Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gynevacot lehet már kapni? Valaki tudja, irja meg nekem. fórum

Gynevacot lehet már kapni? Valaki tudja, irja meg nekem. (tudásbázis kérdés)


12. qz20lt
2016. febr. 2. 14:29
benéztem a dátumot :((
11. qz20lt
2016. febr. 2. 14:27
Segítsetek kérlek, hol tudom megrendelni? Engem ma hajtottal el az Európa Patikából. :(
10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Erazmusz)
2011. febr. 1. 06:42
igen, én tegnap meg is rendeltem :))
2011. jan. 31. 22:17

Remélem, hölgyeim, észleltétek, hogy már lehet kapni a Gynevacot. Sajnos, sok patikában elhajtják a pacienst, azt mondják nekik, hogy kivonték a forgalomból, meg hogy nem tudják megrendelni, de mindez nem igaz!

Üdvözlettel

Erazmusz

8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Erazmusz)
2010. okt. 6. 20:18

elhiszem, csak először azt hittem, egy fórumozó kapta ezt a levelet a doktornőtől, s csak bemásolta ide.

Most néztem meg, hogy valójában ki vagy! :)

köszönöm a választod, s várom nagyon az injekciót.

7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Erazmusz)
2010. okt. 6. 20:16

:)

észleltem :)

6. erazmusz (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2010. okt. 6. 19:11
Gondolom, azóta észlelted, hogy nem hozták meg. E kérdésben én vagyok a legilletékesebb válaszolni, úgy hogy szíveskedjetek nekem elhinni, amit írok.
2010. okt. 1. 23:08
holnap beszélek anyummal, neki (nekem rendelte) szept.végére ígérték a patikában, kíváncsi vagyok, meghozták-e
2010. okt. 1. 23:05

Kedves Hölgyem!


Várhatóan novemberben lesz újra forgalomban a Gynevac. (Az Országos Intézettol függ végso soron.) A gyártása már befejeződött, a bevizsgálása tart. Akkor minden patikában kapható lesz, amelyik megrendeli a Hungaropharma nagykertol. A honlapon piros betukkel lesz kiírva azonnal, amint kapható.


Amit "kintről" behozattak, az nem a Gynevac, hanem az "ikertestvére", aminek az a baja, hogy 1 doboz 2 és félszer annyiba kerül, mint a Gynevac és 1 dobozban mindössze 1/4 mennyiségű hatóanyag van, vagyis ha ugyanannyit akartok venni, hogy ugyanolyan hatása legyen, akkor az 10-szer annyiba kerül!


Üdvözlettel

Dr Lázár Erika

3. zsuzsi 18 (válaszként erre: 2. - Ekka)
2010. aug. 14. 17:48

és mennyibe

kerül

2. Ekka
2010. aug. 14. 16:53

Én úgy tudom, hogy igen!

Bár a mi gyógyszertárunkban "kintről" is behozatták.

2010. aug. 14. 16:28
GYNEVAC lehet már kapni valaki tudja irja meg nekem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook