Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » GYES mellett munkakeresés fórum

GYES mellett munkakeresés (beszélgetős fórum)


6. b643145122 (válaszként erre: 5. - Amiraanyu)
2010. jún. 30. 20:42

hát sajna ez a törvény

akkor már beveszik ha alkalmit talász.

2010. jún. 30. 09:12
Sajnos nincs, keresnem kell, de ez olyan lehetetlen helyzet, mert tényleg csak akkor veszik be a bölcsibe, ha van munkahely, mert nálunk teli a bölcsi és akkor valakit , akinek otthon van az anyukája kiveszik a csoportból. De hogy keressek úgy munkahelyet, hogy azzal kezdem, hogy először beszoktatom a bölcsibe a gyereket, aztán majd jövök dolgozni????
2010. jún. 23. 17:40

Szia!

Ha van munkahelyed, a bölcsödének kötelessége bevenni. Itt is így megy! Van kilátásba munkahely?

2010. ápr. 18. 08:43

Szia!

Köszi a választ, nem könnyű helyzet:(

2. Mandula71 (válaszként erre: 1. - Amiraanyu)
2010. ápr. 17. 21:34

Szia!


Én a helyedben első lépésként felkeresném a lakóhelyedhez tartozó bölcsődét. Ugyanis elsősorban azt kell megtudnod, hogy egyáltalán van-e esély arra, hogy a kicsit felvegyék. Persze ez sem egyszerű, mert ha van is hely, kérik a munkáltatói igazolást, hogy dolgozol. Viszont ha nem veszik fel, akkor hiába is találnál munkát, mert nincs hova tenni a gyereket napközben:(

2010. ápr. 17. 20:26

Kedves Olvasó!

Megkaptam az első GYES-t és arra az elhatározásra jutottam, hogy elmegyek dolgozni! Egy gyermekem van, bölcsit kell keresnünk, beíratni, munkát keresni, mert előtte vállalkozó voltam, de azt a tevékenységet nem tudom folytatni. Milyen sorrendet kövessek, egyáltalán mi tévő legyek? Hogy mennek a dolgok? Teljesen tanácstalan vagyok , tapasztalatlan is. Előfordulhat , hogy másik városba kell költöznünk, mert férjem is ott dolgozik, ezért ésszerű lenne ott keresni és oda járatni a gyereket bölcsibe. Segítség! Nagy gondban vagyok!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook