Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermek nőgyógyász? fórum

Gyermek nőgyógyász? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 31. 13:26
Debrecenben is van gyermeknőgyógyászat a klinikán.
2010. máj. 31. 08:27
Én nem tudom miért ne nézné meg az anyuka nőgyógyásza. Mi a tesóm pici lányát a saját nőgyógyászunkhoz vittük,mikos észrevettük hogy eltünt a lyuk onnan. :O) És simán ellátta. Azt mondta hogy látott már ilyet főleg tini kislányoknál fordul elő. Egyszerűen összenő ott a nyálkahártya,és nem azért mert nem tartja tisztán az anyuka. Csak mert néha előfordul. És lelkiismeretesen szétválasztotta neki. A kicsi észre se vette. Pedig csak 6 hónapos volt:O))Ez az orvos:O)
2010. máj. 31. 00:56

KÖSZÖNÖM!


Azt hiszem, Őt fogom nekik javasoni.



Egyébként a dokija és az enyém is dr. Svéd A. Szuper orvos, bár ránézésre nem mondaná az ember rá. Én három gyereket szültem nála. Semmi negatív tapasztalat.


Nem is értem, hogy miért nem kereste fel még eddig, akár telefonon, hogy kihez fordulhatna?????????

2010. máj. 31. 00:05

MÁv kórházban van egy doktornő

priviben küldöm, hol találtam.

2010. máj. 31. 00:01

Egyébként a felnőtt rendelésen is van gyermekvizsgálat, ha az orvos válallja, csak felnőtt jelenlétében.

És a gyermeket másként vizsgálják, amíg "szűz"

2010. máj. 30. 23:59
Szerintem bármelyik gyermekrendelőt felhívod tudnak segíteni.
2010. máj. 30. 23:55
Hol keresel?
14. c0f77de486 (válaszként erre: 13. - 07c4794583)
2010. máj. 30. 23:46
Már megpróbáltam így is. Két találat volt, egy Bp-i és egy semleges.
13. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - C0f77de486)
2010. máj. 30. 23:39

meg próbálj "gyermek nőgyógyászat" helyett "gyermeknőgyógyászat"-ra keresni, mivel egy szóba írják.

ez egy külön foglalkozás, kell, hogy legyen!

12. c1e9612cd3 (válaszként erre: 11. - C0f77de486)
2010. máj. 30. 23:35

hát, ez az! Legalább akkor a saját nőgyógyászához vinné el! Az majd továbbküldené a gyermeknőgyógyászhoz....

De persze, ha komolyabb baj lesz, akkor meg mindenki hülye lesz, csak ő nem.... :(

11. c0f77de486 (válaszként erre: 5. - C1e9612cd3)
2010. máj. 30. 23:21

De legalább megkeresné a saját nőgyógyászát (aki mellesleg egy P4-es rákszűrés óta kezeli, tehát maradéktalanul megbízik benni, megműtötte, most teljesen tünetmentes)és tanácsot kérne tőle, de nem, szerinte a kenőcs elég volt.


Nekem az lett volna az első, hogy fogom a gyereket, ha akar jönni, ha nem, és elmegyek vele a dokimhoz (ugyanaz az orvosunk, tehát ismerem), aztán Ő biztos tudna mondani valami okosat, vagy ajánlani valakit.



Itt a közelünkben Szolnokon nincs gyermekkórház, a gyermekorvos meg annyira nem tájékozott, hogy max. a nőgyógyászati ambulanciára küldené a Hetényi Kórházba.


De most utána nézek a lánykagyógyásznak is a kersőben.

10. nagymara (válaszként erre: 9. - 2934fa17dd)
2010. máj. 30. 23:19
Elviekben mivel érett kislány, egy éve menstruál, ez előfordulhat, mint minden nőnél. Véletlenül egy hasi ultra hangon vették észre, mert azt hittük a veseköve miatt görcsölt be. Hát nem. Majd a hét elején megyünk vissza kontroll ultra hangra, az megállapítja, hogy a ciklus végén kiürült-e. Ha nem, akkor gondolom leszívják. De nagyon nyugtalanít, nehogy hajlama legyen rá. Tegnap este begörcsölt, akkor regiztem ide, találtam is egy fórumot ezzel a témával kapcsolatban, hogy most rohanjak vele orvoshoz vagy sem, de sajnos senki nem válaszolt rá. Azt sem tudtam volna hova menjek, mert hát ügyeletes gyermekkórházban tuti nincs lánykagyógyászat hétvégén. De már enyhültek a tünetek.
9. 2934fa17dd (válaszként erre: 6. - Nagymara)
2010. máj. 30. 23:14
Istenem! Mit mondanak miért?
8. 2934fa17dd (válaszként erre: 3. - Nagymara)
2010. máj. 30. 23:13
Nálunk Gyerek nőgyógyász!!
7. 2934fa17dd (válaszként erre: 4. - C0f77de486)
2010. máj. 30. 23:12
Hm ! Felelőtlen a szülő!
6. nagymara (válaszként erre: 4. - C0f77de486)
2010. máj. 30. 23:06
Valóban elég buta hozzáállás, dehát különbözőek vagyunk. Budapesten tudom hogy van lánykagyógyászat a XIII. kerületben a Madarász rendelőben. Saját tapasztalatom, hogy nagyon kedvesek, segítőkészek. Lányom úgy 4 éves volt, mikor valószínűleg valahol elkapott valami gombás fertőzést. Simán megoldottuk a problémát. Bárcsak most is ennyi lenne csak a problémám. Most 11 éves és van egy 5 centis ciszta a bal petefészkében.
5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 4. - C0f77de486)
2010. máj. 30. 23:03

Felnőtt nőgyógyász nem is foglalkozna vele. Engem annó, amíg 18 év alatti voltam egyenesen gyermeknőgyógyászatra küldtek. A felnőtt doki hozzám se nyúlt.

Gyermekkórházban kellene érdeklődni, vagy a gyerekorvosnál, h kit, és hol keressetek.

4. c0f77de486 (válaszként erre: 2. - 2934fa17dd)
2010. máj. 30. 22:57

Már beítam a keresőbe, végiglapoztam jópár oldalt, de nem találtam.


Szerencsére nem nálunk van a baj. A sógornőm 10 éves lánya szenved már legalább 10 napja (ahogy anyuka elmondta) égéssel, fájdalommal. Állítólag egy hetes huzavona után engedte csak az anyjának megnézni. Vörös mindenütt (a többit nem részletezném). Gondolom gomba. Bekente Canestennel és szerinte ennyi elég is. Kb. egy fél óráig magyaráztam neki, hogy ilyenkor már belül is fertőzött lehet, amit kezelni kell.


De, az Ő lánya nem hagyná magát megvizsgálni stb. Megígértem, hogy keresek neki egy kimondottan gyermeknőgyógyászt. De persze lehet, hogy még oda sem tudja majd elvinni a lányát.



Ha az én gyerekemről lenne szó, én simán elvinném a saját orvosomhoz. Nyilván ránézésre megállapítja, hogy mi a baja, és a korának megfelelő gyógyszert írná fel. De itt a kislányra kicsit ráhagynak mindent, így nehéz vele megértetni, hogy az Ő érdekét szolgálja, ha megnézi egy orvos. Anyuka meg, ááááááááááááá, csak azt hajtogatja (megjegyzem a gyerek előtt), hogy az Ő lányát nem fogja tudni elvinni nőgyógyászhoz.

2010. máj. 30. 22:53
Lánykagyógyászatnak hívják.
2010. máj. 30. 22:44
Nálunk itt Tatán van!! Orvoskeresőbe ird be ,hogy mit akarsz kidoja ha van arra valaki ilyen!!Baj van?
2010. máj. 30. 22:41

Csak annyi lenne a kérdésem, hogy vannak-e kimondottan gyermek nőgyógyászok?


És ha valaki Szolnokon tudna ajánlani egyet nagyon megköszönném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook