Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekurológust tudnátok ajánlani Szegeden? fórum

Gyermekurológust tudnátok ajánlani Szegeden? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 26. 08:25
Nálunk is mondják, húzogatni kell amíg enged. És nálunk is megszokott eljárás hogy a doki felrántja valamelyik státuszvizsgálaton. Én még eddig nem engedtem. A gyereket semmiben nem akadályozza, most pár hónapja (már 5 éves) egy részen elkezdett felválni. Minden este megmozgatjuk, megmossuk. És bízunk benne hogy nem lesz gond, szépen kialakul majd.
10. Zebra25 (válaszként erre: 9. - C3b5778d88)
2013. febr. 25. 22:03
Köszönöm szépen. Be fogom szerezni ezt a krémet. Igazság szerint felénk ez az eljárás úgymond, hogy húzogatni kell a bőrt. Védőnők és gyermekorvosok is ezt mondják és csinálják sajnos.
9. c3b5778d88 (válaszként erre: 8. - Zebra25)
2013. febr. 25. 21:24
Addig is míg sikerül eljutnotok orvoshoz, próbáld ki a tetrán kenőcsöt. Kend be a bőr alatt is. Naponta kétszer kenheted. Nálunk fütyire kifejezetten ezt ajánlják gyulladás esetén. Recept nélkül kapható. Kamillázni is szokták, de az nektek lehet hogy kevés lesz most. Kegyetlen a gyermekorvosotok, pont az ilyen durva beavatkozásokból lehet később a valódi fitymaszűkület.
8. Zebra25 (válaszként erre: 6. - C3b5778d88)
2013. febr. 25. 18:38

Már 2 hete kenjük betadinnal, meg antibiotikumost krémmel se semmi javulás. Igazából nem is a letapadás miatt aggódom, hanem, hogy csúnyán be van gyulladva és be is van repedve:(

Most azt mondja a védőnénink, hogy vigyük el a helyi felnőtt urológushoz.

7. laurka85 (válaszként erre: 4. - Zebra25)
2013. febr. 25. 16:37
Szerintem időpontot kell kérni.
2013. febr. 25. 12:58
Én lehet hogy rosszul gondolom, de 14 hónaposan szerintem nem gond ha le van tapadva. Majd az idő megoldja. Én még mindig nem engedtem felrántani a fiamnak, magától is szépen alakul. Ha begyullad egy kicsit, mert ez a spontán felválás velejárója is, tetrán kenőccsel kenjük pár napig, az szépen helyreteszi. Jobbulást a kisfiadnak!
2013. febr. 25. 12:55

Mi Pécsre mentünk, beutalónk nem volt, de időpontot kellett kérni. Szerintem másutt is ez lehet a menet.

Jobbulást.

2013. febr. 25. 12:29

Oda, hogy jutok be?

Nem vagyok ottani lakos sajnos. csak úgy oda megyek? vagy kell kérni időpontot? beutaló kell?

3. laurka85 (válaszként erre: 2. - Zebra25)
2013. febr. 25. 12:27
Menj el vele a gyerekklinikára a gyereksebészetre. Ott bárki jó. Szegények :(
2013. febr. 25. 12:24

Sziasztok

14 hónapos kisfiamnak le van tapadva a bőr a kukacán. Már próbálta az orvosunk felhúzni a bőrt, de elég csúnyán néz ki. Be van gyulladva és hiába kenegedet a felírt kenőccsel, nem javul. Nagyon aggódom érte és szeretném el vinni egy olyan orvoshoz akinek ez a szakterülete. Szegeden ismertek kiváló gyermekurológust?

2013. febr. 25. 12:22
Gyermekurológust tudnátok ajánlani Szegeden?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook