Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyerünk anyukám! tapasztalatok fórum

Gyerünk anyukám! tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2021. ápr. 14. 05:32
Igaz... Cipeltem már nála nehezebb hátizsákot. 😄
8. gonoszkiralylany (válaszként erre: 7. - NomNom)
2021. ápr. 14. 00:26
Ha a kezemben fognám nekem is fájna szerintem 😆 így nem érzem nehéznek.
7. NomNom (válaszként erre: 6. - Gonoszkiralylany)
2021. ápr. 13. 11:11

Atyaeg 😅 Nekem fáj a derekam már akkor is ha a lakásban járkálok vele kicsit.

Igen egyelőre a futás marad. Aztán ha nagyobb lesz lehet inkább visszamegyek az edzőterembe.

6. gonoszkiralylany (válaszként erre: 5. - NomNom)
2021. ápr. 13. 08:42

Nektek szerintem a babakocsis futás az tök jó lesz 😊

Én egyelőre megelégszem azzal hogy nagyon sokat hordozok és úgy sétálunk, kirándulni, hogy plusz 10 kiló rajtam van 😃

5. NomNom (válaszként erre: 4. - Gabbbicica)
2021. ápr. 13. 05:26

Akkor sok jóra nem számíthatok ha nekem már egy mellett sem megy és nincs segítség sem. 😬

De legalább nyáron kint tudunk mozogni.



Amúgy nekem ez a baba-mama amire előfizettem nem is annyira tetszik mert hetente van 3-4 foglalkozás és abból csak egy ami igazán átmozgat (Pilates), a másik kettő jóga és általában 1-2 csak babás foglalkozás (ringató). Én azt gondoltam, hogy több mozgás lesz de nyilván én nem olvastam jól el mielőtt előfizettem.

4. gabbbicica (válaszként erre: 2. - Gonoszkiralylany)
2021. ápr. 12. 17:46

Novemberben vegigcsinaltam a Szules utani regeneralot. Akkor volt 8 hos a pici, a 3 eves oviban. Hetfo-szerda-penteken bele is fert az osszes torna, amig a pici aludt.


Ezen felbuzdulva elofizettem a Formaszervizre. Hát.... mivel a nagy nem volt oviban, egyeb gondok is jottek, ferjem se sokat van itthon, amig a kicsi aludt, a naggyal kezmuveskedtem, vagy setaltunk vagy barmi. Max ha 10x tornaztam. Este 10kor lett volna ra kb lehetoseg, amikor inkabb lezuhanyoztam es lefekudtem.


Szoval nekem sajnos 2 gyerekkel, érdemi segitseg nelkul nem ment 😔

2021. ápr. 12. 14:02

Akkor nincs jó megoldás míg nem lesz nagyobb. 😄

Kettővel el sem tudom képzelni.

Én is úgy mennék valami csoportosra, de mikor lesz az...:/ Régen jártam női edzőterembe ahol volt babysitter. Majdcsak felnőnek.:D


Mondjuk én továbbra sem tudom hordozni, ez már így marad... Majd a tesót esetleg ha lesz.

2021. ápr. 12. 13:45

Szia! Én év elején fizettem elő a Formaszervízre. Ugyanez volt a bajom, egyszerűen nem alszik annyit egyben, nem tudok mellette sem edzeni mert ahhoz sincs türelme. Amúgy amennyit meg tudtam csinálni az nem volt rossz, mondjuk a pilatest nagyon untam 🙈 de Nóri óráit szerettem.

Én egyelőre nem tudom kivitelezni a baba mellett edzést, most pláne mert itthon van a nagyobbik gyerek is egész nap. Estére meg mikor elalszanak,energiám nem marad 😕

Az első gyerekkel Maminbabára és babás spinningre jártam. Ezek hordozós sportok, közben rajtam aludt a fiam. Várom hogy nyissanak az edzőtermek, mert most is ez lenne a megoldás... Mondjuk 2 gyerekkel ezt se tudom hogy oldanák meg 🤣

2021. ápr. 12. 09:43

Sziasztok!


Elsősorban olyan anyukákat keresek, akik baba mellett csinálják a Gyerünk anyukám! valamelyik programját. De bárki véleménye érdekel, aki tagja az oldalnak.

(Remélem vannak itt ilyan anyukák, ha nem akkor máshol kell keresnem.:D)

Szóval pár hete fizettem elő egy baba-mama programra, de nagyon nehezen tudom egyelőre összeegyeztetni a babámmal, hogy végig tudjak csinálni egy edzést. Hiába direkt olyanokat választottam amelyeket együtt lehet csinálni, a videóban sokkal kisebb babával tornáznak, nem olyannal aki elmászik amint leteszem.:)

Az én kisfiam 8 hónapos és kúszik, matat, mindig rajta a 2 szemem.

Mondhatnám, hogy tornázok amikor ő alszik, de a nappali alvás is elég kiszámíthatatlan, van hogy nem sikerül letennem annyi időre, hogy meg tudjak csinálni akár csak egy fél órás tornát. Ja és az apukája sokat dolgozik, úgyhogy rá sem számíthatok nagyon hétköznap...

Egyre jobb az idő úgyhogy próbálok legalább sétálni és most vettünk egy biciklis utánfutót amit futóbabakocsivá át lehet alakítani. Régen nagyon szerettem futni és rengeteget tekertünk.


Szóval az első kérdésem, hogy Ti hogyan oldjátok meg az edzést baba mellett?

Az is érdekel, hogy ki milyen edzést választott az oldalról, mit ajánlotok?

Másik problémám mostanában, hogy nagyon rosszak az éjszakáink és azt az energiát ami a (nem)alvással kiesik, kalóriákkal próbálom pótolni...

Vannak jó receptjeitek? Olyanok is jöhetnek, amikből már a baba is tud enni akár.:)


(u.i. nagymamák 2000 km-re laknak, ez sem opció :/)


Még annyi megjegyzés, hogy tudom, hogy van Facebook csoportjuk de ott több ismerős is van és én szívesebben beszélnék erről anonim módon, nem szeretem FB-n kiteregetni a dolgaimat.


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat, véleményeteket.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook