Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermeki figyelemfelkeltés agresszióval fórum

Gyermeki figyelemfelkeltés agresszióval (beszélgetős fórum)


13. kittl (válaszként erre: 11. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 4. 20:51

A fiam viselkedesenek semmi köze a nevelesnek, erre mar rajöttem. Van meg egy kisfiam, es öt is mi neveljük megsem ilyen !!!!

Akkor most hogy van ez ?

Az egyiket megneveltük a masikat nem ?

12. 93ed0a16d5 (válaszként erre: 11. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 4. 19:46

Neked van családod?

Egy: a szülők dolgoznak!

Kettő: vajon az oviban miét nem reklamáltak a gyerek viselkedése miatt.

Három: hétégén s szünetben a gyerekek másképpen viselkednek.

Négy: nagyon sok elsőssel gond van, tehát nem egyedi gond.

Akkor mégis csak a rendszerben van a bibi.

2013. okt. 4. 10:05

Birom, hogy az eveken at meg nem nevelt gyermeket a pedagogus "hozza helyre", es o az alkalmatlan, a meg nem felelo szakember a palyan...

Talan a szuloknek kellett volna az elmult ido alatt kicsit jobban a fioka kormere nezni...

Megis, mit csinaltak 3-4 evig?? Sakkoztak??

2013. okt. 3. 22:28
Bírom az ilyen szülõi hozzáállást. Mi az, hogy kiteszik a gyereket a suliból. Persze ezek a gyerekek a szüleikrõl vesznek példát és lehet, bántják, kiközösítik az átlagtól eltérõ kisfiút, ezzel tovább rontva a helyzetét.
9. Krisz42 (válaszként erre: 8. - 93ed0a16d5)
2013. okt. 3. 21:27
Én is ezt javasoltam.Nálunk nagyfiam két alsós tanítónője fantasztikus volt.Olyan osztályt neveltek belőlük 5.-re,h minden tanàr irigykedett az új ofőjükre,holott elsőben a tornatanár-ffi-azt mondta,ilyen rossz osztály legalább 10éve nem volt.Viszont a következő elsősök szülei kitalálták,h az egyik tanárnőnek rekedt a hangja és idős,ezért a gyerekeik megijednek tőle,ő ne tanïtsa őket.Szegénynek 4év volt hátra a nyugdíjig,egy szuper tanár volt és mehetett napközis tanárnak.Ennyit a szülőkről,egyébként az iskolában a tanár a felelős a rendért,nem igaz,h egy gyerekkel nem bír,mindenképpen keress másik iskolát.A szülők is túlozhatnak néha.Nekem fiam teljesen jól elvan az oviban mindenkivel,viszont egy ovitársnője,akinek jóban vok az anyukájával,simán kikészíti.Cukkolja,ha fiam nem azt csinâlja,amit ő akar,akkor megy utána és mondja neki,h akkor nam lesz a barátja,ha fiam elvonul,h akkor külön játszik,akkor utána megy és direkt odarohan elé,elfoglalja azt a játékot,amin játszani akart és még cukkolja is-ezeket játszòtéren-,volt,h közértbe akart menni és a fiam nyakára járt,nyaggatta,h jöjjön oda hozzâm és szòljon,h menjünk közértbe,mert akkor ők is mennek biztos.Persze a fiam a játszòtéren akart játszani,de ő ott erőszakoskodott.Akkor a fiam odajött,aztán mondta is,h ő nem akar,csak nem hagyja.Volt,h addig ment utána és piszkâlta,amíg a fiam ellökte,mert nem hagyta békén.Na akkor a fiam lett a rossz.Utána direkt nem mentünk velük játszótérre,anyuka pedig panadzkodott,h nem érti,a lânya a két kisebb testvérét piszkálja,cukkolja.Szóval nem mindig az a hibás,akire ráfogják,bár a fiadat biztos nem cukkolja mindenki,de a tanár simán tehetne ellene.
2013. okt. 3. 20:49

kittl!

Foci, uszás.

Amugy meg az a kérdés mi volt az ovodában? Nem ugyanaz a közösségben van most?

Nálunk a mostani elsősök közös erővel szét szedték az illemhelységet darabokra. S ráadásul harap egy némelyik. Sőt az egyik nem szobatiszta.

Amugy meg a szülők sem tisztelik a tanárokat,mindenbe bele okoskodnak, versenyeztetik a gyerekeket, ki az okosabb.

Szóval második sokkal könnyebb, megszokják a környezetet, társaikkal jobban elnézőek .

Nagyon sok szülőt ismerek aki inkább átiratja másik iskolába gyermekét, ahol az osztálytársak, tanárok megértőbbek.

Hozzá teszem senki ne sértődjön meg, hiszen mindig vannak kivételek, szóval aki nem inge ne vegye magára :-)

7. kittl (válaszként erre: 6. - Fannyi nyuszi)
2013. okt. 3. 20:41
az iskola azt javasolja hogy vigyem tovabbra is terapiara es beszeljek a feldühödött szülökkel, hogy ne nekik tanaroknak panaszkodjanak.
2013. okt. 3. 20:23

jo ötlet a sport!

Lehet hogy a gyerek unatkozik es azèrt viselkedik ìgy!Nem èrtem a tanárt sem hogy mièrt nem ad plusz feladatokat a gyerekednek?

Nem tehetik ki a sulibòl! Beszèlnèk a tanìtòknak erről vagy az iskola igazgatònak!

5. kittl (válaszként erre: 4. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 3. 19:51
megprobalhatom
2013. okt. 3. 19:44
onvedelmi sportra beiratni, ahol tanul onfegyelmet??
2013. okt. 3. 19:42
en megkövetelem a rendet itthon, de nem fenyitem testileg a gyereket. A kisebbik fiam teljesen mas, vele nincsennek gondok
2. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Kittl)
2013. okt. 3. 19:36
Hiába fognak össze,a gyerekedet nem tudják eltávolítani,de persze gondolom nagyon rossz lehet így iskolába járatni.Egyébként tanár is hibás lehet,mert lehet fegyelmezni,pl.külön ülteti,szünetekben maga mellett tartja,mikor a többiek kinn rohangálnak,akkor rájön,h ha normálisan viselkedik,akkor lehet csak a többiekkel,akkor nem a tanár mellett kell unatkoznia.Szomorú,h a pedagógusok is ennyire képtelenek fegyelmezni.Nekünk oviban volt egy ilyen gyerek,ovónő nagyon jól kezelte,pefig ott az otthoni veréseket akarta kompenzâlni a társain.Lehet,h keresned kellene egy hozzáértőbb pedagogust,másik iskolát,osztályt.
2013. okt. 3. 19:20

Tanacstalan vagyok.

Gyermekem most 7 eves es elsös a suliban.

Allandoan panasz van ra viselkedese miatt. Durva, figyelmetlen, allandoan zavarja es veri a tarsait.

Tanulmanyi eredmenyere nincs panasz, 94 % os felmeröt irt, de viselkedese felhaborito.

Tanarnö beleirta az üzenöfüzetbe hogy a szülök ällandoan neki panaszkodnak, es hogy mar elege van.

A gond mar 2 eves koraban feltünnt, durva es szeles motorikaja (mozgasa) miatt. 2-3 even keresztül irisz terapiara jartunk minden heten, velemenyem szerint nem sok eredmennyel.

Pszichologiai tesztek sorozata következett ahol nem talaltak pontos valaszt, mert ha hiperaktiv lenne akkor az a tanulmanyi eredmenyen is meglätszana de semmi.

Itthon egy alom gyerek, segit a haztartasban, szobjat rendbe teszi kisöccsehez jo a viszonya, de amint közössegbe kerül mint aki megbolondult !!! Felpörög, es allandoan az a cel, hogyan keltsük fel a figyelmet magunkra. Ö akar a fönök lenni, neki senki se parancsoljon, ö viszont igazsagoszto szeretne lenni.

Ha raszolnak ugy tünik eszreveszi magat, de 5 perc Sem telik el minden kezdödik elöröl.

Mar nem tudom mit mondjak a szülöknek, annyira szegyenlem magam kisfiam viselkedese miatt.

Az egyik anyuka megfenyegetett hogy össze fognak fogni es kervenyezik gyermekem eltavolitasat az iskolabol. Szuomoru es tanacstalan vagyok. Jövöheten persze megint pszichologusnal ülünk ki tudja hanyadiknal es valahogy nem valtozik semmi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook