Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekorvos Győrben? fórum

Gyermekorvos Győrben? (beszélgetős fórum)


8. mkriszti81 (válaszként erre: 6. - Tartcherry)
2011. aug. 29. 15:58
nagyon köszi neked is :)
7. mkriszti81 (válaszként erre: 4. - Mira81)
2011. aug. 29. 15:57
köszönöm, priviben várom :D
2011. aug. 29. 15:55

itt a rendelő elérhetősége: az asszisztense Brigi, volt osztálytársam anyukája, ő is nagyon aranyos, mostanában lett unokája :)

[link]

2011. aug. 29. 15:54
Én a legnyugodtabb szívvel ajánlom a volt gyerekorvosomat, aki most már mindkét keresztgyerkőcöm gyerekorvosa is! Dr. Szilágyi Ildikó, Marcalváros 1-en rendel, lelkiismeretes, alapos és nagyon odafigyel mindenkire! Én még 19 évesen is nála csináltattam kivizsgálást, mert a felnőtt orvosom elég gondatlan.. És a mai napig kérdezi tesómat (a keresztgyerkőceim anyukáját), hogy mi van velem, név szerint tudja az összes betegét, szóval én mindenképpen ajánlanám! És ami nekem fontos, hogy nem a lórúgás antibiotikumokhoz nyúl ha nem muszáj, hanem nagyon sok gyógynövényes gyógymódot ajánl!
2011. aug. 29. 11:56

Szia!

Sajnos nem tudom azt írni Neked, hogy nyugodt szívvel ajánlanám a körzeti gyerekdokinkat. A kisfiamnál semmit se vett komolyan és mind a mai napig hülyének néz, ha fel merek tenni a tancsáadásnak nevezett 5 percben egy kérdést...Ha szeretnéd, priviben megírom a nevét, hogy na őt aztán soha nem válaszd!

Én a kórházban találkoztam egy nagyon lelkiismeretes doktornővel, csak ő ha jól tudom, Győr mellett rendel valahol. Szigeti Éva doktornő, gyermekorvos, neonatológus. Nagyon aranyos, kedves és lelkiismeretes, teljesen véletlenül futottam össze vele egy vizsgálaton a Gézengúz Alapítványban és másnapra küldött postán egy receptet a kisfiamnak, amit a mi dokink nem akart felírni.

A többi doki, akinél voltunk, maszekban rendel, tehát fizetős. Sajnálom, hogy nem tudtam sokat segíteni, azért megkérdezem az ismerőseimet, hátha van valakinek jó véleménye az orvosukról.

2011. aug. 28. 15:30

na senki győri anyuka, aki ajánlaná a saját orvosát????


please!

2011. aug. 22. 11:10

ha nem akartok itt nyíltan, akkor priviben is jöhetnek a válaszok!


nagyon megköszönném! 3,5 hós babámnak kellene másik doki

2011. aug. 22. 10:36

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani lelkiismeretes győri gyermekorvost, lehetőleg Adyvárosban, vagy a környékén?

Váltani szeretnénk, de sajnos nem ismerem egyiküket sem.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook