Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyítható a pánik betegség? fórum

Gyógyítható a pánik betegség? (tudásbázis kérdés)


21. liza00 (válaszként erre: 19. - E98e94080d)
2012. jan. 2. 22:41
Szívesen,ha később bármi problémád lenne nyugodtan írj privátot.Nem biztos,hogy rögtön visszaírok,mert lehet valahol csavargok,de szívesen segítek,pár jó szó sokat tud segíteni.Vissza tudjuk egymásnak adni a hitet.Drukkolok ,hogy meggyógyulj.Biztos sikerül.Én is megcsináltam.
20. Smuci76 (válaszként erre: 16. - E98e94080d)
2012. jan. 1. 21:09

Egy próbát megér, mindenképpen javaslom. Mindenki másképp reagál, van, akinek elég egy alkalom, van akinek több, ill. van, hogy idő kell, hogy kifejtse a hatását, tehát ma elmész, de lehet, hogy csak egy-két hét után érzed a hatást (nálam így volt más gonddal). Elsőre kicsit furcsa, meg mélyen a lelkedbe lát, annak ellenére, hogy semmit nem mondasz.

Ne habozz, menj el :)

19. e98e94080d (válaszként erre: 17. - Liza00)
2012. jan. 1. 18:07
Nagyon köszönöm, úgy érzem segítettél , ezt a légzést probálgatom :))))
18. liza00 (válaszként erre: 12. - 2fb18d5637)
2012. jan. 1. 15:47
Én ugyan így voltam.
17. liza00 (válaszként erre: 10. - Aktucs)
2012. jan. 1. 15:46

Ez a légzés nagyon jó!!!!!


én is pánikbeteg voltam.Szerencsére csak voltam.A gyógyszerektől "zombi" lettem.Úgy döntöttem én hoztam létre a betegséget én is fogom elmulasztani akaraterővel.Én diétával próbálkoztam.Csak lúgosító ételt ettem.Ez nagyon régen volt így nem tudták még rendesen melyek azok,így csak a biztosat ettem. Mindennemű liszt,cukor,zsír,állati eredetű dolgot kihagytam a táplálkozásomból.A gyümölcsöt is kihagytam a cukor tartalma miatt.2 hétig sokkal rosszabbul voltam,de ez természetes,mert hirtelen ürük a szervezetből a méreg anyag.Nem erőltettem semmit magamnak,csak addig csináltam bármit míg jól esett,ezt a fizikai megterhelésre gondolok.Annyira súlyos volt nálam,hogy nem tudtam elhagyni a házat csak úgy,hogy végig pánikoltam.Ezt úgy mulasztottam el,hogy eleinte rövid sétákat tettem, míg jól éreztem magam,és ahogy egy kicsi jelét éreztem,hogy baj lehet visszafordultam.Már csak lepkehálóval lehet elkapni. Imádok csavarogni.5 hónapig tartottam a diétát, igazából 3 hónap után teljes tisztulás jön létre a szervezetben,annyi elég lett volna.Olyan energia dús lettem,hogy soha nem éreztem fáradságot.De szépen visszacsúsztam a rendes táplálkozásba,mert lusta voltam külön főzőgetni magamnak.Rám férne megint egy újabb diéta,csak lusta vagyok./és a lustaság a rossz táplálkozás eredménye/Szóval ha egyáltalán egy kicsi rossz érzés jön,akkor jöhet a lentebb leírt légzés.


De szerintem bármibe belekezdhetsz amiben hiszel,a hit és az akarás segít.

16. e98e94080d (válaszként erre: 14. - Smuci76)
2012. jan. 1. 14:40
Csak 2 alkalom? Kb. 2 éve szenvedek, tudod nekem ajánlani?
2012. jan. 1. 14:31
Ja, és sokat segíthet a jóga is.
2012. jan. 1. 14:30
Én a barátnőmet vittem kineziológiára, mert már az utcára sem mert kimenni, fulladt és sokszor elájult, a gyógyszerek ellenére is. 2 alkalommal voltunk, azóta tünetmentes, teljesen jól van, gyógyszert sem szed. Javasolni tudom mindenkinek.
13. c17fe0741d (válaszként erre: 12. - 2fb18d5637)
2012. jan. 1. 14:25
Én a bezártságot nem bírom .Ez is pánikbetegség lehet ?Időnként frontint szedek .
2012. jan. 1. 14:02
Én pedig nem merek már az utcára sem kimenni, mert úgy érzem, hogy bármelyik pillanatban elájulhatok. Évekkel ezelőtt szedtem floxetet és frontint, akkor jobban lettem, de mostmár sajnos itthon is elég ha egy kicsit ideges vagyok, és olyan érzésem van, mintha épp megőrülnék, nagyon fura rossz érzés. Nem merek menni vásárolni, fodrászhoz, stb, mert ha emberek között vagyok, akkor végem van. Ez egy borzalom.De sajnos a floxettől sokat híztam, és ezért nem akarok szedni semmit.Nem is tudom, mi lesz velem..
11. 0ee2179e64 (válaszként erre: 3. - E98e94080d)
2012. jan. 1. 13:58
Egy idő után kikopik:)
10. Aktucs
2012. jan. 1. 13:45

Nekem - és azóta barátnőmnek is - az alábbi légzéstechnika segített: lassan lélegezz, szájon be, orron ki. Igen, szándékosan fordítva. Figyelj a légzésre. Kb. 10-15 perc alatt jobban leszel. Legközelebb még hamarabb. Aztán amikor rájössz, hogy le tudod állítani a rohamokat, valahogy egyre ritkábban is jönnek.


Most nem mondom, hogy aki már szed gyógyszert gyorsan hagyja abba, annak nem kívánt következményei lehetnek, de ha még nem szedsz, ezzel érdemes előtte megpróbálkozni. Meg a gyógyszert kiegészíteni ezzel.


5 éve nem volt rohamom. Ill. hazudok, pár hónapja nagyon felidegesítettem magam, akkor akart egy lenni, de igazából 5 perc alatt le tudtam állítani. Nem is igazi roham volt már, inkább csak pánikjelenségek.

9. 875f1a5663 (válaszként erre: 1. - E98e94080d)
2012. jan. 1. 13:34
Meggyógyultam én is. Utána életem legszebb 5-6 éve következett. A MÁV kórházba mentem el egy nőgyógyászhoz (orvos-feleség barátnőm ajánlatára) aki Trisequens nevű gyógyszert írt föl. Leírhatatlanul följavította vele az életemet.(Ennek már húsz éve.)Soha többé nem jött elő.
2012. jan. 1. 13:12

Én seropramot , xanaxot szedtem.De szedtem már zoloftot is és rexetint is...azoktól nagyon rosszul voltam.A seropram segitett nekem, és amikor már jól voltam, letettem...és AKARTAM hogy meggyógyuljak..nagyon.Remélem neked is sikerül.Én azért elmennék a helyedben egy ORVOShoz is.Jobbulást neked!És BÚÉK!

:-))

7. 051809cc90 (válaszként erre: 5. - E98e94080d)
2012. jan. 1. 13:05
Hááááát nem tudom, én nem jártam ilyenekre.Én pszichiáterhez jártam.Az segitett!!!
2012. jan. 1. 13:04
Én is kigyógyultam.Nem szedek 5 éve gyógyszert!!:-)Te mit szedsz?Mióta vagy pánikos?
5. e98e94080d (válaszként erre: 4. - Bige)
2012. jan. 1. 13:03
Milyen gyogyit szedtél? Ki írta fel? Orvoshoz jártál? Én kb. Egy éve járok valakihez aki energia átadásával, utazásokkal probál segiteni....
4. bige
2012. jan. 1. 12:58

szia! Neked is:)

Igen, van. pl. én is:) évek óta nem szedek gyógyszert :) a legfőbb, hogy Neked, Magadnak kell tenni ellene/érte.



..de nagyon sok fórum szól erről. érdemes lenne ott olvasgatnod

2012. jan. 1. 12:58
És hogyan???
2012. jan. 1. 12:57
Igen én.Boldog új évet:)
2012. jan. 1. 12:56
Először is boldog új évet mindenkinek. Elnézést azoktol akik véletlenül beleolvasnak, nem egy vidám téma , tudom de..... Van olyan aki kigyogyult ebből a @ ból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook