Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermekmolesztálás lehet a háttérben? Szerintetek? Segítséget, tanácsokat kérnék! fórum

Gyermekmolesztálás lehet a háttérben? Szerintetek? Segítséget, tanácsokat kérnék! (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. tavasz007 (válaszként erre: 16. - Tavasz007)
2013. jan. 8. 13:44

ja, bocs, másik kislány! :)

mondjuk akkor "oda" ne nyúljon, ha szabad kérni!

16. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Lauri10)
2013. jan. 8. 13:42
erre figyelj, én is belekeveredtem egy hasonló helyzetbe, igaz 9 évesen, nem hiszem, hogy jó hatással volt rám! 11 évesen simán van már merevedése, és mindenre rá tudja venni a kislányt, mivel az felnéz rá, mert idősebb és szeretere vágyik!
15. Szilvita (válaszként erre: 10. - Psycheee)
2013. jan. 8. 13:36
Nem biztos hogy negatív érzéseket kelt benne. Nekem van ismerősöm, akinek a jóval idősebb bátyjával volt afférja 6 éves korától évekig. Igazából tininek jött rá, hogy mit is csináltak, addig csak jó játék volt, mert titkos, és mert élvezte! szó szerint! Senki soha nem tudta a családban....
14. b81fcd1219 (válaszként erre: 9. - Lauri10)
2013. jan. 8. 13:34

12 évesen miért kéne ezt megítélnie?Ennyi idősen mi még nagyban ismerkedtünk a nemiséggel.Ő is ezt teszi.Ülj le vele és mondd el neki,hogy ő ehhez még kicsi a te gyereked meg még kisebb.Magyarázd el neki,hogy ez nem okés azt cső.De ne fújd már fel.


Ha molesztálnák,akkor gázosabb lenne a gyerek,mind az iskolában,mind a magánéletben.Úgyhogy ne nézz annyi tv-t!

13. bd55e3f068 (válaszként erre: 12. - Lauri10)
2013. jan. 8. 13:32
Miért tartod valószínűbbnek, hogy a pasi a ludas és nem puszán a kíváncsiság, utánzás, próbálgatás?
2013. jan. 8. 13:29
olvastam egy gyermekpszichológus weboldalán, h nem biztos, h megtörheti mert azt hiszik az is normális.
11. bd55e3f068 (válaszként erre: 7. - Adb20ce52a)
2013. jan. 8. 13:27
Bennem is rögtön az merült fel, hogy miközben újságban, TV-ben, neten vagy épp otthon (gyakorlatilag bárhol) láthatott ilyesmit, mégis rögtön a nem szimpatikus új pasi lett kipécézve.
2013. jan. 8. 13:26
A molesztálás biztos, hogy negatív érzéseket keltene benne, kizártnak tartom, hogy meg akarná ismételni.
2013. jan. 8. 13:19
Köszönöm az eddigi válaszotokat. A kislányt régóta ismerem. Értelmes, aranyos következetesen godolkodó. Iskolában is kitünően teljesít. Nekem az a furcsa, h én azt gondoltam, h ö neki már ezt meg kellene itélnie, h helyese vagy sem. Most lesz 12 pár nap múlva. Volt neki kb 2 éve egy afférja a családban a nevelőapával de nem részletezte. Emiatt is gyanakodom.
8. ozike0501 (válaszként erre: 1. - Lauri10)
2013. jan. 8. 13:16

Beszélj az anyjával.

Vagy ha úgy látod, akkor tiltsd el a kislánytól!

2013. jan. 8. 13:13

Szerintem sem súlyos a dolog. A molesztált kislány szerintem inkább visszahúzódó...


Sokkal inkább arról van szó, hogy egy 11 éves kislány már elkezd serdülni és tombolnak a hormonok benne.


Hogy honnan vesz ilyeneket? Tv-ből? De vennie se kell nagyon... oda nyúl, ahol neki bizsereg. Már egy 4-5 éves kislány is oda nyúlkál magának... érzik, hogy az jó (vagy nem jó). A 11 éves már nagyon is tudja miről van szó. 11 éves korra már az első felvilágosító óra is megvolt az iskolában.


Én kb fél éve kaptam rajta a most 5 éves kislányomat, hogy a barátnőjével, aki szintén 5 éves, egymás nemi szervét nézegették zseblámpával (mert a barátnője és a nővére aki 7 éves, ilyet szoktak játszani...)


Nem lehet, hogy kivetítesz a nem szimpatikus férfira?

6. era06 (válaszként erre: 1. - Lauri10)
2013. jan. 8. 13:11
Előfordulhat, hogy molesztálják. Vagy pedig rajta kapta a szülőket. Szólni kell az anyukának. Csak az a kérdés ki fontosabb neki, a gyereke, vagy egy farok. Sokszor tisztában van anyuka , hogy van valami a "csúnya " dolog a háttérben , csak nem akarja elveszteni a betevő 20 centit
2013. jan. 8. 13:10
A helyedben "úgy mellesleg" megemlíteném az anyjának a történteket, és ha máskor is előfordul, akkor lépnék "nagyobbat". Persze ez attól is függ, mennyire szoros a kapcsolatod velük - de azt el kell mondanod, hogy ez téged megdöbbentett és zavar. Sok sikert!
4. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Lauri10)
2013. jan. 8. 13:09
valószínű hogy látta anyucit meg az új párját "játszani" ártalmatlan ugyan de el kell(ene) magyarázni hogy ilyet a gyerekek nem játszhatnak
3. szafaripók (válaszként erre: 1. - Lauri10)
2013. jan. 8. 13:09

Lehet, hogy csak meglátta anyuékat, hogy mit csinálnak, és amikor rákérdezett, anyu annyit mondtak, hogy szerelmeset játszottak.

Ha egy gyereket, főleg kislányt molesztálnak, szerintem nem arra sarkallja, hogy ő is fogdosson másokat, sokkal inkább bezárkózik.

2. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Lauri10)
2013. jan. 8. 13:07
Szerintem valószínűbb, hogy film(ek)ben láttak szerelmes párokat.
2013. jan. 8. 13:04
Sziasztok! Kislányom 6 éves. Van neki egy játszótársa aki szintén kislány 11 éves. A múltkor rajta kaptam őket, amint a kislányomon rajta feküdt. Nem hagyott nyugodni a dolog így aznap este kifaggatam a kislányomat. Elmondása szerint szerelmeset játszanak és a nagyobbik kislány kezdeményezett. Csókolózótt vele, fogdosta a nemi szervét is és a cicijét. Szerintem ez nem normális. Az a gyanúm, h a nagyobbik kislánnnal nem kizárt, h történhetett vmi ami befolyaásolhatja őt ilyen tettre. Ismerem az anyukáját pár éve új párja is van. Aki számunkra sohasem volt szimpatikus, de lehet olyan környezetbe került a kislány ahol ezt veszi valahonnan. Én kivizsgáltatnám az ügyet az anya helyében. Szerintetek? Válaszotokat előre is köszönöm
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook