Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » GYES alatti szabi elszámolásával kapcsolatban lenne kérdésem, tudnátok segíteni? fórum

GYES alatti szabi elszámolásával kapcsolatban lenne kérdésem, tudnátok segíteni? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 19. 11:02
Én is úgy tudom, hogy szabi csak a tgyás és a gyed első évére jár. Én most megyek vissza gyedről és így számolták ki. Gyes idejére szerintem már nem jár, de a legegyszerübb, ha megkérdezed a munkáltatódat, hogy márciusban melyik nap kell munkába állnod, mert letelik a gyesed:)) De ha jól olvasom akkor, most akkor dolgozol a gyes mellett?
2009. jan. 19. 09:40
Értem, köszi, azért még várok véleményeket. Ismerős Anyuka most tér vissza 4 hónapos szabijáról, amit a GYED-GYES alatt gyüjtött össze. Akkor az ő szituja lehet más, én nem szabizok. Mondjuk úgyse engednének el, de azért lebontva jól esett volna. :)
2009. jan. 19. 09:39
Szabi csak a tgyás idejére és a gyed első évére jár!
2. krizsanevi (válaszként erre: 1. - 91675d4a35)
2009. jan. 19. 09:30

szia!


szabi csak a tgyás (szülési szabi) letelte után 1 évig jár. Mivel ha jól értem, "A" céggel megszűnt a munkaviszonyod és kifizették a szabit, így nem jár szerintem. De nézd meg, mikor járt le a tgyás-od!

2009. jan. 19. 09:27

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem GYES alatti szabi elszámolásával kapcsolatban. "A"cégtől mentem el szülni 2006. márciusában. Nem mentem vissza dolgozni ide, 2008. májusában elszámoltunk, kifizették a GYED időszakára járó szabikat is, majd eljöttem dolgozni "B" céghez. Márciusban lejár a GYES-em. Ismerős Anyuka kérdezte, hogy akkor most elmegyek szabira, ugyebár? Nem tudtam erre válaszolni, de azért megérintett a kérdés. Most jár nekem erre az 10 hónap GYES-re is plusz szabi? Mert a normál szabimat kivettem, plusz a gyerekekre járó 4 napot is...


Köszönöm előre is a válaszotokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook