Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyesen, gyeden lévő anyukák beszélgetünk? fórum

Gyesen, gyeden lévő anyukák beszélgetünk? (beszélgetős fórum)


1 2
34. bmwkraft (válaszként erre: 28. - 458e742a3e)
2012. nov. 8. 14:36

Szia:)


Köszi szépen én is nagyon bízom benne, ha már az első karácsonyát a korházban töltötte akkor a többit már ne.

Most már tudjuk kezelni,a krupp-os rohamát.

4 gyerek ide vagy oda azt sem tudtam mi fán terem ez a betegség na jó hallottam már róla de mivel egyiknél sem merült fel ez a betegség jobban nem is foglalkoztam vele.

Na onnantól már behatóbban foglalkoztam vele amikor a helyettes házi orvos azt mondta, hogy a 33km-re lévő korházba vigyük be azonnal és imádkozzam, hogy addig meg ne fulladjon. Hát, köszi.


Az viszont nagyon sokat segített, hogy ne boruljon el az agyam, hogy a Kolos végig vigyorgott és jól volt:)

33. bmwkraft (válaszként erre: 27. - Zsakagi)
2012. nov. 8. 14:26

Sziasztok:)


Bocsi nem tüntem el csak épp egy vizsga időszak közepén vagyok és amikor van egy percem akkor próbálok tanulni.

Lehet, hogy öregnek érzed magad de tuti nem vagy az:)Ennyi gyerkőc mellett:)

Néha én is 100 évesnek érzem magam pedig nálunk "csak" 4 gyerek van és úgy érzem semmi erőm de aztán megindul reggel a nap és elviszem a nagyokat a suliba, oviba aztán már csak a kicsi van otthon. Délután meg kezdődik a nagyüzem kis logisztika ki éppen hol tartózkodik néptánc, gitár, hegedű, dob, színjátszás stb mire össze szedem a bandát lemegy a nap:D Na azután már egy csendes pillanat sincs a lakásban lefekvésig az egyik hegedül a másik dobol a harmadik énekel, még jó hogy egyik oldalt sincs szomszédunk:))Rég agyvérzést kapott volna:)


Aztán amikor este 9-kor vége a napnak rájövök, hogy ez a nap is eltelt és én még mindig élek:D

Mondjuk az nagy segítség lenne ha a Kolos éjszakánként jobban aludna de ez is rendeződik egyszer:) Remélem.

32. zsakagi (válaszként erre: 31. - Tbt0801)
2012. nov. 7. 18:52

Segítség nincs-illetve a gyerekek,de ez kétélű dolog :D

Én is úszok, sosincs rend, mert minden nap főzök:D

Kicsit kaotikus az egész, de majd alakul :)

2012. nov. 7. 16:01

Sziasztok!

Most találtam meg a topikot.

Az én gyerekeim:

A fiam 27 hónapos, a lányom 2 hónapos. A fiam 1 év próbálkozás után peteérés serkentővel sikerült. A lányom pedig ciklus végén spontán peteérésből született. Mindkét gyereket terveztük, s nagyon vártuk is Őket.

A terv, hogy nem állunk meg 2 gyerkőcnél, a 3. mindenképpen bevállaljuk, a többi megbeszélés tárgyát képezi. Az esküvőkor 4 gyerekben állapodtunk meg.


Kedves zsakagi!

Nem semmi, hogy lehet ennyi gyerek mellett a mindennapi dolgokat összeegyeztetni. Én néha a kettő mellett is teljesen elúszok. Van segítséged?

30. zsakagi (válaszként erre: 29. - 458e742a3e)
2012. nov. 6. 19:22

Nekem csak egy húgom van, de az egykéket mindig sajnáltam.

Persze, volt, h a tesómat lecseréltem volna szívesen :D De ezt sztem mindenki érti, akinek van, hisz vannak jó nagy veszekedések is :)

Most a frontot kikaptuk...+ egy gyomorrontást és a kicsit már valszeg a foga bántja. Nem unatkozunk :D :D

29. 458e742a3e (válaszként erre: 27. - Zsakagi)
2012. nov. 6. 16:27

Zsakagi!

Mindig csodáltam azokat a nőket, akik ennyi gyermeket vállaltak. Szerintem ők tartanak téged FIATALON. Dehogy vagy öreg. :-D

Nekem még csak egy van, de néha vele sem könnyű, el tudom képzelni, hogy egy jó kis front alkalmával amikor mindenki nyűgös, mi lehet nálatok. :-)

Szerencsére mint írtad ez ritka. Viszont a gyerekeid mindig ott lesznek egymásnak, és ez nagy dolog.

Mi 3-an vagyunk testvérek, örülök, hogy nem vagyok egyke.

28. 458e742a3e (válaszként erre: 26. - Bmwkraft)
2012. nov. 6. 16:22

Őszintén remélem, hogy mindannyian jó egészségben fogjátok otthon tölteni az idei ünnepeket.

Remélem a Jézuska is kegyes lesz hozzátok. :-))))

27. zsakagi (válaszként erre: 23. - Bmwkraft)
2012. nov. 6. 14:33

Sziasztok :)

Rozi már nem lesz...hacsak odafent meg nem tréfálnak :D

Néha öregnek érzem magam...főleg, mikor mind a 4 bevágja a durcát, a kicsi meg nyűgös :D

De ez szerencsére ritka :)

2012. nov. 5. 21:57

Nálunk is gyorsan eltelt a hétvége sőt az egész őszi szünet, megint csönd van napközben:D


Igen én is azt érzem hogy gyorsan eltelt az év és megint itt a karácsony. Remélem azt idei karácsony jobban telik mint a tavalyi mert Kolos az első karácsonyát a korházban töltötte:( Na majd idén bepótoljuk, remélem.

25. 458e742a3e (válaszként erre: 24. - Bmwkraft)
2012. nov. 5. 16:11

Szia!


Köszönöm szépen. :-)


Nálunk gyorsan eltelt a hétvége, semmi extra nem történt. De nem csak ez a hétvége volt ilyen, hanem az egész év. Most törhetjük a fejünket megint a karácsonyi ajándékokon. :-D

2012. nov. 5. 14:42

Anita!


Én is gratulálok neked, boldog baba várást kívánok:)

23. bmwkraft (válaszként erre: 20. - Zsakagi)
2012. nov. 5. 14:38

Sziasztok!


zsakagi köszi:)


Én is gratula az 5 lurkóhoz nem semmi:))

Én hármat terveztem még anno, aztán megismerkedtem a párommal és ő azt mondta, hogy 5 gyerkőcöt szeretne.

Aztán megbeszéltük hogy elég a három, de nagyon szerettünk volna még egy kislányt így beválaltuk a negyediket de Kolos baba lett belőle:)) úgyhogy lehet, hogy a lányomnak nem lesz lány testvére, bár nagyon szeretne egy kislányt is mert a fiúk többségben vannak.

Annak viszont örülök, hogy a gyerekek bár lányt vártak a Kolost nagyon imádják:D Na persze mi is odáig vagyunk a kis huncutért:)

Látszik hogy lánynak készült mert nagyon sértődékeny:D


És tényleg mikor lesz Rozi:))

22. Kukacc
2012. nov. 5. 09:26

Sziasztok!

Mi ez a csend? Hogy telt a hosszú hétvége?

Hogy vagytok? Babák, gyerekek?

21. 458e742a3e (válaszként erre: 20. - Zsakagi)
2012. nov. 4. 18:43

Minden kívánsága így teljesüljön a kisfiadnak. :-)

Mikor jön Rozi??? :-)))))

2012. nov. 4. 10:40

Bmwkraft gratulálok :)


Anita: tavaly a kicsi kistesót kért karácsonyra.

Ovis ballagására meg is kapta. Sokszor mondja: "Bazsi az én tesóm, mert én kértem karácsonyra!!" :D

A Picurt egyöntetűen imádja mind a 4 nagytesó, bár Rozit vártak :)

A 13 évesem kérdezni szokta, h Rozi mikor lesz??? :D

2012. nov. 3. 18:13

Sziasztok!


Kukacc, Zsakagi köszi. Nagyon friss még a dolog, ha minden jól megy akkor júniusi baba lesz. :-) A kisfiam névnapján derült ki. (másnap meg a szülinapja volt. :-) Jól összehoztuk neki, majdnem a névnapján született a drágám.)

2012. nov. 3. 17:35

Sziasztok!


Ha lehet én is csatlakoznék:)

4 gyerkőc: 12 éves lány,9éves,6éves fiúk és a kicsi 15 hónapos fiú.

És mind tervezett:))

17. Kukacc (válaszként erre: 16. - Zsakagi)
2012. nov. 3. 17:07

Hahó!

Egyelőre én sem akarom abbahagyni, majd talán tavasszal, ha addig tudok szoptatni :)

De a lényeg, hogy én készen állok a tesóbabára, ha szeretne jönni :)


Mizujs, hogy telik a hétvége?

Anita! Szívből gratulálok :)

2012. nov. 3. 16:21

Hali mindenkinek :)

Anita, gratula...mikorra várjátok a Picurt? :)

Kukac: szoptattam a második fiamat, mikor eldöntöttük, h jöhet a harmadik. Nem akart összejönni, ezért teló a dokinak aki azt mondta, h ír fel peteérés serkentőt.Kérdeztem, h szoptatás alatt lehet szedni??Erre válasz: "-Ja, maga még szoptat? Akkor bizony nem lesz baba!!"

Mivel nem akartam a szoptatást abbahagyni, beletörődtem, h halasztunk.Kövi hónapban terhes lettem:)

2012. nov. 2. 20:14

Szia!

Volt már olyan a történelemben, hogy szoptatás alatt lett terhes valaki. A szoptatás nem 100%-os fogamzásgátlási módszer. :-))) Bármi lehetséges.

Mi most várjuk a második babát, aki 6 hónap próbálkozás után fogant.

14. Kukacc
2012. nov. 2. 19:32

Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok, ha nem gond :)

Kisfiam 10 hónapos :)

Tervezett baba volt, már elkezdtük a kistesó-projektet, de kevés az esély, mivel szoptatok :)

Hogy vagytok?

2012. nov. 2. 12:43
Gratula a lányos mamiknak-és persze a fiúsoknak is :)
2012. nov. 2. 12:25

Köszi a gratulációkat :)

Anita, nekem ezt akkor mondta a férjem, mikor a legkisebbre azt mondták, h fiú :D

2012. nov. 2. 11:35

zsakagi!

Gratulálok a sok szép gyerkőchöz! Nem lehet könnyű. :-)))

Nálunk kettő van tervben, de a férjem szerint ha a második is fiú lesz, nem állunk meg kettőnél. ;-)

2012. nov. 2. 11:25

Sziasztok!


Izim 14 hós:) Várt baba volt, elsőre sikerült.Szeretnék majd még tesót neki:)

2012. nov. 2. 11:22

Sziasztok!

Az én lányom 8.-án lesz 15 hónapos. Tervezett baba. Nagy színésznő már most. Imádjuk!

8. nicike89 (válaszként erre: 7. - Zsakagi)
2012. nov. 2. 11:09
Szép nagy család...dejóóó :)
2012. nov. 2. 11:01

Sziasztok :)

5 fiú : 18-13-10-7 év.A kicsi mindjárt 5 hós. :)

Ja, 3 volt a terv....de imádom mindegyiket :D

6. 051809cc90 (válaszként erre: 5. - 051809cc90)
2012. nov. 2. 11:00
És még gyesen vagyok a kisfiammal.
2012. nov. 2. 10:59
Két gyermek...10 éves és 5 éves.Egyik sem volt tervezett.Imádom őket!!:)))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook