Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyesen vagyok, milyen "hivatalos" dolgokat kell intéznem januárban? Pl:adóbevallás, stb fórum

Gyesen vagyok, milyen "hivatalos" dolgokat kell intéznem januárban? Pl:adóbevallás, stb (tudásbázis kérdés)


6. fatka (válaszként erre: 5. - Gavrilo1)
2012. jan. 11. 21:37
Köszönöm! Én is így tudtam, és tavaly még áprilisig gyeden voltam. A jövedelem igazolásomért kell még bemennem januárban, délután szóltak.:) Bonyolult a helyzetem mert ahogy megszületett a kislányom 2009.áprilisában, lejárt a szerződésem és nem hosszabították meg. :( Viszont a gyedemet rajtuk keresztül kaptam. Lemaradtam tavaly az adójóváírásról is és a csalási adókedvezményről, nem szóltak. Persze ezt már tudnom kellett volna,de az itthon lét a gyed miatt teljesen kiment a fejemből!:( Csak ezért érdeklődök most, ilyen korán hogy nehogy valamit elfelejtsek!:)
2012. jan. 11. 15:20
A gyesként kapott jövedelmet is be kell vallani az adóbevallásban, csak nem adóköteles. De az adóbevallást nem kell csak asszem valahogy május 20-ig leadni.
2012. jan. 11. 15:15
nem kell!addig mig gyesen vagy,semmi dolgod!
3. fatka (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2012. jan. 11. 10:11
februárban?
2012. jan. 11. 10:03
semmit.
2012. jan. 11. 10:01
Gyesen vagyok, milyen "hivatalos" dolgokat kell intéznem januárban? Pl:adóbevallás, stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook