Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyes/gyed 2 kicsivel, de mi jár így nekem? fórum

Gyes/gyed 2 kicsivel, de mi jár így nekem? (beszélgetős fórum)


2016. jan. 22. 20:13
Szuper! Koszi!
7. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Doooly)
2016. jan. 22. 15:51

Azonnal keress fel egy TB tanácsadót. Sokba fog kerülni, de a gyed extra-gyes extra nyomán én úgy gondolom egy jó méltányossági kérelemmel akár a két gyed is járhat, utána meg egy gyed és egy gyes...

anno nekem a kikmamatb oldalon segítettek. Sokba került, de megérte, utána 6 évig frankó ellátásom volt...

2016. jan. 22. 12:40
Most utana olvastam, es ha jol ertettem (mert teljesen erthetetlen az egesz) A GYED utan is kaphatom a csedet, mert az is jovedelem es biztositott vagyok.
2016. jan. 22. 11:47
Nekem pont 18 hónap van a kettő között. Amíg a kicsi meg nem született, a naggyal GYED-et kaptam. A kicsi születése után TGYÁS-t, majd az ő 24 hónapos koráig újra GYED-et. A munkaviszony megszűnése nem tudom, számít-e, vagy azt nézik előtte mennyi munkaviszonyod volt. Hogy a kettőt egyszerre kaphatod-e, azt nem tudom.
2016. jan. 22. 11:00

Nevelt lányom 17 hónapos volt mikor megszületett a fiam.

Lányommal GYED-et kaptam 24 hónapos koráig, fiammal gyest... Igaz nálunk ultra bonyolult volt a dolog.

2016. jan. 22. 10:40

Sziasztok! Hatha tud nekem valaki okos segiteni...

1 eves kislanyommal, eloszor tgyast, utana gyedet kaptam, 21honapos koraig kapom a gyedet, viszont 18 honapos lesz amikor megszuletik a kisteso. Tehat meg GYED alatt.

Kerdesem a kovetkezo : Idokozben megszunt a munkaviszonyom, par napra a kislanyom szuletese utan. IGy mire leszel jogosult a kicsivel? En ugy gondolom csak gyesre.

Masik kerdesem : abban a ket honapban amig a naggyal jar a GYED a kicsihez meg a GYES jarna, nem kaphatok mindkettot? Siman a gyedet?

Koszi elore is, ha valaki eltudott igazodni rajtam, es valasolni is tud :)

2016. jan. 22. 10:40

Sziasztok! Hatha tud nekem valaki okos segiteni...

1 eves kislanyommal, eloszor tgyast, utana gyedet kaptam, 21honapos koraig kapom a gyedet, viszont 18 honapos lesz amikor megszuletik a kisteso. Tehat meg GYED alatt.

Kerdesem a kovetkezo : Idokozben megszunt a munkaviszonyom, par napra a kislanyom szuletese utan. IGy mire leszel jogosult a kicsivel? En ugy gondolom csak gyesre.

Masik kerdesem : abban a ket honapban amig a naggyal jar a GYED a kicsihez meg a GYES jarna, nem kaphatok mindkettot? Siman a gyedet?

Koszi elore is, ha valaki eltudott igazodni rajtam, es valasolni is tud :)

2016. jan. 22. 10:37
GYES/GYED 2 kicsivel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook