Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyertek, mert futni jó! fórum

Gyertek, mert futni jó! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
171. 1b26a5f006 (válaszként erre: 170. - Judo74)
2014. szept. 22. 22:33
Én jövő áprilisban a Vivicittára tervezem a félmaratont. Nem merem hamarabb mert elég pörgős fizikai munkát végzek alapból, és nem jut sok időm/energiám futni... ezáltal felkészülni se nagyon :( A 10-14 km még menne is, de attól többet még nem futottam. Lesz időm a télen felkészülni, és akkor már bevállalható lesz a félmarcsi. Te ügyes voltál, gratulálok!!!!!!
170. Judo74 (válaszként erre: 168. - 1b26a5f006)
2014. szept. 21. 21:40
Igen, ott futottam. Nem lett túl jó az időm, nekem is inkább párban kellett volna:(. Egyébként jól éreztem magam közben, csak a 12. km után kipukkadok, és rohamosan lassulok. Most persze fogadkozom, hogy majd jövőre, de tavaly is ez volt. Azért volt fejlődés az előző évhez képest. Én mindig egyedül futok, és az első 20 évben esti program volt, de az elmúlt kettőben áttettem reggelre, és sokkal jobb így!
2014. szept. 21. 16:56
inkább fekszem tovább.
168. 1b26a5f006 (válaszként erre: 166. - Judo74)
2014. szept. 21. 16:51

Szia, a Wizz Air-en futottad le a félmarcsit?? Hogy sikerült, mesélj?! Én ott párban indultam, én voltam a 2., 2.18 volt a vége :) Tegnap Gyömrőn voltam egy kisebb versenyen, nem voltunk sokan, de jó hangulatú is verseny volt :) Szeretem az ilyeneket, kár hogy a közelben nincs sok:(

Ti amúgy egyedül futtok? Este vagy reggel?

167. Slyte (válaszként erre: 165. - 1b26a5f006)
2014. aug. 31. 21:59

Szuper, gratulálok a fogyásodhoz. :)

Nagyon jó távokat futsz! Én lassan, de biztosan haladok. Jelenleg 5,5km-nél tartok, és 7 körüli tempóval. - részletek a naplómban

166. Judo74
2014. aug. 31. 19:32
Én - remélem - két hét múlva lefutom a félmaratont. Ma volt egy utsó hosszabb futásom, most eléggé kivagyok. Lassított felvételként mozgok, meg éhes is vagyok már, de ha ilyenkor szilárdat eszek, akkor megy a hasam:(. Most még várok kicsit az energiapótlással.
2014. aug. 31. 17:35

sziasztok!!!

Újra kezdtem a futást, és már fogytam is, tehát minden oké :)

A héten 3* futottam 7,10,8 km-eket, mind 7 perc/ km alatt. Remélem,jövő áprilisban összejön már végre a félmaraton :) Ti hogy álltok?

164. Slyte (válaszként erre: 161. - Vandrea74)
2014. jún. 17. 20:53
Én is valahogy ennyire nem bírom, de azért haladok. Sajnos nem tudok csatlakozni a futásodhoz, mert messze van a kerület, de itt tudjuk egymást biztatni. :)
163. Slyte (válaszként erre: 162. - 1b26a5f006)
2014. jún. 17. 20:45

Ügyes vagy! :)

Én már örülnék egy végigfutásnak is, (most még van 1-1 séta a távban). Egyenlőre a versenyzés annyira távolinak tűnik, de biztató, hogy kitartással már megcsinálták páran mulláról a maratont.

2014. jún. 17. 05:46

Sziasztok!!! Hát szégyellem a pofám, de csak olvasgatlak benneteket... Munkahely váltás miatt, (remélem) már megint gyakrabban mehetek majd futni!!!

Rettentően hiányzik, és hogy nem futottam, csak heti egyszer, a súlyomon is kezdett látszani :P

Úgyhogy szerdán Margit-sziget a lányommal: akit én vetem rá a futásra!!! Legyen szép napotok!!!

(jah, hétvégén futóversenyen voltam: K&H félmaraton 3-as váltó: sokan voltak, több,mint 800-an ezen a versenyen. Nekem sikerült, amit elterveztem: hogy 7 körüli ezreket fussak :P Célom: a táv növelése (ez most csak 7 km volt) és a tempó növelése is!!! Fussatok,mert futni jó!!!!

Puszim, és üdv az újaknak!!!!

2014. jún. 14. 13:42
Hát gratulálok ezekhez a távokhoz... Én úgy jártam, hogy az óvodás fiam futóversenyén én is részt vettem, hát leginkább azért, mert nem akartam a tömegbe egyedül hagyni. A táv 2 km volt, és bizony a fiam öt évesen egy szuszra futotta, én meg széngyen szemre a tüdőmet tettem majdnek ki, olyan szarul éreztem magam. Na hát ezért kellene nekem egy kis futás, mert a fiam nő, a futóversenyek meg következnek, égni nem szeretnék, inkább fogyogatni egy kicsit, mert rám férne... Régebben ment egy kör simán egybe a szigeten de az a szülés előtt volt persze. Van esetleg akkor valaki akinek lenne kedve a XIV., XV. kerületből, kerületbe futkosni alkalmankén?
160. Vandrea74 (válaszként erre: 159. - Marrr)
2014. jún. 14. 13:36
Kedves marrr, köszönöm az infót...
159. marrr (válaszként erre: 155. - Vandrea74)
2014. jún. 14. 00:54
A BSI futónagykövetei közül pont ennek a két kerületnek ugyanaz a "vezére". Nem mentem el hozzájuk, amíg ott laktam, de láttam őket együtt futni sokszor, főleg a Rákos-patak partján. A FB csoportjuknak pedig több száz tagja van. Ha itt nem sikerül, ott is találhatsz futótársakat.
158. marrr
2014. jún. 14. 00:49

Sziasztok! Az utóbbi időben kicsit leült ez a fórum, de hátha most kicsit felélénkül. :)


Nekem nagyon nehéz volt mostanság kirugdosni magam, a telet valahogy jobban bírom. De akkor sem hagyom abba, csak pár hónapot kell kibírni.

157. Gretaa
2014. jún. 13. 19:45

Sziasztok!

Én imádok futni! {:

2014. jún. 13. 17:24

Sziasztok!

Én is csatlakoznék!:)

Idén húsvétkor kezdtem a futást, addig csak itthon cardioztam.

Tegnap futottam először 11 km-ert, az időm nem volt valami jó hozzá, de alakulok:)

2014. jún. 13. 15:02

Sziasztok!

új vagyok itt, nem ismerek senkit még ebben a fórumban... Kezdő futó vagyok, ehhez keresnék társat, vagy csatlakoznék szívesen meglévőhöz akik befogadnának. A XV., ill. XIV. kerületbe keresnék elsősorba hasonló szinten lévő sporttársat, társakat..

2014. jún. 13. 09:49

Sziasztok!

Csatlakoznék! :)

Január óta futok rendszeresen, ma már 10 km is megy ritkán veszem rá magam ugyan :) Általában csak rövidebb távokat 5-7 km futok. Most ezzel szeretnék fogyni (is). Eddig nem figyeltem az étkezésre, nagyon édesszájú vagyok és nem is fogytam. Talán most sikerül. :) Sosem az érdekel a futásnál hogy mennyi idő alatt teljesítem, inkább az milyen messze jutok el :)

153. főnix01 (válaszként erre: 152. - Slyte)
2014. jún. 10. 20:54
Szia! Futok, április vége óta, de a helyes levegővétel mindig kifog rajtam. Mindig beszorul :( 3-3,5 km-ert szoktam futni.
152. Slyte
2014. jún. 8. 21:20

Hogy álltok a futással?

Én újrakezdőként a terveim szerint haladok, és pár hét múlva eljutok a 4km egyben lefutásával, amit első körben 5-ig akarok növelni, aztán a többit az idő dönti el, hogy akkor mennyit fogok bírni.

151. 1b26a5f006 (válaszként erre: 150. - Főnix01)
2014. ápr. 19. 12:56

Hát, ez látod jó kérdés: fogalmam sincs. Van akinek vékonyodik. Persze, ehhez az is kell, hogy utána (futás) ne egyél túl sokat. (de írtad, hogy ez menni fog). Igazából formál a futás, de hogy a feneked feszesebb, és kerekebb lesz-e tőle, passz!!

Arra kitöréseket, és sok guggolást ajánlok, ez tuti siker!!

2014. ápr. 18. 09:08

Sziasztok!

Egy buta kérdés: a futás segít kisebbíteni a combot és a feneket? Már csak ott van súlyfelesleg, három kiló. Persze kajára odafigyelek. És van rá egy hónapom.

Nem szeretek futni, de feszültséglevezetőnek nagyon jó. Tegnap előtt kocogtam 3600 métert 30 perc alatt, de volt benne három-négy perc séta. Még ilyen jül nem éreztem magamat futás után :)

149. 1b26a5f006 (válaszként erre: 147. - Da54621ded)
2014. ápr. 17. 09:32
Eleinte nekem sem volt a szívem csücske, sőt olyan is van, hogy a hátam közepére kivánom: de azért megyek. Mindenki szerint fogytam, pedig nem: csupán a testem formálta át a futás :) Csak ajánlani tudom!!
148. 1b26a5f006 (válaszként erre: 146. - Slyte)
2014. ápr. 17. 09:31

Sziasztok!!!

Bocsánat, de eddig össze vissza futottam, és ez sajnos most is így lesz. Viszont tegnap elött egyéni csúcsot futottam 8 km-en: 55,33-at :)

Velence-tó: hát, tényleg vakmerős dolog volt, nem lett volna szabad egyedül megtennem. Nem is tudtam, (hogy is tudtam volna) lefutni a 28 km-t. Viszont a felét igen, a többit meg gyors gyalogoltuk egy kis csajjal,és így is 4 óra pár perc alatt tettük meg.

Volt, hogy majdnem feladtam, de végül meg van. És egy érmet is kaptam :) Hétvégén meg a Vivicittán futottam a Midicittát: 7+3,2 km-t. Jön a verseny szezon, és minél több versenyen szeretnék részt venni :)

2014. ápr. 16. 23:16
Annyira azért nem jó...
146. Slyte (válaszként erre: 144. - 1b26a5f006)
2014. ápr. 16. 23:16
Milyen volt a velencei futás? :)
2014. ápr. 16. 17:52
nyuszika is ezt mondja mikor bevesz egy speedet
144. 1b26a5f006 (válaszként erre: 143. - Slyte)
2014. márc. 1. 20:48

Sziasztok! Köszike a jókivánságokat és a bíztatást.

Én is amikor kezdtem, akkor nem bírtam egyben még 1 km-t se futni... Szerintem is az a legjobb ha kétnaponta futunk, kell azért az az egy nap pihenő az izmoknak is. Gyalogolni persze lehet, agy valami más jellegű keresztedzést csinálni. Nekem is a telómon Runkeeper volt, csak szoftver frissítés után már nem tettem vissza. Előkaptam a pulzus mérő órám, és most azzal futok :) Azon is van minden. Pedig a versenyek hangulatát nem múlhatja felül semmi, és higgyétek el, nagyon feldobja az embert!!!! Jó éjt!

143. Slyte (válaszként erre: 141. - 1b26a5f006)
2014. márc. 1. 17:38

Szia,

Gratulálok én is. Ezek szerint már jobban vagy. :)

Tegnap letöltöttem a runkeepert, igaz, hogy nem futással, de sétával ma kipróbáltam, olyan szép volt az idő. Azt tervezenm, hogy séta közben beiktatok majd némi futást, míg idővel végig szeretném futni a távot. Heti 5-6 alkalommal fogok mozogni.

Versenyezni még egy jó darabig nem indulok, 04.06. pedig nagyon közel van, de Neked jó készülést, és versenyt kívánok! :)

142. marrr
2014. febr. 26. 08:56

Ügyes vagy! És sok sikert a versenyhez. Én is úgy mennék, de a hozzánk legközelebbire is körülményes eljutni. Pesten kicsit könnyebb volt.


Tegnap én is kimentem 8 km-re, és végre azt futottam le, amit el is terveztem. Mostanában lerövidítettem párszor a távokat, de erről le fogok szokni. :)

Nálam heti négy alkalom van betervezve, majdnem minden futás után van pihenőnap.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook