Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyítás szimbólumokkal fórum

Gyógyítás szimbólumokkal (beszélgetős fórum)


2007. szept. 18. 16:02

Jujj, hogy én csak most találtam ide :D

Ez engem érdekel :))))

Mit lehet mééég erről tudni?

Vannak könyvek? Valami az ábrákról? Egy kicsit olvastam már, de csak egy 2 oldalas cikk volt :(

2007. júl. 10. 21:09
Bocs. de ez nem tesfestés hanem ahogy elvira 1 írta gyógyító szimbólumok ferajzolása a beteg testrészre, esetleg több szimbólum megfelő összekapcsolása. Ez is egy ága az alternatív gyógyászatnak,kiegészítőként hatásos lehet.Ki kell választani a megfelelő színt,a megfelelő szimbólumot és az időtartamot ameddig fennmaradhat,mind ezt természtesen az adott betegség függvényében.
2007. máj. 16. 12:16

Ezt a videót, most találtam a neten a testfestéssel kapcsolatban, de aki tudna nekem linkelni, küldeni hasonló videókat azt megköszönném.

[link]

2006. jan. 29. 16:23

„Az életet mágikus ideogramok nemzik, biotikus mozgástendenciák építik fel speciális formákká. A nyugvó ősanyagot ez a dinamizmus rendezi különféle ábrákká. Ez annyit jelent, hogy minden forma, tendencia, szín és hang sajátos, pontos kifejezése a benne élő szellemi elvnek.” (Szepes Mária)



Az emberiség már ősidők óta alkalmazza gyógyítás céljából a különböző szimbólumokat, geometrikus jeleket a bőrön. A természeti népeknél a sámánok, az öreg bölcsek ösztönösen tudták, hogy egyes természetes anyagok bizonyos sorrendben történő alkalmazásával, az arányok betartásával, geometriai formák, jellegzetes szimbólumok és színek használatával hogyan tegyenek szert a világegyetemből származó információkra a beteg gyógyulása érdekében. Komoly erőket és energiákat tudtak mozgósítani, például a testfestés, a tetoválás által, bizonyos törzseknél az amulettek, a talizmánok használatával, amelyek mind a végtelenből áradó erőt hivatottak felerősíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook