Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyes után szabadság, béremelés várható? fórum

Gyes után szabadság, béremelés várható? (tudásbázis kérdés)


10. reinicz (válaszként erre: 8. - Herengtimea)
2010. ápr. 20. 12:02
Tervezzük... De ezt nem értem, hogy nem a bruttóm számít, hanem a szabim után kapom a következő tgyást és gyedet? De akkor lehet, hogy kevesebbet kapok, mint az előző után?
9. d0b7178f40 (válaszként erre: 5. - Herengtimea)
2010. ápr. 1. 20:13
ma ismét betelefonáltam, és mondták, hogy 6-a után maradok állásidőn.
8. herengtimea (válaszként erre: 7. - Reinicz)
2010. márc. 30. 21:20
igen vedd ki a szabidat,mert akkor abbol számolják ki a tgyást és a gyedet igy tobbet fogsz kapni,utána pedig irasd ki magad.Tervezed vagy már uton van a baba?
2010. márc. 30. 15:34
Sziasztok! Abban tud valaki segíteni nekem, hogyha lányom után a gyes augusztusban jár le, és közben kiderül hogy terhes vagyok ismét, akkor kivehetem egyből a szabimat (ami ugye sokkal jobb pénz a gyesnél) és utána egyből mehetek betegszabira, vagy közben vissza kell mennem dolgozni? Köszi.
6. d0b7178f40 (válaszként erre: 5. - Herengtimea)
2010. márc. 29. 13:25
hát szar ügy ahogy mondod.
5. herengtimea (válaszként erre: 4. - D0b7178f40)
2010. márc. 29. 12:57

szar ugy

nekem annyival jobb,hogy munka az van,visszavesznek és védettség is,a rossz benne az,hogy 8 orát kell egy helyben állni és forrasztani.

4. d0b7178f40 (válaszként erre: 2. - Pné Veronika)
2010. márc. 29. 12:17

És mi van akkor, ha a munkáltatóm vett fel utánam már valakit miután táppénzre vettek,és közben tulajdonos váltás volt, most meg csak fizikai állományba tudna visszavenni?Mert ezt mondta a hr-es srác.

És most nem tudom merre.Mert fizikaiba nem szeretnék visszamenni, mert kevesebbet kapnék mint most az állásidőre(röhely)És ne értsen félre senki.Nem a fizikai munkával van a bajom.Hanem azzal, hogy csak 1 hétre előre tud nekem pontos munkatervet adni, és egyiknap 4 a másiknap 12 óra és nekem van egy páom aki ügyel.

és ha 1 hónapra előre meg van a beosztásom cserélni lehet.De ez, hogy 1 hétre előre tud csak tervezni?????

És vállaljunk gyereket.Nesze neked szép magyarország.Ezt tojta a nyuszi.

És nem tudom merre lépjek.

Mert ügyvédnél is voltam, és nincsem a gyes utáni 30 napos védettség.

6-án lejár a gyes 7-én meg kirakhat.

Azt jocccccakát.

2010. márc. 29. 11:41

Szoval nemsokára lejár a gyesem,megyek vissza dolgozni de elotte majdnem három honap szabim van,az a hely ahol dolgoztam megszunt,de nyilt egy másik részleg ahol sokkal nagyobb az alap.Ilyenkor ez hogy zajlik?a szabim alatt már átvesznek az uj helyre ?

a szabim alatt mindjárt megemelik a béremet?

2010. márc. 29. 11:40
Annyi szabadságot és bért kell kapjál, amennyi a jelenlegi pozíciódnak megfelel.
2010. márc. 29. 11:38
Gyes után szabadság, béremelés várhato?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook