Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermekvállalás leszbikusként fórum

Gyermekvállalás leszbikusként (beszélgetős fórum)


1 2
2014. máj. 22. 12:29

Szia Leszbikus Lányok,

ha valaki érintett, talán segítség lehet:

mivel időmből kitelik, énrám lehet számítani gyermekvállalásban. Ha valakinek kell spermadonor, ajánlom magamat. Én egy teljesen átlagos normális férfi vagyok Budapesten. Itt látható egy fotó is rólam, nem tudom lehet e itt linket beírni:

[link]

üdv

2011. okt. 9. 12:54
Normális nemnormális. De mennyi már itt a szük látókörü normálatlan ostoba hozzászólás anyám! Azért johogy vannak itt tényleg normális vélemények is.
44. f85fec75bc (válaszként erre: 42. - D62762eb79)
2011. okt. 9. 12:51
Megható film, nem csak vicces, jóhogy betetted ide a linkjét.
43. d62762eb79 (válaszként erre: 36. - Sötét_hercegnő)
2011. okt. 8. 08:47
ez szép volt. korrekt.
2011. okt. 8. 08:32

kicsit vicces filmes változata:

[link]

2011. okt. 8. 08:24

olvasnivaló a témában:

[link]

(vagy ha a link nem működik, letölthető innen egy másik tanulmánnyal együtt:


[link]

40. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 39. - Derya)
2011. okt. 7. 13:13
Nem is úgy értettem, hogy két azonos nemű embernek születik gyermeke :)) hanem, hogy mondjuk örökbe fogad, csak nem írtam jól körül. Hogy hogyan tehetik meg, az más kérdés, itt már bele kell mászni a jogba is, mert országonként eltérhet.
39. Derya (válaszként erre: 36. - Sötét_hercegnő)
2011. okt. 7. 13:04

szerintem ez egy egyszerű értelmetlenség.

gyerek nem lehet két azonos nemű ember kapcsolatából, így ez (mármint a gyerekvállalás) nem is lehet normális.

ettől függetlenül, ha valaki a saját neméhez vonzódik, azzal nincsen gond, a saját magánügyük.

viszont mondja már meg nekem valaki, hogy egy azonos nemű pár mi módon szeretne gyerekhez jutni?

38. Derya (válaszként erre: 37. - Sötét_hercegnő)
2011. okt. 7. 13:00
a kérdező eltűnt, pedig volna itt is akivel beszélgethetne (nem kifejezetten magamra gondoltam :-)).
2011. okt. 7. 12:47

Még annyit engedjetek meg hozzátennem, hogy igen, ez egy nagyon kényes kérdés. Ahány meggyőződés és tapasztalat van, annyi vélemény születik. Nem lehet eldönteni, melyik a helyes. Mindenki a saját álláspontja mellett tart ki :) Ami nem baj.


A kérdezőnek kívánom, hogy találja meg a keresett emberkéket, párokat, akikkel tud erről beszélgetni :)

2011. okt. 7. 12:42

Nem állhatom meg, hogy ne szóljak hozzá a témához, noha nem érint :).

Írták/írtátok lentebb, hogy nem tartjátok egészségesnek, ha egy gyermeknek két anyukája van. Kérdésem: Miért nem? A kérdést meg is indokolom. Egy hetero házaspár gyermeke ugyanakkor eséllyel marad hetero vagy válik leszbikussá/homoszexuálissá. Volt, van, lesz arra példa bőven, hogy egy férfi és nő kapcsolatából származó gyermek kezd a saját neméhez vonzódni. Minden csak azon múlik, hogyan elmagyarázzuk-e a gyermeknek az elejétől fogva a kialakult helyzetet. Biztosan meg lehet beszélni az óvodában, iskolában is ezt. Egyrészt a gyermeknek mondják el a szülei, hogy anya és a másik anya egymást szeretik, és nem minden kisgyereknek lesznek ilyen szülei a társai között. De az is normális. Biztosítani kell a gyermeket arról, hogy neki lehet ellenkező nemű párja majd, ha felnő, de azonos nemű is. És persze, szerintem az sem árt, ha tartanak egy kis felvilágosítást az intézményben a többi kisgyereknek, hogy igen, ilyen is létezik, nem kell bántani a társukat azért mert két anyukája vagy két apukája van. Ezt a gyerekek szüleivel közösen is meg lehet beszélni, ki-ki elmagyarázhatja otthon a saját csemetéjének. Nyilván ez is attól függ, ki hogyan viszonyul a kérdéshez. Csak felvázoltam egy lehetőséget.

A lényeg: előítéletek sajnos mindig is lesznek, nem lehet ellenük mit tenni. Viszont minden embernek jár(na) az ugyanolyan bánásmód, fajtól, nemtől, bőrszíntől, származástól, szexuális irányultságtól stb.. függetlenül. Itthon nem tudom, most éppen hol tart ez a dolog az azonos neműek gyermekvállalásával kapcsolatban. De nem hiszem, hogy le kellene mondani a vágyakról és álmokról.

35. Muraja (válaszként erre: 34. - B486c9cf7d)
2011. okt. 7. 11:39

Elsö sorban mi az ami "normalis" ? ki szabja meg a normakat az ugy nevezett "csaladinormaban"

Ha mindennapi eletben talalkozok sok hasonlo paral es csaldjaval csak a respektem felyezhetem ki iranytuk.

Talan ezek a gyerekek jobban ki tidjak ezt tapasztalni es eppen ugy jatszak a mamma - papasdit mind mas gyerek barhol, inkab csak a pluszjukra valik hogy több az ilyen " vilagot " megismernek.

Vannak sokan ma kik igy egy ilyen hazassagban mar felnötte valtak , seniki idaig negativon nem nyilatkozott a gyerekorol inkab buszkek voltak a szuleikre. Ök maguk hetero sexualisok lettek az eletben de egy bisztos , naluk a csaladban soha nem lesznek ELÖITELETEK - es ez mar sokat jelent .

2011. okt. 7. 11:04

Nem csak Magyarorszagon. Bar ez jo duma, mar csak Magyarorszagon van sotet kozepkor, mindenhol mashol tombol a szeleslatokoruseg :D

Az odaig rendben van, hogy elfogadott, hogy elkotelezodjenek egymas fele, hiszen gyakran egyutt elik le az eletuket, kell, hogy egymast vedjek jogilag hasonlo modon, mint a hetero hazassagokban.

A gyermekvallalasuk viszont meg eleg nagy megrokonyodest kelt. Lam Elton John- hat nem koszoruztak meg meg erte az angolok.

Van meg a vilagon sok minden, amit fogszivva, nagy altalanossagban elfogadnak az emberek valasztas hijjan, mert meg van mondva, matol lehet.


A szereteten kivul egy gyereknek nem art normalis csaladmodellt is latnia, bar ebben sincs resze sajnos minden gyereknek. Mindenesetre egy ilyen par gyermekenek eselye sincs azt a csaladmodellt megtapasztalni, o hogyan fog papas-mamast jatszani az oviban a kisbaratokkal? Aztan ebbol meg egy csomo kerdes kovetkezik, amit a kiiro gondoljon at, mert a gyereket a vilagon mindennel jobban fogja szeretni. Milyen eletet kivan neki?


Amugy a forumindotasban azt irja, hogy nem akar lemondani a "normalis" eletrol, arra van ket lehetosege: vagy eljen "normalisan", vagy vegye tudomasul, ez masok szemeben nem feltetlenul fog normalisnak tunni, de ugy eli az eletet, ahogy akarja.

33. Muraja (válaszként erre: 30. - Babeck)
2011. okt. 7. 10:42

Igen egy ilyen kene nagyon , kulömben masfele van a sajat lanyom es perja szinte jartak es ez nagyon jo .

Gyereknek joga van arra hogy szebb es bisztonsagosab jövö igeretet bisztositjak szamara.

32. arrival (válaszként erre: 1. - Picileány23)
2011. okt. 7. 10:41

Sok sikert hozza, es ne torodj masokkal!

Sajnos Magyarorszagon a sok maradi felfogasu ember majd megszol emiatt ( mint itt is) , ne foglalkozz veluk.

31. Muraja (válaszként erre: 29. - 3fd432567f)
2011. okt. 7. 10:40
Kösz, es nagyon megertelek !
30. Babeck (válaszként erre: 16. - Muraja)
2011. okt. 7. 10:20

Remélem egyszer kicsit nyitottabb, elfogadóbb lesz a mi gondolkodásunk is :)


Én hiszek abban, hogy a szexuális vonzódás nem befolyásolja egy ember értékét, attól nem lesz se jobb, se rosszabb.

Csak kevesen gondolják így, és amíg megszólnak, ne adj' Isten bántanak egy gyermeket a szülei mássága miatt... :/


Jó ötlet ez a friss-család jogosítvány! Remélem megérem :)

2011. okt. 7. 09:52

Szerintem ha 2 ember szereti egymást, nyugodtan vállaljanak gyereket, és annyira mindegy, hogy hetero vagy homo/leszbikus párról van szó,nem EZ a lényeg! Ők is ugyanolyan emberek...ugyanúgy joguk van gyereket nevelni...És az a gyerek,akinek elváltak a szülei,apuka meg hozott egy 2. anyát, azokkal a gyerekekkel mi van, tisztelt szűk látókörűek? Ott is 2 anya van, egy természetes és egy mostoha, ismerek olyan családot,ahol a gyerek mindkét anyukáját ugyanúgy szereti, és a pár hetero. NA??? A vallásról meg annyit-többen említették- hogy pont a gyermekmolesztálók tiltják meg a szerelmet másoknak? Inkább lennék leszbikus, mint pap...mert nekik nem beteg a lelkük, hanem boldogok,és kiegyensúlyozott életük van(ha van), nem kell elnyomni a szexualitásukat,mint a papoknak, így nem válnak lelki nyomorékokká-gyerekmolesztálókká, mint sok egyházi ember...

De a sok idióta, beszűkült gondolkodású ember mindig azokat bántja, akik eltérnek az általuk normálisnak nevezett életmódtól...ezaz,légy birka, hallgass a többség hülyeségeire, és kövesd a csordát, gratulálok :)

Még mielőtt kapnám az ívet, képzeljétek, hetero kapcsolatban élek,és nem vonzódom a nők iránt, tehát, nem "hazabeszélek", csak normális a gondolkodásmódom.

28. Derya (válaszként erre: 27. - Muraja)
2011. okt. 6. 11:30

na, hát te ezt meg honnan tudod? :-D

nem ítélek el senkit, mindeki úgy él, ahogyan akar, de nem tartom helyesnek azt, hogy egynemű párnak saját "közös" gyereke legyen.

elmondtam azt is, hogy miért.

Az utolsó mondatodat nem tudom értelmezni, de örülök, hogy rájöttél, hogy törökül van... :-)

27. Muraja (válaszként erre: 26. - Derya)
2011. okt. 6. 11:27

Tudom hogy te elitelsz mindent ami a homoval van kapcsolatban tehat nincs mitt tovab veled vitatni.

Latom hogy törökul irtal a naplotban , Nassaum ?

26. Derya (válaszként erre: 25. - Muraja)
2011. okt. 6. 11:24
el tudod olvasni a fórum címét?
25. Muraja (válaszként erre: 22. - Derya)
2011. okt. 6. 11:22
Egyaltalan nem az egybe tartozik , plane a hazassagban stabilok .
24. Derya (válaszként erre: 21. - Bcicus)
2011. okt. 6. 11:22
nem ez a kérdés, hanem a gyerekvállalás.
23. Muraja
2011. okt. 6. 11:21

Igen sok több orszagban Norvegia hala Istennek !

Nem szabad szuklatonak lenni , es sem itelkezni egymas felett de inkab respektalni , megerteni a kulömbsegeket.

Mert igazan akkor szep az elet ha a gondokozasunk szbad!

22. Derya (válaszként erre: 20. - Muraja)
2011. okt. 6. 11:21

kicsit nem kanyarodtál el a témától?

nem a homoszexualitás a téma, hanem az, hogy homoszexuálisként mi van a gyerekvállalással...

és neked miért ilyen csaúnya a helyesírásod, ha nem haragszol a kérdésért? Nem Magyarországon élsz?

21. Bcicus
2011. okt. 6. 11:19
Németországban is lehet házasodniuk.
20. Muraja (válaszként erre: 17. - Derya)
2011. okt. 6. 11:16

USA , Holandia , Dania , Svedorszag es több hasonlo hol nincs a Vatikanak nagy beszolasa ! Söt lassan a Chehek is hoza csatlakoznak mivel ott mar regisztralt partnerok lehetnek.

Es miert lenne ez anyira rossz? milyert faj ez sok embernek ? vagy ne tan irigyseg hogy halahol meg is lehet szabadon elni ?

Ugyanugy van M.o . is sok ember ki homosexualis es sajnos nagyon sulyos a helyzetuk mivel nagyon elvannak nyomva a individualis szabadsagukban.

Sajnos a komunista rendszer kicserelödöt valami meg rosszabra az meg a Vatikani polipnak a csapjai.

19. Derya (válaszként erre: 18. - Zebracsikó)
2011. okt. 6. 11:13

háááááát donor spermát csak akkor kaphatna, ha előadja, hogy egyedülálló, de gyereket akar és már közel lenne a 35-40. évéhez....

legalábbis Magyarországon....

igen, ezt én is említettem, csak nem ilyen direkt módon.

szóval ez erkölcsi kérdéseket is felvet már rögtön a legelején....

18. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Picileány23)
2011. okt. 6. 11:11
Hogy akarod kivitelezni? Valamelyikőtök teherbe esik egy pasitól (a hagyományos módszerrel) vagy spermabanktól szeretnétek anyagot?
17. Derya (válaszként erre: 7. - Muraja)
2011. okt. 6. 11:04

már bocs, de melyek ezek a sok ország?

lehet, hogy nagyon elmaradott vagyok, hogy erről még nem hallottam......

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook