Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyógyító ásványok, fél drága kövek jótékony hatásairól fórum

Gyógyító ásványok, fél drága kövek jótékony hatásairól (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 16. 13:15

No, ideértem. Szóval pár éve én is belebolondultam a kövekbe:) Ha máson nem, a depresszión segítenek:)) Sok követ vettem, de mostanában a fluorit, labradorit és az ezüstfényű obszidián a barátaim:)

Volt, hogy éreztem a jótékony hatását más - épp akkor szükséges - köveknek, de most nem jut eszembe konkrétum.:)

2011. ápr. 15. 23:01
Nagyon szeretem a köveket:) Holnap írok:)
3. 0e1de0a449 (válaszként erre: 1. - Bcb6de9272)
2011. ápr. 15. 19:43
Hacsak a fizikát nézem, már érthető:)S azóta nem mondom semmire, hogy soha vagy nem létezik :) Lehet, nem hiszem, de attól még létezhet:)
2011. ápr. 15. 19:41

Volt régebben egy ismerősnőm, aki mindenfélével foglalkozott.abban az időben engem nagyon hidegen hagytak az olyan események, melyeket elfogathatatlannak tartottam az eszemmel.sok beszédén csak mosolyogtam.

Aztán, egyszer meghívott magához.Érdekes, ott remekül elbeszélgettünk.Majd elővette a köveket.Kitette őket az asztalra, s mondta válasszak.Volt vagy 15 kő, s nem is értettem, minek.De volt köztük egy, ami nagyon húzott.Semmi csicsa, egyszerűnek látszott.Elvettem, s Ő nekem adta.Majd azt mondta, nem én választottam, hanem a kő engem.Hegyikristály volt. Ma is őrzöm, tisztítom, töltöm használom:) Sokat segített.

2011. ápr. 15. 13:00

Ha érdekel e téma gyere oszd meg tapasztalatodat:)

Én jó pár éve kövekkel, ásványokkal segítek az egészségemen...ha van még hozzám hasonló ember akik hisznek a kövek gyógyító erejében, kérem írjon:)

További szép napot!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook