Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermeked szobájában milyen bútorok találhatóak? fórum

Gyermeked szobájában milyen bútorok találhatóak? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 30. 21:55
Kisfiam 28 hónapos. Fehér sima függöny, középbarna laminált parketta verdás középszőnyeggel, narancssárga fal, fehér ágy narancsos-macis kárpittal, fehér bútor kék szegéllyel, állatfigurákkal, és egy fotel ágy, szintén narancsos színben
11. c95c921ae7 (válaszként erre: 10. - C95c921ae7)
2009. jún. 30. 19:42
Ja és Lucánál fehér íróasztal, mert iskolába megy:-)
2009. jún. 30. 19:40

A fiam 3 éves, kék bogárkás tapéta, ugyanilyen függöny, fenyő polcos szekrény és galériás ágy(nem magas, csak lehet alatta játszani. A földön tölgyfa svédpadló és egy kisebb sárkányos kék szőnyeg.(és kék radiátor:)

A lány 6 éves. A szekrényei fehérek, tapéta rózsaszín fehér, padló ua, csak rózsamintás szőnyeg. Kovácsoltvas(utánzat ágy)(rózsaszín radiátor)

9. pemete (válaszként erre: 8. - Pemete)
2009. jún. 30. 19:09

Ja, és 21 hónapos a kislányom.

A függönyes sima fehér mintás, és egyszínű kék a sötétítőfüggöny. Az ajtajára ragasztottam ilyen nyuszis dolgokat, meg azegyik szekrényre virágokat, szivecskéket.

2009. jún. 30. 19:06
Egy szekrénysor, egy rácsoságy (ebben alszik), egy sima fenyő ágy (én azt szeretném, ha már ebben aludna), meg egy rattan fotel. A fal rózsaszín, és lamináltpadló van letéve.
2009. jún. 30. 19:03
Óhhh, igen vannak polcok a falon, és a konektorokban van biztonsági dugasz. ENNYI! :D
2009. jún. 30. 19:02
A fiunk szobája: a fal világoszöld, a szőnyeg sötétkék alapszínen színes minták, a függöny pedig sima középkék muszlin anyag, a kiságya fenyőből van, van még egy fotelágy, ahol szoptatni szoktam, és egy kalwados színű 4 fiókos komód, ahoz veszünk majd még egy szekrényt is. A fotelágy fölé csillagokat festettem, a kiságy fölé egy babát festettem egy barna macival.
2009. jún. 30. 18:57
Jaj, lemaradt a bútoruk. Egy nagy fenyő emeletes ágyuk van, egy tv szekrény tv-vel, egy íróasztal, mert a nagyobbik suliba fog menni. Van még 1-2 bambusz komódjuk és a sarokban az ágy mellett van még egy 4 fiókos komódjuk.
2009. jún. 30. 18:55
A lányaim 3,5 és 6,5 évesek. A szobájukat most fogjuk átfesteni, jelenleg világoskék színű a felragasztott világítós csillagok miatt. Lett még felfestve nekik egy nagy lombos ga Micimackóval és Zsebibabával. Amikor még külön ágyuk volt, az ágyuk fölé festettem nekik egy Holdat csillagokkal, a másik ágy fölé Napot. Most át lesz festve lilára majd, és szárnyaló pónikat készülök nekik festeni, és most már emeletes ágyuk van. A fölső ágyhoz rózsaszínű falvédőt teszünk, alulra zöldet. Függönyt is veszünk újat, most sima citromsárga muszlin van nekik, majd fehér alapon rózsaszínű lepkés lesz nekik. Szőnyeg most kékes színű van nekik, de azt is lecseréljük majd egy rózsaszínes virágosra.
2009. jún. 30. 18:46

mikor a fiam elindult, szukseges volt par biztonsagi dolgot bevezetni a lakasban es atrendezni a polcokat, hogy ne kelljen folyton raszolni. na es azert volt par kiskapu is, hogy ne jusson be vagy ki egy egy ajton. ha van olyan ingatag polc, feltetlen csavarozd a falhoz, de a stabilt felesleges.

nekem most 7,5 eves fiam van. van ket szekreny a szobajaban. meg a regiek, amik ellnekzoleg vannak polcozva. alul nyitott ,es felul ajtos. igy mindenkinek kezre all amire szuksege van :) egy agy termeszetesen, es van mar szamitogepe, es iroasztala. teveje nincs. en sem nezek tevet.

2009. jún. 30. 18:42

Kiváncsi lennék a korra, és a berendezésre.

Pl., hogy a kicsit szobájában a szekrények, álló polcok a falhoz vannak-e erősítve, mennyire babásak, a függöny mesemintás-e? Stb. stb.

Nagyok szobájában van-e tv, számítógép stb.

2009. jún. 30. 18:41
Gyermeked szobájában milyen bútorok találhatóak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook