Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » GYES - mikor kerül kifizetésre visszamenőleg? fórum

GYES - mikor kerül kifizetésre visszamenőleg? (tudásbázis kérdés)


2023. jún. 6. 09:41
Sziasztok! Az iránt érdeklődnék, hogy 1-én adtam be a papírokat, tartosbeteg igazolást stb. a gyeshez (visszamenőleg is megigényeltem) és emelt családi pótlékhoz. Van rá esély, hogy még ebben a hónapban hóközi utalással megkapjam a visszamenőleges összeget, vagy majd csak jövő hónapban a hónap elején? Előre is köszönöm a segítő válaszokat.
4. vivo44 (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2020. márc. 23. 18:14

Semmi baj, nem rosszból mondtam, csak segítségként, mert több szem többet lát, több ember, több segítség.

[link]

3. 5236d12e25 (válaszként erre: 2. - Vivo44)
2020. márc. 23. 17:20
Huh bevallom eszembe se jutott rákeresni 🤦‍♀️
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - 5236d12e25)
2020. márc. 23. 17:12

Szia.

Ezt a szokásos Csp fórumban is kérdezhetted volna, talán sokkal többen segítettek volna.

Véleményem szerint bitosan nem kaphatod meg, mert a bérszámfejtés már megtörtént és ha hiánypótlásra van szükség, mint a te esetedben, akkor újra indul az ügyintézési határidő.

2020. márc. 23. 16:32

Sziasztok!


Valaki megtudná mondani nekem mikor kerül kifizetésre visszamenőleg a gyesem? Ha: kislányom február elsején töltötte a 2 éves kort. De csak e hónapban tudtam beadni a papírt, megérkezett a határozat, holnap még egyszer be kell adnom a személyi és a taj kártya másolatát mert a kedves ügyintéző úgy fest lefelejtette.

Még e hónapban megkapom vagy csak a következő hónapban visszamenőleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook