresek valaki mást, mert ez így nem állapot :( Már kezdek bemesélni magamnak minden rosszat és parázok hogy nem lehet kistestvér....
2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2013. szept. 18. 17:43

Szia.

Nekem már volt, nem is egy, igaz nem a szülés után, hanem amikor elkezdett elmaradozni, a v áltozás korának elkezdésekor.

De a küret ugyanaz, amiért csinálták viszont a kéthavonta történő nagyon bő, néha annyi vérzés, hogy haza kellett mennem ruhát cserélni.


Nekem minden alkommal a menstruáció alatt is el kellett mennem, a harmadik napon, hogy jobban megnézze az orvos, mert azt mondta, a legjobban akkor látja.


Ha Neked lennék, orvost váltanék, mivel nem természtes, hogy nem tudja miért van ez a fura vérzéses dolog, néha egy eü küret megoldja, mint nekem is tette, mind a három alkalommal.

2013. szept. 18. 17:30

Sziasztok. Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akiknek volt már gyógykaparásuk. Milyen probléma miatt kellett mennetek? Megoldotta a "beavatkozás" a problémát? Utána a menstruációtok rendeződött? Görcsök voltak menstruáció után? Mennyiben változott a ciklusotok? Minden érdekel ezzel kapcsolatban.


Az én kis történetem:

Tavaly áprilisban császárral szültem. 4 hónapra rá megjött kétszer rendesen, aztán 3 hónapig semmi, utána gyógyszeres segítség, köv. hónap újra rendesen, majd megint 1 hónap kihagyás és utána jött a probléma...

Az 1 hónap kihagyás után újra megjött, majd 4-5 hétig véreztem, gyógyszer, erős görcsös menstruáció, 2-3 napig ömlő vérzéssel, majd elmúlt, ekkor vérvétel, hormonvizsgálat aminek eredménye rendben van, majd 4 napra rá újabb vérzés, ekkor kellett befeküdnöm gyógykaparásra. A szövettanon nem teljesen volt rendben minden. Duphastont kell szednem minden hónapban, hogy megjöjjön. Így sem tökéletes, hol még gyógyszer szedés alatt elkezdek pecsételni és még alatta megjön, hol meg a 10 napon belül meg kéne jönni dolog után 1-3 nappal jelentkezik a menstruáció. Sokkal erősebb, elviselhetetlen görcseim vannak (fél nap helyett 2-3 napig tartó), még lánykoromban sem görcsöltem ennyire. A vérzés meg nagyon nagyon bő. Most már mindig így lesz? Járt valaki hasonló cipőben?

Majd most menstruáció után megyek dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond rá, de már elgondolkodtam azon, hogy nem e másik dokihoz is el kéne mennem, hogy ő mit mond, hogyan kezelne...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook