Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyes után mennyi szabadság jár? Mi a teendő a munkahelyemmel, ha már nem akarok visszamenni? Hogy érdemes leszámolni? fórum

Gyes után mennyi szabadság jár? Mi a teendő a munkahelyemmel, ha már nem akarok visszamenni? Hogy érdemes leszámolni? (tudásbázis kérdés)

6. zsu0427 (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2013. ápr. 9. 22:41
Köszi szépen :)
5. Kangaroo Island (válaszként erre: 4. - Zsu0427)
2013. ápr. 7. 20:08
human research, humán erőforrás, munkaügyintéző, ő intézi a fizetést, a szabikat, cafeteriát, stb...
4. zsu0427 (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2013. ápr. 6. 23:41
Köszönöm szépen a válaszodat! Mi az a HR?
3. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Zsu0427)
2013. ápr. 5. 23:09
csak arra tudok válaszolni, hogy a közös megegyezés jobb, mert ha te mondasz fel, akkor később ha esetleg munkanélküli leszel akkor nem jár a munkanélküli. Egyébként pedig kiveheted az összes felhalmozott szabadságodat, mivel 2011 augusztus 1 előtt mentél GYED-re, ha utána akkor kevesebb jár, de ezt a HR-en tudják jobban megmondani
2013. ápr. 4. 14:32

Sziasztok.

2007. februárjától dolgozok a cégnél hivatalosan.

2009. decemberben táppénzre mentem terhességem miatt.

2010 júliusában szültem (24 éves voltam), TGYÁS-on voltam fél évig, majd a kislányunk 2 éves koráig GYED, most pedig 3 éves korig GYES. Ami július 8.-al lejár.


Nem szeretnék visszamenni a régi munkahelyemre dolgozni, ilyenkor mennyi szabadság jár nekem? A 2010. 2011. 2012.-es éveket kell nézni és a 2013-as évet júliusig? Vagy hogy van? Nem akarok úgy bemenni leszámolni, hogy átverjenek. A szabikat gondolom kiadják majd, GYES lejárta után. Hogy érdemes leszámolni közös megegyezés, vagy én mondok fel?


Várom a tapasztalatokat, tanácsokat! Köszi. :)

2013. ápr. 4. 14:28
Gyes után mennyi szabadság jár? Mi a teendő a munkahelyemmel, ha már nem akarok visszamenni? Hogy érdemes leszámolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook