Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekem elsö, felsö fogain megjelent egy barnas csik ami kidomborodik, es nem jön le. Mi lehet ez? fórum

Gyermekem elsö, felsö fogain megjelent egy barnas csik ami kidomborodik, es nem jön le. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 10. 13:14
A fog megsértett egy eret, alvadt vér. Ami majd ha áttört a fog, felszívódik. Mi is jártunk így kisfiammal.
8. gabcsi8080 (válaszként erre: 7. - Anyuci74)
2008. ápr. 6. 14:39

Dehogy lesz fekete!!!!!!!!

Csak vidd el dokihoz, olyan egyszerűen és gyorsan megoldja, hogy nem is gondolnád.

Kár ezen aggódnod, főleg rémálmot csinálni belőle.

2008. ápr. 6. 14:18
Remalmom, hogy a gyerekemnek fekete lesz a foga!
6. gabcsi8080 (válaszként erre: 5. - Anyuci74)
2008. ápr. 6. 11:34
Persze, ha a darabos kaja beleül a folyékony méginkább.sőt ha lesz egy fájdalommentes tapasztalata később nem lesz gond a fogdokihoz járás.
2008. ápr. 6. 11:27
Hat valoszinu az lesz hogy elmegyunk fogdokihoz vele, csak gondolkozom hogy mitöl lehet. Az igaz , hogy a fogmosos egy remalom, nem akar fogat mosni. Ejszaka tapszert iszik, attol is lehet esetleg, hogy all a szajaban a kaja? Vagy ilyesmi?
4. gabcsi8080 (válaszként erre: 3. - Anyuci74)
2008. ápr. 6. 11:22

Akár egy eséstől is elrepedhet, szerintem vidd el fogorvoshoz nekem 10 perc alatt kész volt vele.

Főleg ha kicsi a gyermek, mert ha csúfolják vele az nagyon rosszul fog neki esni és elfelejt majd mosolyogni.

2008. ápr. 6. 11:19
De ez vegeig halad az elsö 4 fogon visszintesen. Akkor is az lehet? Olyannak tunik mintha vizkö lenne vagy mi!?
2008. ápr. 6. 11:16

Nekem is volt ilyen.A fogorvosom azt mondta, hogy egy repedés (árok) amibe beleült az étel és elszíneződik egy idő után.

Ha elviszed fogorvoshoz akkor lepolírozza kitisztítja és tesz egy pici tömést.

Abszolút fájdalommentes!!!

2008. ápr. 6. 11:12
Gyermekem elsö, felsö fogain megjelent egy barnas csik ami kidomborodik, es nem jön le. Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook