Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyhatású készítmény vs gyógyszer fórum

Gyógyhatású készítmény vs gyógyszer (beszélgetős fórum)


2009. nov. 3. 08:47

Én próbálok gyógyszermentesen élni.

Na jó... Ha felbosszantanak, néha bekapok egy-egy "Leszarom' tablettát :)

2009. márc. 6. 18:57

Kedves Sutyak

Nekem sajnos eddigi életem során nagyon sokszor volt nagyon komoly vesegyulladásom,nagyon sokféle gyógyszert szedtem,gyakorlatilag minden eredmény nélkül.Körülbelül 15-16 évvel ezelőtt édesanyámnak a munkahelyén azt javasolták,hogy itasson velem egy teakaveréket,amely tejoltó galajból,aranyvesszőből,és árvacsalánból állt,az íze és a szaga elmondhatatlanul rossz,de hatásos,azóta soha nem volt bajom a vesémmel,pedig már nagyon régen nem iszom,csak körülbelül fél évig ittam,és persze lehetőleg azóta sem veszek be gyógyszert ha valami bajom van,sőt édesanyám sem.Nekem egyébként a gyógyszer már nem is használ,ezt onnan tudom,hogy ez idő alatt néhányszor előfordult,hogy nem volt itthon gyógytea de volt gyógyszer,be ie vettem,de semmit nem ért.No ennyit a gyógyszerekről.Tehát szerintem 100.000 szer jobb a gyógytea.

2008. márc. 15. 17:19
Azért indítom ezt a fórumot, hogy lehetőség legyen a gyógyhatású készítményekről és gyógyszerekról a vélemények kifejtése. Érvek és ellenérvek az egyik, vagy a másik mellett. Mit gondolunk annak, hogyan vélekedeünk ezekről a dolgokról? Várom a hozzászólásokat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook