Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermek- és Ifjúságpszichiátria - Szeged fórum

Gyermek- és Ifjúságpszichiátria - Szeged (beszélgetős fórum)


2014. aug. 8. 18:05
Hát megjártuk ezt a klinikát.Mindkét értelemben véve.Kislányom hétfőn ment és ma haza is hoztuk hétvégére,de nem megy vissza úgy döntöttünk.Igazából semmit nem csináltak vele,csukott ajtónál voltak egész nap szinte ha kimentek a folyosóra kiabáltak velük,hogy menjenek vissza,mert nem érnek rá velük foglalkozni a nagy beszélgetéstől.A nővérkék akkor is ültek egy rakásban,amikor bent voltam nála és beszélgettek,nyomkodták a telefont.A kaput sz tette be nálunk,hogy tegnap este,amikor beszélt vele az apja telon-nővérpultin-el kezdett sírni és kiabáltak vele,hogy ne hisztizzen.,mert benne van a házirendben,hogy nem lehet sírni.Ez után a párom beszélt a kezelőorvosával,aki megígérte utána néz annak,mi történt,aztán visszahívta a férjemet és azt mondta neki a kislány jól van vidám,megnyugodott.Erre ma amikor majd 170 km messziről mentünk érte kiderült nem is hallgatta őt meg a dr Nő,csak az illető nővérkét,miközben ő bent zokogott a szobában.Hát amilyen nagy reményekkel telve vittem be gyermekem,hittem abban,hogy végre segítséget kapunk valahonnan,olyan nagyot csalódtam és most már végképp nem tudom,hova forduljak segítségért.
3. paki1968 (válaszként erre: 2. - Arrival)
2014. júl. 18. 11:34
Várom
2. arrival (válaszként erre: 1. - Paki1968)
2014. júl. 18. 11:29
Irok uzenetet !
2014. júl. 18. 11:27
17 éves lányommal kapcsolatban,aki az idén 3-szor kísérelt meg öngyilkosságot,súlyos határán lévő depresszióval,szorongásos zavarral küzd most az javasolta a kórházban a pszichológus-eddig nem mondta senki és szinte semmilyen segítséget nem kaptunk-,hogy vigyem el a klinikára egy kivizsgálásra.Azt szeretném kérdezni,ha valaki volt már ott,mik a tapasztalatai,és mi történik ott.Nagyon messze lakunk Szegedtől és nem szeretném feleslegesen elvinni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook