Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekágyi folyással kapcsolatos kérdés fórum

Gyermekágyi folyással kapcsolatos kérdés (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 4. 12:54

Köszönöm a segítségeteket.

Dóri, az első két fiamnál, max egy hétig volt, és az is belefért a normálisba: gyorsan összehúzodott a méhem, szerencsés dolog. Most így is lassabb a folyamat, hogy mindössze két hétig tart/ott.

Ancsa és Kék:) Közönöm, köszönöm. Megnyugodtam kicsit. Remélem semmi következmény nem lesz:S

2010. jan. 4. 11:24

Szia! Nekem a szülés után 5 nappal volt ugyanez.(csak tenyérnyi)Én azt hittem ott halok meg egyből:-)

Az orvosom megnyugtatott, hogy ez természetes.Pedig inkább undorító volt:-)

Állítólag ez az osszegyűlt alvadt cuccok összessége.Szerintem hívd fel az orvosadat ha nagyon izgulsz.Jó egészséget kívánok!

5. ancsa84 (válaszként erre: 2. - Mikebubu)
2010. jan. 4. 11:23

Én is ugyanígy jártam,nagyon megijedtem,azonnal hívtam a kórházat,azt mondta a telefonban a szülésznő,hogy ez normális,valószínű előtte csökkent a vérzés,és most egyben távozott egy nagyobb darab....nálam így is volt!

És még azt mondta,hogy ha lázas vagy és/vagy fáj a hasad,akkor kell menni a kórházba!

2010. jan. 4. 11:21
Egyébként nagyon édesek a gyerekeid:)
2010. jan. 4. 11:19
2 héttel szülés után már nincs vérzésed? Akkor megkérdezném a dokit...
2010. jan. 4. 11:17
Két héttel a szülés után, tegnap esti tusolás közben egy darabka "valami" esett ki belőlem. Féltenyérnyi, véres, nyákos, undorító, és ijesztő. Semmi egyéb bajom nincs, se láz, se fájdalmak, se vérzés. Gyanúm szerint ez mégsincs rendben. Valaki járt hasonlóan?
2010. jan. 4. 11:15
Gyermekágyi folyással kapcsolatos kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook