Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermekkorom története fórum

Gyermekkorom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyermekkorom története

1 2
2011. dec. 28. 10:28
Az élet kárpótol mindenért :) Nagyon sok boldogságot kívánok!
2011. dec. 28. 10:28

Szomorú, tragikus gyerekkor, amit nehéz feldolgozni, de látom sikerült tovább lépni és tanulságul szolgálhat, hogy ilyen életformát nem kialakítani, hanem egy tartalmasabbat, szebbet.

Sok sikert és szebb felnőttkort.

2011. dec. 28. 10:15

Hú, ezt végigolvasni... és belegondolni... Szörnyű. Sajnos nagyon sok olyan anya van, akinek megadatott több gyermek is, de egyetlen eggyel sem törődik és nélküle nőnek fel a gyerekek. Istenem milyen gyerekkor az, ahol anya, szerető család nélkül kell felnőni. Rémes. Sajnálom, hogy ezen mind keresztül kellett menned és a sok csalódás, ami ért közben... Az, hogy most már nem haragszotok édesanyádra, szép dolog, de én inkább tán szóba sem állnék vele soha többé.

Kívánok Neked minden jót a továbbiakban!

2011. dec. 28. 10:11
22 éve korodra sok mindenen keresztulmentél :-( Kívánom, hogy ezután már csak ennél sokkal,de sokkal jobb dolgok torténjenek Veletek! Nagyon szépek vagytok a pucúroddal :-)
2011. dec. 28. 09:56

Szia!


Nem volt egyszerű gyerekkorod és biztos jól is esett kiírni magadból a múltat.

Én csak gratulálni tudok neked és gyönyörű vagy a képen a kisfiaddal.

Sok sikert kívánok neked és minden elképzelhető jót neked és a babócádnak 2012-re.

2011. dec. 28. 09:32
Írtam már cikket, és gondolkoztam, hogy ezt a cikket megírjam, vagy inkább ne, úgy döntöttem megírom.
Egy szép nyári napon születtem, állítólag nem voltam szép baba, sőt, kifejezetten csúnya.
3. babaként érkeztem.

Ugrás a teljes írásra: Gyermekkorom története
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook