Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyermekfelügyelet fórum

Gyermekfelügyelet (beszélgetős fórum)


2012. dec. 5. 10:18

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni tőletek, aktívan sportoltam, évekig,ami heti 3 alkalmat jelentett, ezt egy fél éve hagytam abba kb, és most nagyon elkezdtek fájni a térdeim, azonban ez annyira így van, hogy a sportoláshoz való visszatérés már eszembe se jut. Gondoltam a Jógára, de nem tudom, hogy azt milyen formában vagy milyen fajtát próbáljak ki? Valaki szokott jógázni? Mi alapján kell stúdiót keresni?

2012. nov. 6. 15:43

Úgy látom meghalt a buli !! Minden esetre mindenkinek köszönöm a hasznos hozzászólásokat

:-)

2012. nov. 6. 15:24

Most körülnéztem a neten, és talán csinálunk együtt ajtódíszt, egész jók vannak , és a leányzónak csak tépkednie meg összegyúrnia kellene a krepp papírt, ezt biztosan élvezné, mi meg anyukával ragasztanánk.

Elég sok jó ötletet lehet meríteni innen-onnan a netről is főleg így, hogy ősz van és nemsokára karácsony.

2012. nov. 6. 15:19

Hát sok mindent lehet-lehetne játszani.

kézműves dolog is jó,lehet mondókázni,énekelni,bújócskázn,i kockázni forma bedobózni. kúszni,mászni lehet felszerelni hintát is.stb.

de ez gyerek és kor függő:-D

2012. nov. 6. 14:45

Ez igazán jó hír, mindenképpen megosztom ezeket a dolgokat a barátnőmmel is és igyekszem elcsábítani a Mojába. Meg uszodába is, ha ott is van gyermekfelügyelet, gondolom itt a 2. kerület környékén is lehet még ilyet találni.

Általában játszótérre megyünk együtt és ennyi volt eddig a közös program, de rossz időben sajnos az is kiesik. Tényleg ti mit csináltok otthon a gyerekekkel ha rossz az idő? Kézműveskedés ilyesmi?

11. Sanka02 (válaszként erre: 10. - Hesztii)
2012. nov. 6. 14:38
A fiam most 4,5 éves. Így már többel volt dolgunk. Az első egy gimis lány volt, őt ismertem.Ők elköltöztek. A 2. egy idősebb hölgy volt, őt újságból kerestem, a fiam őt is szerette, csak nekem hetente 1szer volt rá szükségem, neki ez kevés volt. Visszamondta. Most megint egy gimis lány hozza haza az oviból, ha nem vagyok itthon, őt ismerősök ajánlották. A gyereknek nagyon tetszik, végig játszanak, és azt amit ő akar. Már várja mikor megy érte a lány.
2012. nov. 6. 14:33

Köszi a sok jó tanácsot, most ki is néztem egy jógastúdiót itt a közelben Moja a neve és nekem szimpatikusnak tűnik, szerintem elég gyerekbarát lehet. Bea valószínűleg igazad van abban, hogy most más dolog fontosabb számára... mint mondjuk a régi csapat :-), csak néha úgy érzem, hogy túlzottan is félti a kicsit, persze lehet , hogy csak féltékeny vagyok :-). Apuka külföldön dolgozik sajnos.

Sanka neked volt már ezek szerint több pesztrával is dolgod? Ismerősök ajánlották?

2012. nov. 6. 14:26
Én már ennyi idősen hagytam másra a gyereket, mivel suliba jártam. Fiatal lányt kerestem, és először mikor megismerkedtünk vele együtt voltunk egy ideig a fiammal, itthon. Idegen környezetbe nem adnám. Bár a fiam könnyen barátkozik. Meg vagyok elégedve az ilyen pesztrákkal, gond még nem volt.
2012. nov. 6. 14:22

Hát nem tudom én sem szivesen hagyom a gyermekem másra sőt egy kezemen meg tudom számolni mikor hagytam pár órára "egyedül" másra.

Hidd el a barátnődnek most sokkal fontosabb a gyermeke ezt valamennyire érezhetted is.

Ha találkozni akartok érdemes olyan helyre menni,beülni ahová gyerekek is mehetnek.Pl.játszóház,olyan hely ahol lekötik a kicsiket van gyerek felügyelet.

pl.több fürdő helynek van felügyeleti része a kisgyerek ellátszik ti meg jót beszélgettek úsztok...így mégsem hagyja ott senkire teljesen.


Apuka hol van?Ő nem tud rá vigyázni néhány órát míg ti elmentek valamerre?

Mi egyszer hagytuk ott anyósnál mert ott aludtunk és amikor elaludt elmentünk moziba.Nagyon jó volt.

A gyerek nem kifogás ha az anyuka tényleg akarna menni az biza menne...

2012. nov. 6. 13:49
Igen teljesen , igazad van azt hiszem. Az is igaz, hogy hamar tudtára adja bárkinek, ha nem szimpatikus neki. :-). Most találtam Nagybabás jógát is. Nem is tudtam, hogy létezik. Volt már valaki esetleg ilyenen?
6. julianusyze (válaszként erre: 5. - Hesztii)
2012. nov. 6. 13:38
Hát szerintem a 2 éves nem olyan pici,hogy ne lehetne valakire rábizni!Lényeg hogy gyerköcnek is szimpatikus legyen.Hisz 1 év múlva már óvodás lesz!
2012. nov. 6. 13:13
2 éves a kislány, és hát leginkább olyasmit, hogy régen jártunk együtt edzésekre, edzőterembe, barátokkal találkozni stb... de most nem meri rábízni senkire se.Rokonok nem jöhetnek szóba sajnos. Ti hagytátok már rá valaki idegenre a gyerkőcöt? Persze én meg nem merem mondani neki, hogy nyugodtan otthagyhatja egy gyermekfelügyelőnél amíg mi mondjuk jógázunk, mert mi van ha mégis valami gond lenne.
4. 7dfc648351 (válaszként erre: 1. - Hesztii)
2012. nov. 6. 12:14
Milyen idő a pici? Milyen programokat nem tudtok csinálni miatta?
2012. nov. 6. 11:54
semmi rossz nincs benne :) mennyi idős a pici?
2012. nov. 6. 11:51
Szervezzetek olyat,ahol ott lehet a kicsi is!!!Én tuti nagy buli people voltam,8 éves a fiam ,és csak és kizárólag olyan programot szervezünk ahová vihetjük..Buli alkalmakor havonta 1,meg anyósom szívesen vigyáz rá,amikor kifújjuk a gőzt apjával:-)
2012. nov. 6. 11:47

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni tőletek, már ha valaki kapható erre a témára, hogy nekem ugyan nincsen gyermekem, bár nagyon szeretnék,viszont az egyik barátnőmnek van egy kisbabája és én meg is értem, hogy nem szívesen bízza rá idegenekre, a kicsit, de így sajnos semmi olyan programot nem tudunk szervezni magunknak, főleg ő ahol nincs ott a kicsi. Mit gondoltok a gyermekfelügyeletről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook