Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermek szóbeli alázása fórum

Gyermek szóbeli alázása (beszélgetős fórum)


1 2
2018. febr. 10. 19:25
Az èn lányomat nem csak szóban bántotta kèt fiú hanem fizikálisan is.bármit csináltunk nem használt.ezèrt idèn átkerült másik osztályba ahol jól èrzi magát.szóval sokmindent nem tudsz tenni sajnos.
2018. febr. 10. 19:22

Ha-ha szerinted??

Írtam, az igazgatónak, gondolom majd válaszol.

Hétfőn följelentem a rendőrségen és bemegyek az oktatási hivatalba, hogy vizsgálják ki az ügyet!

De az anyával mit tegyek??

Van aki fölhívná és beolvasna neki, van aki megverné, szóval ???

6. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Gülfem)
2018. febr. 10. 19:11

Én most hirtelen azt hittem, hogy egy óvodába csöppentem.


Ha a helyedben lettem volna, már a legelején azt mondom a gyereknek, hogy: szépen higgadtan mondd meg neki, nem vagy partner az ilyen piszkálódós csúfolódásokban, ne törődj vele, foglalkozz a saját társaságoddal, majd megunja az a lány, ha látja, hogy nem tud bosszantani.

Ehelyett jóvá hagytad, ami csak olaj lett a tűzre.

Talán még mindig nem lenne késő megértetni vele, hogy nem mindig kell felvenni a fonalat, nem lesz attól ő kevesebb.

2018. febr. 10. 19:10

Ha közveszélyes szülők vannak, meg kell tiltani, hogy szülő átlépje az iskola kapuját, várja meg mindenki kint a gyerekét az iskola előtt. Kérni kell az igazgatót, hogy intézkedjen.

Ha nem intéukedik, akkor lépj tovább az Emberi Erőforrások Minisztériumához.

Székhely:Budapest V. kerület, Szalay utca 10-14.

Központi postacím: 1884 Budapest, Pf. 1


Már késő így tenni, de én mindig azt mondtam a gyerekeimnek, a hülyéket hagyják figyelmen kívül, ne akacsonyodjanak le hozzájuk. Ha átnéznek, nem foglalkoznak valakivel, akkor általában tovább lép a kötekedő, mást keres magának.


Te is lealacsonyodtál a szülőin. Kellett volna szólnod, majd hármasban az O,fönökkel megbeszélitek.

2018. febr. 10. 19:10

Ha közveszélyes szülők vannak, meg kell tiltani, hogy szülő átlépje az iskola kapuját, várja meg mindenki kint a gyerekét az iskola előtt. Kérni kell az igazgatót, hogy intézkedjen.

Ha nem intéukedik, akkor lépj tovább az Emberi Erőforrások Minisztériumához.

Székhely:Budapest V. kerület, Szalay utca 10-14.

Központi postacím: 1884 Budapest, Pf. 1


Már késő így tenni, de én mindig azt mondtam a gyerekeimnek, a hülyéket hagyják figyelmen kívül, ne akacsonyodjanak le hozzájuk. Ha átnéznek, nem foglalkoznak valakivel, akkor általában tovább lép a kötekedő, mást keres magának.


Te is lealacsonyodtál a szülőin. Kellett volna szólnod, majd hármasban az O,fönökkel megbeszélitek.

2018. febr. 10. 19:05
Nem tudtam végigolvasni.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Gülfem)
2018. febr. 10. 19:00
Ha, Te is pedagógus vagy, kell tudnod hová fordulj!
2018. febr. 10. 18:54

Segítségeteket szeretném kérni!!

A tegnapi iskolai farsangi bulin olyan dolog történt, ami kiverte a bisztosítékot.

Egy osztálytárs anyukája tudatosan arra készült, hogy sarokbaszorítsa a 12 éves fiam és kiabálva, sajátos stílusban lehordja a gyerekem és igazgatóival fenyegetőzzön.

Ez meg is történt.

Előzmény: 6. osztály kiskamaszok. Ofő gyenge eresztés. A kislány 5.be került az osztályhoz, már eddig csak velünk nem gyűlt meg a baja. Minden szülő panaszkodott anyukára mert buta tudatlan, de a nagyhangjától és az alpári stílusától megijednek a szülők.

3 hete a fiamat pécizte ki a lányka. Elkezdte piszkálni, hogy te egy homokos vagy, meg ti a híd alatt lektok, meg k az anyád. A fiam ezeket jelezte és szólt, hogy ő visszaszól neki,mert nem hagyja magát. Mondtam, hogy ok.

De eldurvult a dolog és vádaskodás lett a vége, meg hazudozás.

Az anyuka úton útfélen szidta a fiam, hogy kirúgatja, meg hogy ez a gyerek példás magatartású, aki beleköt az ő lányába.

Szólt az ofőnek aki a maga sajátos módján próbálta a helyzetet megoldani. Hétfőn szülői előtt, ahogy beültem, ő csak rám várt és fölpattant majd hangosan körbe is nézett, hogy most őrá figyeljenek, rám szólt, hogy tedd helyre a gyereked, mert nagy baj lesz, beszólogat a lányomnak és hazaüzenget, hogy r vagyok.

Mondtam neki, hogy tudok a problémáról, beszélek vele, de te tudod-e, hogy ő miket mond rám és a gyerekemre???

Erre ő:az nem számít, a gyerkemmel csináljak valamit.

Erre én: Majd ha te leállítod a lányod én is lépek. Erre ő azonnal lépjél!

Erre én: Szeretlek!

Erre ő: zavarodottan nézett és ekkor szólt az ofő, hogy kezdné a szülőit.

Szülői után még odament az ofőhöz és odarángatott 2 anyukát, hogy millyen csúnyákat mondtam, minősíthetetlenül beszéltem vele. A 2 anyuka nem adott neki igazat, jól beégett, de erre azért gyorsan támadott, hogy biztos a barátnőim és azért védenek.

Pénteken tudatosan erre készült, hogy alázza a gyerekem. A lánya vihogva mondta, hogy készüljél, mert befogsz szarni.

Dután 3 kor megjelent, és beszólogatott a fiamnak, hogy na mivan most ugassál.

És 4 kor amikor a fiam fölment a tantaerembe utánna ugrott követte.

A terembe éppen pakolászott az ofő és a gyerekek is ki be járkáltak.

Nekiugrott hangosan a fiamnak, sarokba szorította és kiabálva modta, hogy fejezze be a csúfolódást, mert fölviszi az igazgatóhoz, kirúgatja, elintézi, hogy ne vegyék föl kisgimibe, és azt is , hogy ne legyen kitünő. Mert az ofő nem tesz semmit, akor majd ő.

A fiam rosszul lett, majdnem hányt, leszaladt a levegőre.

Az osztálytársai lementek utánna, hogy jól van-e és hogy ne foglalkozzon vele, mert ez a nő hülye.

Az ofő nem tett semmit.A fiam visszament a terembe összepakolt és hívott, hogy menjek érte.

Mikor hazaértünk akkor mondta el mitörtént.

Azonnal hívtam az ofőt, és megkérdeztem, hogy mi történt, fizikálisan bántotta-e a gyermekem a nő és, szóban megfenyegette-e? De ő csak annyit mondott, hogy nem ,de nagyon félelmetes volt. És a férjével fenyegette meg a fiam, hogy bejön, de csak ennyi.

Aztán rákérdeztem, hogy miért nem akadályozta meg ezt?????

Hát Ő betegen ment be dolgozni és különben is most Ő mit tehett voln.

Én pedagógus vagyok oviba.Nállam is akart már szülő más gyerekére ordibálni, nem adtam erre teret. Ilyet nem engedünk közoktatási intézményben, pláne, hogy nincs ott a gyerek szülője. Azonnal kikellett volna dobni a szülőt az iskolából és hívni engem telefonon.

Na most mit csináljak???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook